IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

tanitta
31. jan 2010

ahojky..
pozdravujem vsetky kocky 😉
pipka...gratulujem.... to ako? predpokladam ze prirodzene 😵 ...drzkajte sa
pre info nasa Lenka ma pri sebe dve drobatka a cakame na vysledok dufame ze tentokrat uz uspesne 😉 ...

pecka
31. jan 2010

jej pipka, co to vidim, ty si tehulka 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujem. Tiez ma velmi zaujima ako, tanittku, ako sa vam to podarilo.????? super spravicka 😵 😵 😵

My sa mame super. Uz ovela menej plackame, viac sa usmievame a stale mame nocny spanok okolo 8 - 9 hodin. Tak sa vytesujeme. Chuti nam papat, uz sme pribrali dve kilka, a kedze sa rad nas drobcek nosi, tak mam, co robit. Chrbat si uz ani necitim, ale zevraj si telo zvykne, tak cakam, ze kedy ..... 😝 😝 😝 a teraz mi daju aj prechadzky zabrat, brodit sa s kocarom tym snehom....no parada...

Inac, pre dalsieho (posledneho)drobceka - mrazacika, by sme si chceli ist tento rok v decembri alebo v januari, tak uvidime, ako sa to vyvinie napokon 😉 😉 😉

pozdravujem vas vsetky....vidim ze tema zapada prachom, este ze pipka nas sem- tam vytiahne. Tak babule napiste ako sa vam s drobcami dari 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

.....tanitt, dakujeme za infosku........ LENKA drzim moc palce, myslim na teba paaaa 😵 😵 😵

lenka20
autor
1. feb 2010

caute babiky moje, vidim, ze ste ma zhanali, tu som, tu, 2 drobci v brusku, koncom tyzdna testnem tak potom sa ozvem co som vycikala 😉 a dakujem vsetkym za palce 😵 😵 😵
pipinka gratulujeeeeeeeem k tehu, no musis nam to ozrejmit ze ako ste to spachali, ci doma v postielke (alebo aj inom nabytku 😀 😝 ) alebo v niektorom care 😉 prajem krasne tehu a braceka pre hanicku 😉 😵
pozdravujem vas vsetky!!!!!

mirica
1. feb 2010

jeeeeej pipi je tehuľka 😵 😵 😵 😵 obrovská gratulácia..........nech je všetko super

zuzla80
1. feb 2010

Pipinečka to to ako...žeby sa nakoniec zadarilo. Veľa šťastia prajeme pri tehuľkovaní, a veru, nech sa zadarí braček pre Haničku - gratulírujemeeeeeeeee a čakáme na detaily 😵

pipka
1. feb 2010

dakujeme dakujeme...sama sa z toho este neviem spamatat, ze sa nam to nakoniec podarilo bez pomoci lekarov 🙂 akurat dnes som bola na ultrazvuku, fazulka je v poriadku, ma cca 5mm, srdiecko bilo a vraj je vsetko ok, no poviem vam, naaaadhernyyy pocit 😉 😉 😉

pipka
1. feb 2010

lenulik...budes sa divit...ale spachali sme to pravdepodobne v case hanulkinho obedneho spanku na jej penovych puzzlach v obyvke na zemi 😅 😀 😀 😀 taka rychlovka 😀 😝 tot detail z nasho sexualneho zivota 😝 😀 😀

pipka
1. feb 2010

lenik....straaaaaaaaaaaaaaaaasne silno drzime palciska a cakame na fotky dvoch palic na testikoch 😎

dior
1. feb 2010

ahojte-nakukla som po 100 rokoch a co nevidim 😵

PIPKA srdecne gratulujem 😵 😵 😵 to je krasne takto prirodzene a co na to hovoril lekar-urcite bol milo prekvapeny a preco sa vam prir. nedarilo?

hava77
1. feb 2010

ahojte, teda to su novinky 😵 😵 😵 pipka zo srdca blahozelam a ten tvoj recept s puzzlami sa mi zacina pacit 😀 😀 😉
lenka silno drzim palciska na testovanie 😉 dufam ze das vediet 😉 //
zuzla, diorka a takynka tak krasne vam pribudaju tie tt ze by som si hned dala povedat 😎
tak pa

pipka
1. feb 2010

diorka, bol velmi rad a hned povedal, ze sa to casto stava, ze sa po porode nastartuju hormony a aj ked sa nedarilo, zrazu sa podari...tak som prešťastná, ze my sme akurat ten pripad 😵

nam vlastne ani nezistili nejaku vaznu pricinu neplodnosti...vsetko to boli skor domnienky, kedze aj ja aj MM sme boli v poriadku a ked sme sa uz chystali na imuno do Prahy, tak nam vyslo KETko a potom som to uz neriesila 😉 vtedy sme boli v tom, ze na tu imunitu voci partnerovi beriem prednison a vyjde to...a vyslo...a teraz aj bez prednisonu, bez cohokolvek to vyslo tiez...boh vie...mozno to bolo o psychike...to uz teraz nezistim, a je mi to aj jedno 😎 😵

a prajem to kazdej jednej z vas 😵

gabika24
1. feb 2010

Jéééééééééééj, kráááása - pipka, veľmi sa vytešujem 😀 😀 😀
Leni, už budeš tutovka - už to máš povinne, od nás všetkých.
Všetky vás zdravím, takynečka, teším sa z tvojho zašitia, nech si rýchlo doma a ubiehajú ti tt ako voda...
Dobrú nôcku babulky, ja mám ešte koooopec práce 😅

rosienka
1. feb 2010

tak po case nakuknem a co to tu? 😅 gratulirujem pipke, ze sa im takto perfektne na Hankinych puzzloch zadarilo a velmi drzim lenke palceky, nech sa obom drobcom dari a drzia sa ako klieste 😀 😵

zdravim aj ostatne kocky 😉

dracik1
2. feb 2010

lenka, urcite to vyjde 🙂 , ako pise gabika bude to tutovka...a prajem Vam dve slecny...pre nasich junakov 😀

lenka20
autor
3. feb 2010

babulky dakujem za palceky, no, mam pocit, ze si este pockame, lebo od vcera sa mi spinenie zhorsilo a dnesny testik bol negativ, ale este uvidime, testovat som mala az v sobotu, tak tomu este dam par dni sancu 😉
pipinka teeeeeda, esteze ma hanka tie carovne puzzle 😀 😀 😀 super, ze takto prirodzene to vyslo, tak sup sup baby ostatne co ste uz maminky vyrabajte surodencov podla pipkinho vzoru 😉 😵

pipka
3. feb 2010

lenulik, este nic nie je stratene 😉 aj spinenie moze byt len znak uhniezdovania, uvidis v sobotu, straaasne drzim palceky, nech to uz konecne vyjde 😉

a ak by aj naaahodou...poziciam ti hanulkine puzzle 😀

rosienka
3. feb 2010

veru lenka, kolko si po ET? to je urcite zahniezdovanie, takychto scenarov som sa uz kopec citala a vsetko sa dobre skoncilo 😉

pipka
10. feb 2010

fuuuha...to az kam sa nam tema prepadla 😅

lenulik, tusim som citala niekde v inej teme zle spravy...je mi to luto 😔 ☹ ale treba verit, ze ten dalsi pokus uz bude konecne uspesnyyyyyyyyyyyy 😵

lenka20
autor
18. feb 2010

caute holky, taham nas z 5.stranyyyyyyyyy 😲 😲 😲 pomoooc
peculka ja som si len teraz kukla fotecky malickeho tie novsie, jaj aky je len peknucky, no fesacisko je to 😵 😵 😵

pipka
25. feb 2010

halooooo lenulik...tusim to tu len zachranujeme 😅 aj teraz 5. strana 😝

pipka
25. feb 2010

u nas zatial nic nove, hanula rastie ako z vody,uz zacina rozpravat, vsetko opakuje, sa niekedy na nej narehoceme ako to dokaze skomolit 😀ale je strasne milenaaa 😉
a ja idem k dokimu az 10. marca...tak uz si nechty zhryzam nervozitou, ci je vsetko ok 😅

ale caka nas stahovanie do vacsieho, tak aspon sa tak nesustredujem iba na brusko, ale v duchu uz balim, malujem, tapetujem... 😀 😝

lenka20
autor
4. mar 2010

caute kocky, zase sme sklzli na X-tu stranu, kde ste vsetky? teda viem si predstavit, ved uz ste vsetky maminky, tak ste s detickami 😉 ale poreferujte zas, co ma ktora nove 😵 ja mam po hysteroskopii, vybrali mi polyp, tak teraz uz snad nam dalsie ivfko vyjde 😉 a nebudem posledny mohykan, vsak havka 😉 😀 😝 inak havus - moj manzel sa tiez zalubil do toho gumimacka 😉 😵

gabika24
4. mar 2010

ahojte 🙂
no, neviem ako vy, ale ja som momentálne tu - to preto, že sa mi nič nechce robiť, ale už sa musím dokopať 😵
Leni, neboj, teraz už to musí vyjsť - už to máš príkazom, keďže na dobré slová nereaguješ 😀 😀 😀
pekný večer 😵

hava77
4. mar 2010

ahojte,

leni, my sme vtedy objednali toho gumimacka za 35 eur nakoniec a predstav si ze prisiel poskodeny a nehral 😠 tak sme ho hned vratili a peniiaze dodnes nemame tak som nas.....ta 😠
nakoniec sme ho objednali znovu, uz sa zdalo ze zase sme prisli o prachy a naraz po mesiaci kuk v schranke bol gumi macko 🙂 no doma nastala neskutocna radost a skrekot 😵 ved co by clovek pre drobca neurobil 😉

my sme smutni a vyplaseni maly ma laringitidu ....no neskutocne sa bojime ale snad je to uz na ustupe ☹ boli sme v noci aj na pohotovosti lebo maly strasne tazko dychal a dr ze v pohode nic sa nedeje ......pre nich je to nic ale my co sme si za babom presli taku cestu sme viac vyplaseni ako niekto kto si vrzol pod stromom a bol tehu/ bez urazky/.....doktori tto nejak nechapu

vsetky maminy ahojte a zvlast pozdrav pre poslednu mohykanku a tak ako pise gabi tak to tehu mas leni prikazom 🙂 😉 😎

pipka
4. mar 2010

veru leni...hor sa na tehu...uz ti nic nestoji v ceste 😎

lenka20
autor
5. mar 2010

jeej babulky, ja som poslusna, vykonam! 😉 😵
havuska chapem ta uplne, ze sa bojis, ale to je dost bezne u malych deti, hlavne takto v zime, laringitidy, zapaly stredneho ucha atd atd malicky sa urcite rychlo uzdravi, je to velky stres ked je babatko chore, pre lekarov je to nic, ked oni take vidia kazdy den 100x.... tak prajem rychle uzdravenie, nech je certik zase fit 😉 je to silny chlapcek, urcite sa z toho raz dva dostane 😵
pipinka tebe tak rychlo naskakuju tie tyzdne 😵 😵 😵 zeby to malo nieco spolocne so sposobom pocatia 😉 😀 ze ked rychlovka tak rychlejsie plynie tehu 😉 😝
gabinka a ty co chces stale robit, ved musis aj oddychovat, do prace chodis, 3 deti doma ta cakaju na poobednu sichtu, ved asponze sa este dokopes aj k PC 😉
pecka, zulka - baby, co ej nove, ako deticky, nejake nove foto by sa zislo, urcite sa uz celkom zmenili 😉

pipka
5. mar 2010

leni zeby? 😀 😀 😀 ved uz som taka nervooozna, ze do tej buducotyzdnovej poradne sa asi zblaaaznim 😅 🙄 ci je vsetko ok 😖

pri prvom tehu som bola na gynde skoro kazdy tyzden, stale ma sledoval...a teraz...pocali ste prirodzene, tak aky problem...no neviem...snad je vsetko ok 😝 😉

pipka
5. mar 2010

veru veru maminky...chcelo by to nove a nove fotky 🙂
ja mam albumy uz preplnene, co neviem, ktore foto vymazat, ked pridavam dalsie 😅 😀

denka28
7. mar 2010

caute..
asi sa zasa pridam medzi vas . 9mesiacov snazilkujeme, ale zasa nic. 😖 takze nas caka KET ko, len kvoli mojmu predcasnemu porodu sa este dost bojim. occh jo ☹ gyndos mi vravel, ze by som mohla otehotniet, ze nevidi problem, ale este by som sa chcela porozpravat aj s lekarkou co mi robila cisarak. bola fakt super. takze tak.... uvidime...

megynka
8. mar 2010

ahojte kočky,
dobré ránko a všetko naj... k nášmu dnešnému sviatku, pridávam sa k vám, my s mužíkom, sa snažíme už 5 rokov, máme za sebou 3 IVF a tento rok sa chystáme na štvrté, ale asi až koncom leta, a ja som si povedala,že tento krát sa to už musí podariť
držím vám všetkým palce nech sa vám splnia vaše túžby po bábätkách

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre