Inofolic, kyselina listová a ich vplyv na dvojičky

julka82
18. apr 2013

Ahojte žienky, dúfam, že sa vám nebude zdať táto téma odveci, ale som zvedavá. Začalo to tým, že kamoška brala kys. listovú a čaká dvojičky. Postupne som nachádzala stále viac a viac žien, kt. po jej užívaní čakali dve detičky, prípadne po užívaní inofolicu. Tiež som snažilka a beriem inofolic. Dosť by ma zaujímalo koľké z vás majú túto skúsenosť a či má tehu dobrý priebeh. Snáď ma potešíte 🙂

emakiki
18. apr 2013

@julka82 ja som brala kyselinu listovu tri mesiace pred tehu a potom az do 12tt a dvojicky necakám... podla mna to s tym nema nic spolocne 🙂

margarita
18. apr 2013

aj podla mna urcite kys.listova vplyv na dvojicky nema, nema mat ako - je to len vitamin, nesposobuje nijako delenie oplodneneho vajicka.
skor mam dojem, ze je dnes viac dvojiciek vdaka IVF, a ze kys.listovu uz dnes berie kazda snazilka povinne 😉
bude asi tam pes zakopany....

julka82
autor
19. apr 2013

@emakiki asi to bude naozaj len nahoda 🙂

julka82
autor
19. apr 2013

@margarita tak to ano, vdaka IVF urcite, ale tak to je uz ina situacia. Veru uziva ju snad kazdy. Moja mamina ani nevedela co to je. Povedala, ze im kedysi stacilo trenky oprat a boli v tom, nie ako my - dnesne dievcata 😀

trish31
19. apr 2013

@julka82 tento vitamin s tym nic nema

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre