IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

tanitta
28. apr 2009

leni...ja tipujem pipika 😉 ....ty si pripadka leni... zaziadalo sa ti inej kuchyne 😵 ...ta nemocnicna nie je bohvie co 😝
takynecka... cauko.... baby a uz dojdite aj ku nam.......

takyna
28. apr 2009

ahoj Tanit, vsak dojdeme Lenka vyprevadi lasku a zoberie mna do partie 😉

tanitta
28. apr 2009

😉 taky soferujes 😎 ?.... ak pojde aj pecka tak opatrne.. 😉

takyna
28. apr 2009

Soferujem, ale radsej asi autobusom, nerada by som stresovala tehone atd... 😉 🙂

zulka29
28. apr 2009

tak mame fotecky z 3D 😵 ALe ci pipik, alebo pipinka nevieme 😎 to bude hanbliva dievcinka asi 😀

zulka29
28. apr 2009

Juuj, Leni, taku dlhu pauzicku? 😕 Ale aj Pecka mala a oplatilo sa 😵 Tak nech ti to rýchlo ubehne moja 😅

takyna
28. apr 2009

Zulka krásny ste, vyzerá to na hambivú dievčicu 😉

takyna
28. apr 2009

Ináč pozerám hockey a som sa radšej najedla ked som videla ako zle to hráme ☹ 🙂

zuzla80
29. apr 2009

Zulik krásne fotky a na tej poslednej najviac prejavilo svoje hanblivé schopnosti 🙂
Taky hokej - no comment 😀

tanitta
29. apr 2009

aaaahojky...
Zulka.. po kom to dieta asi bude? 😎 😉 ...mi to tak pripomenulo nase prve 4d ☹ ... 😵 ......chazda chvilka je krasna ale vzdy pride este krajsia 😉 .. u nas najnovsie uz negagoceme ale pisti 😨 ...na tenko...
pozdravujem babulky zvysok partie 😉 .... veduci dnes zavcasu otvara 😀 ...

gabika24
29. apr 2009

ahojte.
tanittka, aj my pištíme - na tenko - len ja to mám stereo 😀
a dnes sme skoro boli hore, aj noc bola trošku horšia, ale lepšia než náš hokej 😀 😀 😀
krásny deň 😵

lenka20
autor
29. apr 2009

caute kocky - zulik male je zlatulinke, krasne babatinko 😵 😵 😵
tani, gaby - tak vy pistite 😀 😀 ja ked som bola minule s malou neterkou tak zacala take zvuky vydavat ze som myslela ze sa ide rozplakat a segra vravi, ze to ona tak rozprava... uplne placlivo 😀 😀 😝
hokej - ja uz sa na tom len smejem - ti nasi experti sa ledva ledva prepracuju do kazdeho dalsieho zapasu a potom ich slavnostne nabiju cesi 😀 😀 skoda tam aj chodit na tie majstrovstva 😀 😀 ale aj zazraky sa obcas deju a mozno sa im zlepsi stav a zacnu hrat hokej 😉 😝
tani - stale som este nekukla tie fotose, som uplne mimo, dni mi tak rychlo bezia.....

hava77
29. apr 2009

ahojte, v ketackach sa nic nedeje tak vas idem skontrolovat 😎
zulka krasne zuliatko 🙂 😵 nech vaM rastie do krasy 😉
lenka teda moc ma mrzi ten tvoj heliospokus 😒 , ale ty si bojovnicka a nabuduce to uz vyjde....verim tomu. len si neviem u teba predstavit taku dlhu pauzu 😎 , ze kolko? sedem mesiacov? som si myslela ze som si zle precitala 😀
gabika teda pri dvojkach mas moj obdiv ze stihas, a este aj dcerka k tomu 🙂
ja nejak nestiham, drobec sa nam zacal budit kazde 2 hodiny ci v noci ci cez den....som z toho mierne zufala....neveite co mam robit aby zacal zase pekne spinkat? no co uz co som chcela to mam 😵 nejak vydrzime

pecka
29. apr 2009

ahojte babule 🙂 🙂 🙂 , prisla som kuknut, co je nove......a co nevidim Lenka 😵 😵 😵 ahooooj , ty si riadne busy woman, Lenusik, mrzi ma, ze to opat nevyslo, ale ked, ty si to tak aj predpokladala, ze to asi bude len do poctu..... mam dojem, ze krajko bol sklamanejsi asi viac ako ty 😔 ...... drzim moc prsty, nech ta stimulka s darcovskymi urcite vyjde, ale hlavne je, ze tomuto pokusu veris, takze urcite vyjde. A sedem mesiacov, pri tvojom speedovom tempe ubehne ako voda.....a este aj mas na plane aj laparku....ozaj a kedy priblizne?

Ja som bola vcera na tej hematologii, jezis, to bola katastrofa, myslim to cakanie, po troch hodinach som sa dostala na rad, skoro ma mrle zozrali, neviem, ci to tak je vsade, ale ja cakanie doslova neznasam 😠 , ale urcite nie som jedina, ze? 😉 No, ale podstatne je to, ze Clexane picham nadalej a pravdepodobne az do konca tehu, no co uz, uz som si na to pomaly aj zvykla..... 😒 V juni mam prist na rozsiahly krvny hematolgicky odber, kde mi budu vysetrovat vsetko mozne + krvne dosticky.
No, a o dva tyzdne planujem ist do prace, dufam teda, ze sa nic neskomplikuje, citim sa vyborne, vobec mi nebyva zle, akurat mi vadia tie autobusove pachy 😝 , inak v pohode......

Zulka 🙂 🙂 , mala zulka je krasna nadherne fotecky 😵 😵 😵

Ahoj Havi, tvoj malicky si asi tiez hlada nejaky svoj rezim.....no momentalne tento pre teba nie je bohvieco, ale to sa spravi.....urcite 🙂 🙂

tanitta
30. apr 2009

ahojky...
pecka... ta obdivujem ze zvladas pracu 😉 ... resp. budes.. je fajn ze ti nebyva zle....
havka...co ti budem vraviet o spani 😀 ...to mas este dobre..ze prespi cez den...bude to cim dalej viac bezspanku...ale zato to nocne bude snad lepsie po 3m....maly ti este nerozlisuje velmi noc den.. ma vlastny rezim a ty sa mu musis teraz prisposobit tak ako my ked sme mali noc den opacny 😅 ... to bylo neco 😎 ...
kocky.. mne je odvcera riadne zle...dnes bude tazky den...nieco s crevami 😖 ...

zuzla80
30. apr 2009

Ahojte 🙂
Pecka som rada, že si sa ozvala - už som sa bála, že kde si 😉 A nepýtala si sa na ten Fraxiparine? Nieže by som ti chcela zle, ale ja som rada, že ti Clexane dali až do konca tehu - určite to má svoj význam 😉
Havka pozdravujem drobca - možno si teraz trošku z neho unavená, ale ako píšeš, veď po tom všetky túžime 🙂
Táni aj mne je akosi divne dnes na žalúdku - nieje niečo vo vzduchu 😕
Lenik čauko - mám na teba jeden dotaz, keď si mala pauzu medzi softami brala si ďalej Prednison, alebo až od začiatku cyklu. Ja som sa to tu báb už pýtala, ale rada by som sa aj teba 😉 Koudy mi napísal, že teraz ho nemám brať a začať brať až od 1DC stimulky 😉
Gabi, Taky pozdravujem 😉

tanitta
1. máj 2009

dobry vecer kocky... co ste este v sprievode? 😅 ...len pekne oddychujte ja len tak ze nas aspon posuniem 😉 ....my sme zabudli na ceresnove zvyky ale co uz....aj tak primrzla a ziadne kvety uz neboli 😅 ...tak paaaaaaa

takyna
3. máj 2009

Ahojte kočky 🙂 , co nového?

Pozdravujem vas vsetky, Tanit fotky? ☹ ...

takyna
3. máj 2009

Este mi napiste ak tu nazriete, na co pomaha Anopyrin??? díkes

nelynka
3. máj 2009

takyn ahoj
anopyrin je myslim proti zrazaniu krvi aby sa ti netvorili zrazeniny v cievach.. 😉

takyna
3. máj 2009

Ahoj Nel, dakujem za odpoved 🙂 , inak ta baba sa mi zatial neozvala, ani stranku internetovu este nestihla mi dorobit 😔 , ale myslim na to co sme sa rozpravali, akonahle sa mi ozve tak jej napisem , ci neviem o dacom 🙂

nelynka
3. máj 2009

jasne jasne, vpohode 😀

a este myslim ze anopyrin sa moze uzivat pri bolestiach hlavy, klbov, zubov...pri horucke..ale pri IVF o pisu koli zrazanlivosti..aj ja som ho brala 😉

tanitta
3. máj 2009

Ahojky..
Taky... fotky su fuc 😎 ...to aby ste sa mali na co tesit.. ked pridete.. bude prekvapko 😉 ...ale nie... mala som sabes mazat 🙄 ...anopyrin dobre posobi aj na dobry prisun zivin k embriu.. na potalcenie protilatok na partnerove spermie.. a kedze embrio je aj mangelova cast tak mohlo by to v uspesnosti pomoct k uhniezdeniu...

takyna
3. máj 2009

Tanitka ty si betáťrik 😉 🙂 , zacala som ho tiez brat, stací mesiac pred KET 1 krát denne?100mg, ci nie 😝

lenka20
autor
3. máj 2009

caute kocky, zase som nestihala, ale vidim, ze sa toho az tak moc nepopisalo 😉
zuzlik ja som brala prednison stale, ale mne ho koudy kazal brat uz 2 mesiace pred stimulkou kvoli mojim protilatkam na spermose mangelove...a kedze druhy soft bol hned po tom prvom tak som to vobec neprerusovala... uprimne - myslim, ze ked si ho brala pri prvom softe a hned ides do dalsieho tak je to uplne jedno, tie latky ti aj tak nejaky ten den v tele zostanu, takze ci uz tak alebo tak, bude to ucinkovat 😉 😵 😵
takynka dobre ti nelynka napisala, je to proti zrazanlivosti krve... v brne ho davaju...
peculik teeda, ze do prace, ale ak sa citis dobre tak preco nie, ved kedykolvek sa rozhodnes mozes doma polebedit, mas narok 😉 o laparke este neviem, musim pokecat s krajkom niekedy koncom mesiaca sa chystam, problem je, ze nechcem ist do MT nemocky a rozmyslam teraz ze kam... ci RK alebo co...
zuli - no neuveritelne, ze budem 7 mesiacov bez IVFka😀 😀 😀 😀 aj mne sa to zda strasne dlha doba, ale co sa da robit, ked nebudem mat partaka, tak musim pockat 😉
havka pozdravujem maleho a nech ta netrapi, ale neboj, skoro sa to upravi, to len tie prve mesiace su take, potom uz bude pekne spinkat, len este uvidis, ci v noci alebo cez den 😀 😝 😀 vydrzaaaat maminka 😵 😵

tanitta
3. máj 2009

staci staci aj menej ako mesiac...ucinok anopyrinu nastava v podstate vraj hned 😕 ...1x100mg...ale uskodit neuskodi aj dlsie...

tanitta
3. máj 2009

cau leni... mail som nestihala...pisenem ti ip...

takyna
3. máj 2009

Ahoj Leni 🙂

takyna
3. máj 2009

Dnes som vysoko aktivna, cestoviny zapekane a palacinky robím 🙂

tanitta
3. máj 2009

co mate dnes naplane?? 😎 ...fotky poslem nejake aktualne ked hodim do pc... malu kuklu 😅 ...s mojim nosom 😅 ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre