IUI SLiač
Dievčatá boli ste na IUI v Sliači? Boli ste spokojné? Ďakujem
@jana171218 ďakujem. Pojdeme tam skúsiť IUI. Aj vám robili dáke vyšetrenia predtým prosím?
@jana171218 a ešte ak ťa môžem poprosiť za čo všetko ste tam platili a koľko cca?
@bibiankaka ja som bola na laparoskopii-prefuk vajcovodov. Zostala som tam na 1 noc. Platila som cca 100 €. Bola som aj na 1 IUI, poplatok tiez priblizne 100

@jana171218 ahoj. Bola si tam nakoniec? Ako to dopadlo? Bola si spoko?