IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

Umelinky, raketky, mame novu temicku x-) x-) x-)
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne :-N :-N :-N
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉
takyna
24. aug 2010
@maahuliena veru rýchlo, sme si vsetky veru uz riadne preskakali, ozvi sa mi priebezne, velmi sa tesim x-)
pipka
24. aug 2010
taky gratulka Bibke k druhemu výmesačiu 😎 x-) x-)
takyna
25. aug 2010
@pipka dakujeme 🙂 sa ti to riadne kráti teším sa na fotečky Tomáška x-) držím palce x-)
zuzla80
25. aug 2010
@tinucha jasné, že si ťa pamätáme 😃 😃 😃 :-p Držte sa x-)
@maahuliena ešte raz ti gratulírujem, poriadne si to vychutnaj a dúfam, že nám dáš vedieť, keď to bude na svete 😉
@pipka Drž sa a už sa aj ja teším na fotečky malého Tomáška 😉
@takyna pozdravujem moja, gratulírujem k dvom mesiacom :-N
pipka
25. aug 2010
no tak ja dufam, ze sa nam maahu ozve aj skor...sak potrebujeme tehu komentare :-N 😃 😃 😃
priebeh rannych nevolnosti, foto rastuceho bruska, pohlavie a fotky babatka...fuuu sak toho jeeeee 😃 😃 😃
maahuliena
25. aug 2010
ešte raz kočky ďakujeme.. najskôr musíme presť prvý trimestrom... a to bude v čase ked pipi porodí :-N
zatiaľ sa máme dobre, nevoľnosti su v plnom prude.. ale su skôr celodenne, ako ranne... ale vôbec si neťažujem :-N verim, že babatko je tak v poriadku 🙂 Prvu poradnu mame na začiatku septembra, tak hadam všetko dobre dopadne.

Držkajte sa!! 🙂 😉
pipka
25. aug 2010
budeme sa drzkat...a tebe drzkat palciska, kde sa len da 😎

dufam, ze ked sa vratim z pôrodnice, tak uz ma tu budu cakat aj nejake fotky z ultrazvuku 😉 cmuk
takyna
26. aug 2010
@zuzla80 nápodobne gratulácia 😉 x-) ozvi sa cez FB
mirusch
2. sep 2010
Caute babule a mna si este pamatate? =-) 😃 Ste mi nejako chybali, tak som kukla.
Tesim sa z vas 😉
veracruz
2. sep 2010
@maahuliena jeeej, gratulujem!!! strasne moc!!! drzte sa...
pipka
3. sep 2010
mirusch...kto by si teba nepamatal 😃 😎 😎 😎 ako sa drzis?
pipka
3. sep 2010
ja som bola na poradni a nas cvalik uz ma cez tri kila vraj :-p :-N to zas bude maly buchtosko...porod malina :-N sa uz tesim :-N :-N 😃 ale snad nejako zvladnem...sak naveky ho v brusku mat nebudem :-| 😃
mirusch
3. sep 2010
Drzim, drzim, zaryte 😃 Nic nove pod slnkom.
@pipka Raz musim zase skocit pozriet, len ci vas najdem =-)
pipka
3. sep 2010
@mirusch neboj moja ...najdes...Bratislava zase nie je az taka velka 😉 v najhorsom pre teba pridem na Nivy 😉 a do Dubravky sa da lahko trafit 😉 na jeden prestup si u nas...budeme sa tesit x-)
mirusch
3. sep 2010
@pipka Vsak poriesime, ked bude aktualne 😉
maahuliena
3. sep 2010
@veracruz dakujem.. snad všetko dobre dopadne 😉
maahuliena
14. sep 2010
@pipka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem k Tomáškovi!!! A veľa zdravička obom x-) x-)
tinucha
17. sep 2010
Tak Pipka má už Tomáška? Tiež gratulujem a tiež prajem hlavne veľa zdravíčka. 🙂
pipka
17. sep 2010
ajojte 😉

ano ano, my uz mame Tomaska, dokonca sme uz od vcera aj domka, narodil sa 10 dni pred terminom, 3880g a 51cm, fotky mam v albume, tak mozete kuk aky klon sme zase vyrobili 😃 uuuplne jak hanka...normalne som sa v porodnici parkrat sekla a oslovila som ho chudaka, ze Hanulka :-N 😃

porod rychly, uplne bez problemov, dokopy necele dve hodky, maly bol vonku na dve kontrakcie, takze pohodka 😉 kazdej maminke by som taky porod priala x-)
pipka
17. sep 2010
@mirusch dakujeme zlatusik x-)
mirusch
17. sep 2010
@pipka Nemas za co. Ved to bolo prve, co ma napadlo, ze - aha Hanulka - 😃 Som rada, ze to bolo aj rychlo a pritom taky valibuk 😉
pipka
17. sep 2010
miri, no veru ti poviem, ze mne az potom dochadzalo, ked som videla tie ostatne babatka, ze ako som to zvladla :-N =-) ..len som kukala na tie ich malinke hlavinky s myslienkou, ze toto by som ja asi ani tlacit nemusela 😃 tie by asi vypadli aj same :-p 😃 😃
maahuliena
17. sep 2010
@pipka no tak to je paradka, že si mala taky super rýchly porod :-N x-) x-) Ved aj tie fotky.. no kto by to bol povedal, že si chviľku po porode 🙂 x-) Teším sa z Vás.... 😉

@mirusch dakujem za infooo 😎 😎
mirusch
17. sep 2010
@maahuliena Nie je za co 😉 No veru, aj toto som si pomyslela, ze Pipka taka modelka tesne po porode 😃

@pipka 😃 😃 To jo, by si si ani nevsimla, ze dieta je uz na svete. Proste stastna zena x-)
pipka
18. sep 2010
baby 😃 😃 😃 ze modelka 😃 ...len ta vaha :-N stale cez 80 :-p ..to jak dve modelky :-N :-N :-N :-p
mirusch
18. sep 2010
@pipka To sa spravi moja, to je detail 😃 Za dvomi detmi sa nabehas ajajaj 😃 :-p
pipka
18. sep 2010
no len aby... ]-( 😃 ti potom tie kila darujem :-p :-N 😃 😃
mirusch
18. sep 2010
@pipka Diky, neprosim, mam svoje vlastne ]-( a to aj bez deti :-p Musim sa nad tym zamysliet. Ty mas aspon vyhovorku 😃 😎
pipka
19. sep 2010
koťuha jedna...a ja že ti pridam 😃 :-p
takyna
19. sep 2010
@pipka Pipka srdečná gratulácia k Tomáškovi x-) je úžasný, všetko dobré prajem celej rodinke x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli