IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

lenka20
autor
31. okt 2009

caute babulky, no veru, stehulkovieva s ato tu, tak podme baby, naskocte na vlak, rosienka super 😵 tak nech to ti divocaci roztocia a nech z toho je babo 😉 😵 aspon jedno, najlepsie hned dve 😵
mici - super ze ste to uz dotiahli k mimcu v postielke, to je nasa meta, vsak baby 😉
no a dufam, ze aj snazilky pre ktore to uz bude druhykrat sa pridaju medzi cerstve tehule 😵 😵 😵
pekny vikendik vsetkym

gabika24
1. nov 2009

ahojte kočky.
rosienka, tak to je super, že toľko spermijok 😉 - tak určite bude na bábo aj súrodenca - hlavne nech vám aspoň jedno mimi spinká v postieľke.
Peknú nedeľu všetkým, idem k tým mojim "divočákom" 😀 😀 😀

rosienka
1. nov 2009

pipka - 1., ci 2. kolo, to je jedno, hlavne nech skonci pozitivne 😉

lenka - dikes, stale mojim vajickam dohovaram nech len rastu a bude na surodencov, ale nejako sa im nechce 😒 Ale nechcem predbiehat, snad to vsetko konecne dobre dopadne

gabi- to je fakt super, doky bol cely vyteseny, ze kolko ich vydolovali, snad aj spickovej kvality, co sa budu dobre vrtat do vajicok 😵

peknu nedelu, uz ma muzik zenie von, lebo je pekne 🙂

mici11
2. nov 2009

Ahojte,

Rosienka, takze stimulkujes? Takze coskoro dalsia tehulka 😉 🙂 Tento krat ti to urcite vyjde,drzim palceky 😉
Pipka dakujem, robi nam velku radost. Ale ty uz mas velku slecnu doma, je rozkosna 🙂 Boze pamatam si, ked si este bola tehulka 🙂 Ale to letiiiiiiiiiiiiiii
Lenka ja naozaj verim, ze sa vam to vsetkym podari a vsetkym vam to velmi prajem. 🙂

pipka
2. nov 2009

mici ani nehovor 😅 pamatam si ako som sa ako tehulka nevedela dockat, kedy ju uz uvidim,potom ju mam pred sebou v porodke, taky malilinky uzlik 😵 a uz je to taka opica...prefíííkanáááá az strach 😀 take veci uz dokaze, ze sa mi niekedy rozum zastavuje, ze take male skvrna a uz take vychcane 😀 😀 😀 ...pockaj...aj teba to o cvilku caka 😀
ani sa nenazdame a budeme sa na stuzkovu detom chystat 😅 😀 😀

rosienka
3. nov 2009

mici - ano, prave stimulujem, este asi tyzden do OPU a 3 tyzdne do testu 🙂 ...ale ide to rychlo, ked clovek zacne, najhorsie je vzdy to cakanie a vysetrenia. zatial sa mi pekne vyvijaju 4 folikuly a dve asi este dorastu, tak pevne pevne dufam, ze to dobre dopadne. ty si asi so Samkom doma, ze?

mici11
3. nov 2009

Pipka presne ako pises, teraz sa nam Samko narodil a hľa zajtra ma 5 mesiacov 😅 🙂
Rosienka waw tak mas aj celkom dost folikov 🙂 , ja som mavala len po 2, ale nejde o kvantitu, ale o tie spravne a tie tvoje urcite su 🙂 😉 Ano sme doma 😉

rosienka
4. nov 2009

mici - dost? a mne sa to mali, chcela by som viac, ale co uz, nenavyberame si 🙂 Hlavne aby pekne dorastli a pooplodnovali sa...a uchytili! 😵 Vy sa tiez chystate na dalsie snazenie, ci este pockate?

mici11
5. nov 2009

Rosienka no ja som mala po oba razy po 2 dve, takze mne sa to zda dost 😉 No o rok sa chceme pokusit o dalsie babo, aby mal Samko surodenca 😉 uvidime....aj toto bol maly zazrak, alebo teda podla doktorov velky 🙂 😉
A urcite pekne dorastu, aj sa pekne oplodnia a 100% sa uchytia 🙂 🙂 🙂

rosienka
5. nov 2009

mici dakujem, to bol teda fakt velky zazrak, ale nastastie sa tie zazraky deju...aj my cakame na jeden taky krasny. Nikto nevie kedy pride, ale dufame, ze coskoro.
tak sa pekne drzkajte a opatrujte a o rok prajem dalsi zazrak. Ja by som teraz brala take dvojky, aby som sa uz nemusela touto strastiplnou cestou pretlkat... no ale aj jedno bude stacit, nech nie som hamizna 😉

pipka
6. nov 2009

rosienka budeme silno drzat palceky...neboj, co ma prist pride 😎

kada
6. nov 2009

ahojte babule no tak vidim je to tu jedna nadhera
este stale neviete co je s PECKOU ako sa a ci uz nieco maju 🙂

veracruz
6. nov 2009

ahojte maminy a skoromaminy...
taky moc moc moc gratulujem 😵 aj zuzlikovi....

veracruz
6. nov 2009

rosienka, drzim palceky...

pipka
6. nov 2009

ajojte...o pecke som nezistila nic 😒 ale termin este nema...tak asi len oddychuje a nakupuje posledne detaily...dufajme 😉 skusim jej napisat IP

veracruz
6. nov 2009

pipka, Hanka je kraaaasna 😵 😵 😵

rosienka
6. nov 2009

dakujem pipka, veracruz, akurat som pichla pregnyl a v nedelu ideme na OPU, tak dufam, ze este nieco dorastie k tym 4 folickom 🙂

veri - adelka bola krasna baculka uz pri narodeni, dobre si ju v brusku chovala 😉

veracruz
7. nov 2009

rosienka, dakujem 😵 ja som sa snazila byt pozitivna odo dna, kedy mi ju vlozili 🙂 je to moj zlatusik, uz vyse mesiaca chodi, neviem, kam sa tolko ponahla...
inak my uvazujeme nad druhym, uz sme boli v CAR na prvej navsteve aj s malou, nech vidia, ako sa im/nam podarila 😀

lenka20
autor
7. nov 2009

teeda baby vy uz vsetky chystate druhe kolo, to je super, bodaj by vam ku krasnym detickam pribudol surodenec kazdej a cim skor 😵 😵 😵
inak vsetky pozdravujem a rosienka - drzim palce na OPU 😉 a potom tiez 😉

rosienka
7. nov 2009

diky leni, uz sa zacinam klasicky obavat, ako to dopadne a ci sa nam nieco oplodni... 😖
aj tebe sa to uz krati, co? vsetko na januar vybavene?

lenka20
autor
7. nov 2009

rosienka no veru, koncom mesiaca si idem po lieky a plan a na sono, tak dufam, ze nalez bude ok a ze nam do toho nic nepride.. ako sa to blizi tak uz aj ja zacinam stresovat, klasika 😉 😎 😝
rosienka urcite sa oplodnite a zakuklite a porodite 😉 😵 teraz je taka vlna ty brdo, ako uz davno nebola 😉

mici11
7. nov 2009

Rosienka drzim palceky na OPU 🙂 😉

pipka
7. nov 2009

rosienka super, len tak dalej, myslim na vas 😉

lenka no ved ta vlna uz konecne aj teba vezme...nech uz uzavrieme to prve kolo 😵 😵 😵 a potom hor sa na druhe...ja uz netrpezlivo cakam 😀 😀 😀

rosienka
7. nov 2009

dakujem baby, budem to zajtra potrebovat, zase sa uz trochu bojim, co mi tam zajtra najdu...ale snad vsetko super dopadne a bude viacero embryjok 😵 😵 😵

leni - aky nalez ti maju robit?

takyna
8. nov 2009

Ahojte kočky 🙂

Rosienka držím palce nech je riadne embyjok 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jednotkových 😵

rosienka
8. nov 2009

dakujem taky, ale zial smo mala len tri vajicka, dve z nich dobre, ktore napichali...a teraz sa uz len modlim, aby sa oplodnili a mali sme ET...sme strasne nestastni a smutni, ze sme spravili vsetko a je to horsie...snad nas este vysledok prekvapi 😨

takyna
9. nov 2009

Rosienka aj 1 vajko to pravé a krásne bábo v náručí, netráp sa treba veriť, držím palce 😵 😵 😵

rosienka
9. nov 2009

tak predsa len sa zadarilo a oplodnili sa obaja bojovnici 😵 😵 😵 😵 zajtra si idem po nich a strasne sa tesim a dufam, ze sa obaja spolu zakutraju v maternicke 🙂

dakujem vam za drzanie palcov, snad pridem o dva tyzdne so super spravami a posuniem vlnu dalej 😉

mirica
9. nov 2009

ahojkajte - ak obvykle nič nestíham ,okrem občasného čítania.....večer sa už ponáhlam spať aby som bola cez deň v pohode.....ale ....nedá mi

rosienka ....strašne držím palce, ty si ma asi už nepamätáš, ja o tebe občas čítam........ja som mala len tri oplodnená vajká .......a z nich sú moji dvaja čertíci .....tak že ....prajem ti 100% úspešnosť 😵

taky - strašne moc gratulujem k bublinke....prajem všetko dobré pre mimi aj mamičku

ps: som hrozne tešivá a musím sa s niekým podeliť......všetky naše mrňatá spia od 19,00 do 5,00 v kuse 😵 😵

rosienka
9. nov 2009

mirica- co by som si nepamätala, ty si otehotnela s Theom a Leom vtedy, ked som bola ja po 1.IVF, cize presne pred dvomi rokmi, ze? 😉 A potom si aj na Nea pamätam, ako si nam to tu oznamovala, ze ake ste nasli zvlastne meno 😉 Ja by som sa tej 100% uspesnosti neuveritelne tesila, tiez boli tri vajka a nadej na dvojky je tu! 😅

tak super, maximamina, aspon ta nechali trochu vydychnut 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre