Interupcia a problém otehotnieť. Ste na tom rovnako?

lussi222
28. nov 2009

cavte baby....bohuzial som podstupila pred piatimi romkmi interupciu a teraz sa mi to vypomstilo....ma niektora z vas podobnu skusenost??

emilly821
29. nov 2009
emilly821
29. nov 2009

aha pardon, to bolo antikoncepcia-potrat 🤐

allinka79
29. nov 2009

lussi a myslis ze je to kvoli tomu? Neviem, nad vplyvom UPT rozmyslam aj ja...

lussi222
autor
29. nov 2009

alinka ja neviem ...ale vtedy som otehotnela na prvy krat a teraz ked chcem -uz vyse roka, tak nic... ja si myslim ze to ma nieco do seba...

allinka79
30. nov 2009

nemoze v tom byt nieco ine? akykolvek zapal vie sposobit neplodnost...

renatkas
30. nov 2009

lussi to ze sa vam nedari rok este neznamena ze sa nepodari vobec. Mas toho isteho partnera? Hormonalny profil mas ok? Vekom sa aj ten obcas meni, napr. niekomu sa zvysi prolaktin, potom sa to nepodari na prvy sup a treba chvilu cakat. Co na to lekar?

lussi222
autor
1. dec 2009

zapal som nemala teda aspon o tom neviem , a uz sa ti blizi termin tak vela stasia.. 😉

lussi222
autor
1. dec 2009

renatkas mam ineho partnera ale on uz ma dieta s ex takze on plodny je , neviem ci mam v poriadku h.profil este som s tym nebola u lekara ale myslim ze uz pojdem , ale ide o to ze to je taka ironia osudu ze ked som nechcela tak som mohla mat...a ked chcem tak nemozem... ☹

quika
2. dec 2009

bohuzial, neplodnost je jednym z neziaducich nasledkov interrupcie. mali ta o tom poucit ked si sla na zakrok. samozrejme este nie je iste ci si naozaj neplodna a ak ano, tak sa len tazko dokaze ci je to z UPT alebo kvoli niecomu inemu. drzim ti palce aby to nebol tvoj pripad ale stava sa to a nie zriedkavo.

lussi222
autor
12. dec 2009

dakujem, no mne povedali ze vacsie riziko neplodnosti je u zien ktore su vo vyssom stadiu t., ja som bola v 3 t.a boli tam baby ktore boli uz v 12t.t a dokonca tri z nich boli uz druhy krat na upt,no uvidim co bude

nattou
12. dec 2009

lussi, ak po zakroku nemas problemy s menstruaciou, je malo pravdepodobne, ze je to dosledok UPT, ak by sme predpokladali, ze si naozaj neplodna, co si vazne uprimne nemyslim. Ak si nemala po zakroku endometritidu, a krvacas pocas menzes ako zvycajne pred zakrokom, ako som spominala (vylucujem moznost, ze mas Ashermanov sy)...tak problem bude asi inde. Aj to, ze partner ma uz dieta neznamena, ze tc problem nie je u neho, alebo tvoris protilatky proti jeho spermiam....kazdopadne sa nestresuj, rok nie je az tak vela, aj ked pre Teba asi vecnost. Kazdopadne nestracaj cas a chod k lekarovi...drzim palce. No uprimne si myslim, ze to pojde aj samo.

lussi222
autor
17. dec 2009

dakujem nattou zlepsila si mi naladu 😉 menzes mam pravidelne a nic sa po tom zakroku nezmenilo , ale neviem ci som nestratila ovulaciu pretoze som minuly mesiac skusala testy vtedy kedy by som ju mala mat a boli negativne

vefi89
18. dec 2009

lussi, ja som síce po spontánnom potrate, ale tiež som lho nevedela otehotnieť. My sme sa s manželom snažili 2 a pol roka. chce to veľa trpezlivosti, prinajhoršom, testy plodnosti??
držím palce 😉

lussi222
autor
25. dec 2009

bola som pred tromi tyzdnami na preventivnej a ked som tam volala v pondelok ,tak mi sestricka povedala ze mam zapal ze mi predpise lieky nabuduci tyzden, tak mozno som mala ten zapal dlhodobejsi lebo u dr. som bola naposledy minuly rok tiez na preventivnej,pritom ani by ma nenapadlo ze mam zapal ved ani nemam priznaky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre