IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

rosienka
23. nov 2009

JUJA, ZUZLA, PIPKA- dakujeeeeeeem pekneeeeeeeeee. na UTZ idem asi v polovici bud.tyzdna, ale vo stvrtok na kontrolnu krv

...dufam, ze toho "telefonovania" bude malo 😉

pecka
24. nov 2009

rosienka, pridavam sa aj ja ku gratulacii. 🙂 🙂 🙂
Konecne to nabralo ten spravny smer. Strasne sa z vas tehulky tesim. 😵 😵 😵

Ja som este cela a vyzera to tak, ze este aj zo dva tyzdne ostanem. CTG (pasy) su OK, bez ziadnych, ani minimalnych kontrakcii, prietoky v pohode, branka zavreta, krcok ma 2 centi, maly je este vysoko...... a to som si myslela, ze je uz pekne nastelovany v porodnych cestach..... takze mozno aj 3 tyzdne..... len neviem ako to brucho unesiem 😝 . Zatial som pribrala 11kg a mam to vsetko v bruchu, nikde inde, tak trochen ma uz prevazuje 😀

pipka
24. nov 2009

peculka moc na teba myslim a drzime s hanulkou palceky, nech je matusko uz doma pod stromcekom 😵 😵 😵

rosienka
24. nov 2009

paci- dakujem, ako tak pozeram na teba, hned sa citim tehotnejsie 😉 ...aj nam to vyslo az do tretice a strasne sa tesim na velke brusko 😅

mici11
24. nov 2009

Ahojte,

Prisla som nakuknut a citam tu najuzasnejsiu spravu Rosienka je tehotnnnnnnnnnnnnnnnnnna 🙂 🙂 a mozno rovno dvojicky, velmi sa s tebou tesim a gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂

rosienka
25. nov 2009

micka - dakujem, no konecne som sa pridala aj ja k tehulkam, teraz uz len vydrzaaaat, stale sa este bojim, ale som stastna 😉 🙂 🙂

zulka29
26. nov 2009

Ahojte koculky, som rada ze sa tu pekne stehuliva 😵 Leni, uz sa tesim aj na tvoje tehu, tusim este Mahu nie je tehulka a budemem komplet? 😕 😵
My sa mame super, zdravucke a rastieme 😵

maahuliena
26. nov 2009

zuzlik, Romanka je nádherná 😵 ale príde mi už taka 3mesačná 😉 😵 😵

veru veru pekne sa to tu stehulieva 😀 😵
Tak snad sa dočkám aj ja 😔 😵 dufam, že tieto 2-3 mesiace rýchlo prejdu, aby sme išli aj my na IVF 🙂 asi to bude najlepšie na jar.. tak nejak začiatkom... aj kvoli cestam, ale aj peniažkom 😒 ale uvidíme... najradšej by som šla hneď 😀 😀 🙂 snad sa to už podari 😔 Bytik už naberá ten správny "tvar" tak snad 2-3 týžden a budeme sa sťahovať 😵 😵

peculka je ešte 2v1? 😕 😉

pipka
26. nov 2009

ajojte...konecne nakukli aj stare zname... 😉

maahu neboj, stihas este prve kolo...ja zacnem az ked ty budes tehulka 😎

pipka
1. dec 2009

halo hao halo...zachrana az zo 4. strany 😠 😅 kde ste vsetky kecalky 😕 🙂

juja
1. dec 2009

Ahojte kočky ...pánečku Pipka nás zachraňuje až zo 4. strany ... 😉
Peculka tak akooo..dnes je 1.12....ešte nič?? 😉
Všetkým pekný deň 🙂

pipka
1. dec 2009

no jujka, aspon ze ty sem nakuknes 😵

pecka
2. dec 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 , no veru clovek mieni a male babo v brusku meni 😉 😉 😉 .........sice ja som si naplanovala termin na 01.12. , ale kde nic tunic, ani naznak, ze by sa malo nieco diat. Asi to teda necham na maleho...on to asi vie lepsie a pekne pocka na termin.... 🙂 🙂 🙂 ....dobry chlapec 😉 😉

juja
2. dec 2009

Pecka ahoooj 😉 ..wau ty si už 40tt a ešte si 2v1, super 🙂 🙂 ...náš Romanko sa ponáhľal a pýtal sa už koncom 38tt... 😉 ...krásne mu je u maminky v brušku, tak tam ešte trošku pobudne 😉 ...on sa ozve, neboj ... 🙂 ..tak sa zatiaľ držkajte 🙂

kuknite kočky video (nie naše)...nám slzy od smiechu tiekli 😀 😀
http://www.snotr.com/video/3437

pipka
2. dec 2009

jeej peculik, ty si ece 2v1 😕 😵 no vidis matusko sa rozhodol, ze pocka do terminu 😵 😵 😵 poslusny, sak co by vymyslal...aspon bude pod stromcekom o to vzacnejsi 🙂

veeelmi drzime palce a uz len cakame dobre spravy a samozrejme hned ako sa bude dat aj fotkyyyyy 😎

pipka
2. dec 2009

jaaaj juji, to ako keby som nasu hanku videla 😀 😀 😀 ta robi preeesne toto...len mne sa ju nikdy nepodari natocit, lebo ona akonahle zisti, ze mam kameru...v ten moment prestane 😠 😅 😀 len ona sa uz ani stola nemusi drzat..a ruky nad hlavou ...a ide 😀 😀 😀 kazdy den...na Stašáka cez obed 😅 😀 😀 😝

juja
3. dec 2009

🙂 🙂 Pipka náš malý ešte zatiaľ takto "nevystrája", ale keď je na brušku a spievam mu "hojda, hojda...", tak sa začne hojdať a my sa ideme popučiť od smiechu...a presne tiež keď zoberiem do ruky kameru je po hojdaní ..musíme byť vždy dvaja..jeden zabáva a druhý nakrúca 😉
Hanulka musí byť tiež rozkošná, keď tancuje 😵 😵 ..to je už veľká kočka. 😉 ..tie detské videá sú najúprimnejšie..to sa nedá "zahrať".. 😵

pipka
4. dec 2009

no uz som si nastelovala kameru, tak v pondelok na stašaka natacam s pomocou tatina 😀

hava77
5. dec 2009

ahojte kocky, dlhsie som nepisala, ale nase tehulky som kontrolovat chodila 😎
nejak pri malom nestiham, uz chodim do prace a kazdu volnu chvilku sa snazim travit s malym, ktory je nejaky akcny 😎 a este vyvadza aj v noci kvoli zubkom. ach jaj mohol by maminu nechat oddychnut 😀 , lebo sestricka nebude 😀 😀 .
tak zdravim vsetky snazilky, ktorych uz je velmi malo vdaka Bohu a aj tie s tym uz seknu 😉

pipka
5. dec 2009

ajoj havka, vela trpezlivosti zelam...ale neboj....ako hovori moja mama...bude aj horsie 😀 😀 😅 😀
u nas uz bolo...ale nastastie sa to zlepsilo, tak len vydrzat 😉

u nas uz dnes aj mikulas bol a hanulka sa ho tak bala, ze sa tatina nepustila ako prisavka na nom bola 😅 ale hned ako sa prezliekol a dal dole bradu, bola s nim kamoska, a uz lašovala v balicku co dostala 😀 a tancovala o dusu...uz sme ju aj natocit stihli 😎

TAK VESELEHO A BOHATEHO MIKULASA VAM VSETKYM ZELAME 😵 😵 😵 😵 😵

hava77
5. dec 2009

ahoj pipka, no hanulka je uz velka slecna 🙂 ale zase taky mikulas vzbudzuje respekt 😀
tu trpezlivost budem potrebovat, zatial mame 4 zuby, 2 dole a horne ocaky. teraz idu horne jednotky takze veselost. ale najviac vraj bolia stolicky tak uvidime 😒
tiez sa pripajam s tym mikulasom 😵

pipka
5. dec 2009

vy uz mate ocaky? 😕 😕 ved tie by mali ist posledne 😒 my mame dole 4 hore 4 a mame aj dolne stvorky, stolicky a jednu hornu stvorku stolicku 😉 ale na tie trojky sa teda netesim 😅 dufam, ze nas nepotrapia akurat cez vianoce 🙄 😅

hava77
6. dec 2009

pipka aj my sme boli sokovani, ked vysli 😕 ale teraz sme aj radi 😉
dnes som si vsimla ze vykukaju aj horne jednotky, ale potvrdim to az za dva tri dni nakolko mladi pan si nechce nechat pozriet, stisne zuby/dasna 😀 a ani za nic. len ked sa rehoce tak nieco 😎

juja
8. dec 2009

ahojte..dvíham nás ..už sme boli na konci str.3.. 😉
Peculka akoo? Matúško je ešte v brušku? 😕 🙂
Pipka, Havka ahojte..už sem veru málo kto zablúdi...
Rosienka ako sa cítiš?..už "blinkáš"??

..pekný deň Vám želám, aj keď počasie tomu moc nenasvedčuje - aspoň tu v ZA prší a prší. 😝

zuzla80
11. dec 2009

Ahooojte baby 🙂
Od Peculika žiadne správičky? Stále vykúkam, či náhodou....

rosienka
11. dec 2009

ahojte, no Matuskovi sa v brusku asi paci 🙂 alebo peska zatajuje 🙂
jej zuzli, ty mas 1.trimester za sebou, brusko rastie? 😉
juja- vies co, citim sa uplne super, ani raz mi nebolo zle ze keby som tie dve bijuce srdiecka v bublinkach nevidela tak neviem o tehu---len prsia podozrivo bolia a brucho je viac nafuknute 😀 Tvoje chlapciatko ake je uz velke 😵

kada
11. dec 2009

cafte baby tak peculiatko asi strajkuje nechce sa mu ist von
nemate o nej neake spravy 🙂

pecka
15. dec 2009

ahojte babule, skro som nenasla temu 😨

tak my sme uz na svete....Matusko sa narodil prirodzene, bez EPI minuly tyzden 8.12. o 11.50. , ale az vcera nas pustili domkov, lebo sme mali zltacku a 20 hodin sme sa museli svietit,, a potom este jeden den pozorovaci, takze 6 dni v nemocke 🙄 ........ inac mame sa dobre, Matusko ma uplne skvele pluca, urcite to "ocenili" aj susedia v noci..... Mame trochu problemy s dojcenim....mam malo mliecka, trocha sa trapime, prikladame, prikladame, odsavame a tak dookola, uz aj dokrmujem bebou, lebo je hladny ako vlk.......
Musime s tou laktaciou nieco urobit, netusila som ze je to az take narocne a hlavne feeeest bolestive, tak dufam, ze sa to napravi. Fotky do albumiku, dam asi az zajtra, lebo fakt nic nestiham.......som zvedava, kedy nabehneme na ako-taky rezim. Tak zatial papa

takyna
15. dec 2009

Peculík, gratulírujem k Matúškovi, prajem vám všetko najlepšie, nech vám robí samú radosť, a pobozkaj ho aj za mňa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanitta
15. dec 2009

Pecka.... obrovska gratulacia mamicka 😵 .. nech ste zdravucky...skus pit vela tekutin mozno tym sa mliecko zvysi...dobra je vinea... skus rozne caje....homeopatika...ale niekedy to aj napriek tomu nejde... ale dnesne mliecka su uz kvalitne...urcite z neho vyrastie chlap ako hora 😉 ...drzkajte sa a posielame velku pusu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre