IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

zuzla80
16. mar 2009

Pecka nebojaj, dopadne to dobre - vajka ku koncu rastú rýchlejšie, viem o čom hovorím. Mám pocit, že kopíruješ moju poslednú stimulku, ja som to mala presne takto isto - zo dve dominantné folíky a ostatné pozadu, preto som aj dlho stimulovala, ale vidíš nakoniec to dopadlo tehuľkovsky - bude dobre, neboj. A ku koncu mi folíky začali rásť omnoho rýchlejšie.
A tú štipľavku ti vysvetlila Tánička- je to hcg, ktoré ti pichne sestrička, ale až keď to prikáže doki. Možno tvoje hormóny sú v poriadku, tak preto ti to nedávajú. Ja som dostala 3kúsky. Držím hroooozne prsty moja 😵

Tánička, tak vy ste choručký - chúdačik Adamko, nech mu to čoskoro prejde.
Fakt Táni, ti povedal, že Anopyrin až po OPU, ja som sa ho to naschvál pýtala, lebo som mala také informácie, že sa pred OPU nesmie, že by to bolo kvôli mojím antifosfolipidom 😒 Ja verím, že vie čo robí. Asi je to fakt individuálne. Inak počuj Táni, aké injekcie ti dali, aby vajka nepraskli Orgalutran alebo Centroide (neviem ako sa to píše 😉 )

Pipka pozdravujem aj teba aj Haničku😉
Lenik moja tak ako už ste späť 😕

tanitta
16. mar 2009

ahojky...
pecka...kolko dni uz pichas?...ja som mala opu na 21dc-22dc...oni narastu este .. len mozno ti uz aj dvihnu davku..dla mna...
no my sme chory uz komplet vsetci...adamovi sa nastastie uz polavuje da sa povedat ze o 60%lepsie a nam sa pohorsuje 😅 ...mame to tu ako liahiaren bacilov 😝 ...mame aj ruska jednorazove ktore su nam na prt uz...

katy2
16. mar 2009

ahojte 🙂
pecka, drzim palce 😵 nestresuj, aj mne pri 2.IVF rastli ovela pomalsie ako pri 1.IVF, musela som dokupovat puregon, pichala som asi 15 dni, vajicok aj bolo menej a bolo uspesne..... 😉 takze hlavu hore..... drzim palce 🙂

pecka
16. mar 2009

Tani , picham 14.den, takze OPU vychadza na 16. alebo 18. den.......tak som na tom este dost dobre ......oproti tvojej dlzke stimulky 😀 .....takze neviem, co sa plasim, ze????

Tak, sa pekne liecte, nech ste coskoro vsetci fit 😵 😵

Zuzli, ahojky, a kolko si mala po takejto stimulke vajok? A na ktory den si mala OPU?

pecka
16. mar 2009

Katy, ahooj, stresujem, ale dufam ze nie moc.....tak v norme 😅 a dakujem, ja tiez verim, ze to nemoze dopadnut inac, ako tehulkovsky 😵 😵

tanitta
16. mar 2009

pecka... to mas este cas 😀 ... kukaj aj na gabi...ta tiez tak dlho... oni uz nieco z teba vydoluju 🤐 😵 ...urcite;)...

zuzla80
16. mar 2009

Pecka to bola ta posledna stimulka - 3IVFKo, kde som stimulovala 17dni, odber bol na 19DC a vajka 23kúskov. Jojojoooj 14dni je ešte v pohode, nebojaj.

Táni nepovieš mi či ten Orgalutran či Cetroide dávajú v Brne??? Kujeeem 😉 Mám totiž možnosť kúpiť si lacnejšie Orgalutran a neviem, či je to to čo dávajú Reprofite 😉

tanitta
16. mar 2009

Zuzla.. to je to iste na ucinok ci orgalutran alebo cetrotide.. davaju to... ja som mala cetrotide...kazali cca 4ks ... len ja som zohnala len 3 takze sme to sfukli s tym co som mala...;)...uz som nedokupovala.. tak mi to naplanovali aby to stacilo

zuzla80
16. mar 2009

Táni tak mne hovorili o 3ks, ale tiež mám možnosť zohnať lacnejšie len 2ks 😀 ale Orgalutran. Takže vravíš, že je to jedno či jedno, či druhé. Neviem si spomenúť, o ktorom mi rozprával Kouďák.

pecka
16. mar 2009

no dobre babule, tak dik, trochu ste ma sklidnili 🙂 🙂
Zuzla, ty si mala 23 vajok 😕 , fuha, to by som mala ja pri takom pocte hyperstimulak, ako sv..., asi by sa mi voda tlacila aj z usi ......
.....pekne si ja pockam na verdikt v telefone poobede a mudeme mudrejsi 😉

zuzla80
16. mar 2009

Pecka našťastie to bol len mierny hyperstimulák 😉 Tak sa drž a my držíme s tebou 😉

pecka
16. mar 2009

este raz dakujem, ste zlate babulky.....drzim sa 😉 😉

tanitta
16. mar 2009

Zuzla... to mas uplne jedno... podla mna to mozes aj skombinovat ak budes mat moznost este dokupit....v najhorsom pripade jeden dokupis tam...ja som ho zohnala cca po 200,-

zuzla80
16. mar 2009

Táni 200 😲 , tak to je super cena, mne sa podarilo za 750 😔 . Ale je to furt lacnejšie ako v Brne.
Inak nevieš mi poradiť ešte nejaké stránky, kde by som to mohla pohľadať.

kada
16. mar 2009

cafte babule drzkajte sa vsetky bonulo si straduje o sto dvesto po byte 😀 vsade sa dostane
je strasne zlaty ale musim davat pozor 😀 😀
same moncle po cele ma lebo si mysli ze vie chodit 😀 ale uz ide len za jednu ruku

tanitta
16. mar 2009

Kada.. fijha uz cupotite?? 😵 .... v choditku?.. sikovnik maly 😉 ..
Zuzla...skus este na neplodnost.cz, gest.cz, skusaj aj tu na mk stale...aj po diskusiach hlavne...alebo co myslis pohladat?.. ucinky cetrotide a orgalutranu?? 😉 ....
peckaa.. no ako ?

zuzla80
16. mar 2009

Táni dobre si ma pochopila 😉 - web stránky som myslela, nie účinky 😀 😀
Kadi ahoj, aj my pozdravujeme Bonula 😉

pecka
16. mar 2009

uz som nestihla z roboty, takze pisem az teraz.......este dnes si mam dopichnut gonal a zajtra opat na kontrolu 😕 , takze vidim to tak, ze zajtra pregnyl a vo stvrtok OPU......juuuj nech mi este trosku povyrastaju tie folikace, aby bolo co oplodnovat......s jednym moc vela vody nenamutim 😨

ahoj Kada, to aby si malemu primontovala nejake chranice, nech nie je sama modrina 😉 😉 , musi byt fakt strasne zlaty, ked sa uz snazi sam vsade srotit..... 😵

pecka
17. mar 2009

babuleeeeee ....foliky podrastli dokonca je tam jedna 20-tka 😵 , sila, co dokazu urobit za 24 hodin. Lenze je tam toho strasne vela....... vsetkych moznych tvarov a velkosti 😨 , ........ja len dufam, ze sa dopracujeme k ET s cerstvymi embrystokmi, nie ako naposledy........
Hormony vyleteli do vysok, dnes koncim stimulku, este si mam doobeda pichnut gonal a vecer pregnyl. Ale potvrdia mi to este telefonicky poobede.
tak zatial paaaaaa

pecka
17. mar 2009

....zabudla som..... a vo stvrtok OPU 😉

zuzla80
17. mar 2009

Pecka no vidíííííš, že podrástli a žiadne stresy, embryšteky proste budú a dopadne to všetko na 1*.
Držkaj sa 😉

pecka
17. mar 2009

zuzlik, dakujem...... 🙂 🙂 ....nestresujem, som v pohode....zatial. 😉

tanitta
17. mar 2009

ahojky kukucky...
pecka .. ta 20cina.. bude dievca 😉 .... este nejakeho chlapceka a bude to 😵 ...aspon to pekne postrazili... ono je to vsteko dost tazke stake stresovat ci to alebo ono je tak a ma byt...keds i pomyslim ako sa mi serkala stimulka uz od uplneho zaciatku v polke som to chcela stopnut na vlastnu ziadost ukecali ma.. ze uz som daleko...nakniec bolo pekne 13vajuch ... len tie potvory spermie nechceli prejst do nich 😠...2oplodnene.. priroda si spravila selekciu sama... 😕
drobec lezi v lehatku ma so mnou debat len mama pise...a tak mu nahlas aspon citam ci pisete;)..uz mu je lepsie kaslik pomali a iszto ustupuje no ja som na tom horsie a horsie...idem kuknut este ketky.. tie uz asi rodia 😀

zulka29
17. mar 2009

😉 Ahojte, Pecka, nemoze to ísť len tak ľahko, to potom nevychádzka, pekne postupne aj zo stresom sa dopracujem k bábatkám 😉
Tannitka, vy rastieta, nádherný je drobček 😉
A ja už zarezávam v práci, celkom to idem 🙂

tanitta
17. mar 2009

Zulka.. a ty mas kedy dalsiu kontrolu?... nasa dr povedala ze to uz nie je amle babetko ale stava sa velkym veducim 😅 ...len veduci moc tomu papaniu nedava... ale hlavne ze rastie...vymyka sa vsetkym tabulkam a to uz zacalo v brusku;)... najprv vacok bol taky vseliaky... potom sa rychlo pytal na svet a zaroven vydrzal dlho.... potom skoro sme oneho prisli poporode ale zvladol to 🙂 ... rychlo dobehol co zameskal...robi nam len velku radost 😵 ...

pecka
17. mar 2009

Ahoj Zulka tehulka 😵 😵 , ja viem, bez stresov to nejde, nebudem predsa vynimka 😝 , takze uz zarezavas..., ako dlho si bola doma??

Tannit, ja tiez tomu verim, ze to bude parik 😵 😵 ......ja viem, ze aj jedno by stacilo...., ale my budeme mat twins 😵 😵 , teda velmi si to prajeme 🙂 🙂 . Aj ked ma doki od dvojok bude urcite odhovarat, ale .......no, ved uvidime po OPU, ako ma prekvapia moje vajecniky....... 🤐
Tani, prajem ti skore uzdravenie, nech sa chorobisko rychlo od teba vzdiali, a pozdravujem veduceho 😉 , je uzasny 😵 😵

gabika24
17. mar 2009

ahojte.
pecka, bude to určite ok - pokojne párik - pôjdeš v našich heliosáckych šľapajách 😀 😀 😀
- teda my nemáme párik, ale dve chlapčiatka, no revú ako poriadni chlapci, keď sa nazúria 😀 😀 😀 ale krásnu babuľku už máme doma, aj keď momentálne kričí, že ju bolí bruško a trochu fňuká.
stále sme chorí, tak ani nestíham pc, no čítam vás apoň...
tak sa držkajte všetci.

tanitt - najlepšie veci sú tie, čo sa vymykajú z tabuliek - viem o tom svoje - tiež hraničné hodnoty, povedali, že tehu ledva-ledva na jedno mimčo (pri mojich hodnotách beta hcg), že ešte radšej na kontrolnú krv ak tam nič neuvidia na sone, no a bolo tam - najskôr jedna dutinka, a keď som sa pýtala,či tam nie je aj druhé, pokrútili hlavou, že pri týchto hodnotách môžeme byť radi, že tam je tá jedna. no keď som povedala, že malá chcela dvojičky, zlatá dokyna ma znova "vyhnala" na sono s úsmevom, že teda kukneme pre istotu, hoci ju aj tá druhá presviedčala, že nebude a znova povedala, že mám hraničné hodnoty, tak to by bol skôr zázrak - no a hups - ten zázrak bol. takže tabuľky nie sú všetko 😉 a vďakabohu za takého prekvapenia 😀

pecka, vaječníky budú ok a určite budeš tehu 😉

pecka
17. mar 2009

ahoj gabika, 🙂 aj ja ta pozdravujem ....dakujem za povzbudive slova..... ja som tiez plna ocakavania, co sa z toho vsetkeho vykluje 😅 . Ale verime, ze tehulkovsky a potom babatkovsky zazrak. 😵 😵 😵

......no, zacina ma boliet brucho, uz ho mam riadne vypucene... 😒 a to som si este ani pregnyl nepichla ....

.....a vam takisto zelam skore uzdravenie 😉 papa

zulka29
18. mar 2009

Pecka, bola som doma 5 týždnov, z toho 1 týžden kvôli chrípke, potom kvôli špineniu 😠 . Tanitka, kontrola až 2.4 dalekoooo 😅 .
Zuzlik a ty si ako na tom, už picháš? Naša Lenka sa nám odmlčala, asi chce mať klud pri stimulke 🙂

babulka123
18. mar 2009

zulka uz si v robote???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre