IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

steva
31. jan 2009

zulka29 gratulujem a prajem bezproblemove tehulkovanie. 😵 😵 😵
Vsetkym dievcatam drzim silno palce 😵

hava77
31. jan 2009

zulik gratulujeeeeeeeeeeeeeem, to su asi najkrajsie dialnice na 12 den po ET ake som videla 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
zeby trojky?
prajem prijemne tehulkovanie 🙂

zuzla80
31. jan 2009

Zulicek ani nevieš aká som šťastná, že sú tam tie //, mne normálne slzičky vyhŕkli 😵 Strašne ti držím palce, aby to tentokrát dobre dopadlo a z celého srdca ti prajem minimálne dvojky 🤐 😵

tanitta
31. jan 2009

Ahojky...
Zulka.... hned ten vikenf bude krajsi 😵 ....potichuicky blahozelam a v kvicke krasne vysoke hcg;)....super... babulky takze berte si priklad ... dootehulkovania babulky 🙂 ...

renusa
31. jan 2009

Zulka 😵 😵 gratulujem 😵 😵 krásna dialnička, a ešte prajem na pondelok vysoké hcg a potom si už budeš iba vychutnávať tehuľkovstvo so všetkým čo k tomu patrí 😉

A zabudla som sa pozdraviť....ahojte všetky...a krásny víkend prajem 🙂

zulka29
31. jan 2009

Renusa, Tanitka, Zuzlik, Havka, Steva a ostatne babule, dakujem am, dúfam že sa už aj na mňa to šťastie usmialo 🙂 vyčerpala som ho poriadne 😅

katy2
31. jan 2009

Zulka 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujem 😵 😵 😵 velmi sa tesim a prajem ti, aby to malo ten najkrajsi koniec..... nadherne babo v naruci 😵 😵 😵 😵 😵 🤐

mirusch
31. jan 2009

Taaaakze, kukam a vidim.... 😵 Zulik, tak ti celkom nahlas blahozelam k nadhernym //, pretoze tentokrat to vyjde, spolieham sa na svoje bosoracke korene 😀 Pekne si vylez chorobu, ved kolke boli na zaciatku tehu a mnohe otehu pocas brania antibiotik, vsetko bude v najlepsom poraaaadku. Stavis? 😵

somov
31. jan 2009

Ahojte, idem 1x k Dr.Drábekovi, predtým som chodila do KE do Splnu k Dr.Hredzákovi a 2x to nevyšlo. Aký je Dr. Drábek z Gyn - fiv? Dík

tinucha
31. jan 2009

Jeeej Zulka, to je super!!!! Testík je nádherný. 😀 😀 😀 Tak držím palce, nech je všetko v poriadku a nech máš krásne a bezproblémové tehotenstvo! 🙂
A k tej chrípke ... homeopatiká môžeš, to môžu aj tehuľka aj dojčiace ženy, ale ten zázvorový čaj radšej nie.

zulka29
31. jan 2009

Miruska, tak bosoracke korene? 😀 😀 😀 😉 dakujem
Katy 🙂
Tinucka, uvidim co zajtra, boli ma hrdlo, cajikujem, jem cesnak...snad sa to nezhorsi 🤐

mirusch
31. jan 2009

Zulka, ak sa to zhorsi, tak ides k lekarovi a hotovo. Ale nezhorsi. Ostan v postielke a cajickuj, medickuj.
Veru, bosoracke podedene geny, skor by sa dalo povedat. Moj manzel by ti vedel rozpravat... 😀

Tinucha, este nic? 😕

tinucha
1. feb 2009

Mirusch, ešte nič, ale zajtra už nastupujem do pôrodnice a či drobec chce alebo nie, dostaneme ho von. 🙂

zuuuzana
1. feb 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeee zuli krasne. potichucky gratulujem a drziiiiiiiiiiiim palce. 😵 😵 😵

gabika24
1. feb 2009

hurááááááááááááááááááááááááááá - zulka, to sú dialniceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 . som to vedela 😉 - nemohla som písať, mala som pokazený pc - ale mooooooooooooooooc sa teším, veď vieš 😵 😵 😵

mirica
2. feb 2009

zulka - gratulujeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 ....z takého krásneho testíka , bude rovnako pekná fazuľka (alebo 2 , alebo 3) 😵

lenka20
autor
2. feb 2009

dobre ranko babulky - tak zulinecka nasa to zacala 😵 😵 😵 😵 😵 😵
zuli - este raz gratulujem k dialniciam a na dnes prajem vyyyyyyysokaaaaanske HCG aby boli tie dvojky 😉 😵
ale ked aj len jedno - pre zaciatok staci 😉 som za teba velmi stastna 😉 ved vies 😵 😵
potom nakuknem ake ciselko si mala 😉 😀 😀 😀

takyna
2. feb 2009

Zulka nech je riadne HCG 🙂 držím palce

Kočky prajem príjemný dník 🙂

zulka29
2. feb 2009

zlaticka cmuk, dakujem, dúfam, že bude pekné HCG, už mi je aj lepšie 🙂

zuzla80
2. feb 2009

Zulik aj ja prajem vysokánske HCG 😵
Čaute babule prajem krásny aj keď pondelkový deň 🙂

fcielkafcielka
2. feb 2009

Ahojte zienky, ja neviem, ci si na mna pamatate, ale ja ano - na vsetky. 🙂
Vidim tu stare zname tvare, juj tesim sa! 🙂

A len nakuknem a co nevidim - zulka - ja Ti velmi velmi drzim plceky, aby toto uz bolo "TO" tehulkovanie. 😵

A Vam vsetkym, aby sa Vam uz v tomto roku splnili tie // a zostalo to tak este 9 mesiacov! 🙂

mirusch - ahoj 😉

lenka20
autor
2. feb 2009

ahoooj fcielka 😵 😵 😵 😵 😵 moc rada ta tu vidiiiiim 😉 😵 😵

zuzla80
2. feb 2009

Fcielka ahoooj, jasné, že pamätame, som rada, že ťa tu vidím.
Zulka tak čo ešte nevieme výšku hcg 😨 ???

zulka29
2. feb 2009

hlásim HCG 750 🙂
to asi bude iba jedno zdravé miminko 😵

mirusch
2. feb 2009

Zulka, krasne hcg 😵 Vdaka Bohu aj za jedno zdrave miminko, no nie? 😉 Kedy ides na ultrazvuk?

Fcielka moja ahoj 🙂 Jasan, ze pamatame. Co mas nove?

katy2
2. feb 2009

zulka 😵 😵 😵 😵
strasne sa tesim.... neviem, neviem..... 😉 my mse mali hcg 500 a boli to dvojky 😉 ale jedno to potom vzdalo 😔
velmi sa tesim s tebou 😵 😵 😵 😵

zulka29
2. feb 2009

Katy, Mirush, , jedno mi stačí na začiatok úplne...bože, ja sa ani nedokážem tešiť, aby sa niečo nestalo...budem sa báť až do konca...môjho života 😅 🤐

zuzla80
2. feb 2009

Zuliček gratulujeeeem moja, krásne čísielko 🙂 . Veľmi, ale veľmi ti držím palce, aby to konečne dopadlo viac ako dobre, čiže na konci s bábätkom v náruči 😉 😵

mirica
2. feb 2009

zulka - tak že ešte raz gratulujem 😵 😵 ..ináč ja som mala tiež tak nejako a tiež boli dvojky 😀 ....a presne tak - budeš sa báť 😅

tanitta
2. feb 2009

Ahojky...
Zulka.. paanecku to je ciselko 😎 .... to bola PK? aj?....ja som mala 360 na 10 po et bez pk....tazko odhadnut ale tmoj tip na dvojecky 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre