IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

lenka20
autor
13. máj 2009

jeej, zulik, tak ty uz cvicis, segra chodila na brusne tance v BA pre tehule a velmi si chvalila...
tanicka no ved jasne, veduci vie ako na teba, je to skratka osobnost 😉 ako kedysi fcielka povedala - uz zostane taky aky je, len telo mu narastie 😀 😀 😀 😝
taky ahoj 😉
zuzlik veru posledna stimulka na nejaky ten rocik dva 😉 uz nech pride mrska 😉 drzim ti palceky ved vies 😵

zuzla80
13. máj 2009

Lenik veď viem, veď aj ty vieš 😵 😀
Taky a ty??? Kedy???
Zulik ja som to cvičenie prehliadla, som ja ale - tak si pekne zacvičte, drobčeka ponatriasaj, nech sa má na čo tešiť keď príde na tento svet 🙂 😉

pecka
13. máj 2009

ahojte babule 🙂 🙂 🙂 s tymi cipkami nechcem robit paniku, urcite dokina vie, co robi......vcera vecer som si dala prvu a dnes rano mam pocit, ze sa "tam dole" citim akosi lepsie....takze asi tam predsa nieco bolo...teda este je, tak dufam, ze to bude uz coskoro prec 😉 😉

Pytali ste sa na reakcie 🙂 🙂 nooo jasne, tak tesili sa vsetci, svokra s mojou maminou si aj poplakali od radosti, ale zakazali sme im tesit sa uplne 😉 😉 ........ pre istotu. V podstate to uz vie vacsina nasich znamych, pretoze to uz na mne je aj dost vidno 😵 ....takze ani im nemusime hovorit, sami sa na to spytaju 🙂 🙂 🙂 . Pripojim do albumu foto bruska z minuleho tyzdna.... teda z 9 TT, aby ste vedeli ako rastiem 😉 😉 😉 . Tento tyzden je zase o nieco vacsie 😕 😕 , ale na vahe som zatial vobec nepribrala...drzim si 52,5 ...zatial Citim sa velmi dobre, dokonca lepsie ako pred tehu, ani raz som nevracala, akurat sem-tam pride na nieco taka sialena chut, ze si to musim dat keby co bolo. Ale v podstate este stale dost ficim na smotanovych jogurtoch, plnotucnych acidkach a syroch, toto musim mat......a este zelene jablka......pred tym som mala jedno jabko tak raz za mesiac a teraz aspon dve za den, inac vsetko v pohode, nic mi nejak zvlast nezapacha.
Akurat sa mi vyhodili afty na perach...dost neprijemne...z casu na cas som to mavala na dasnach, ale teraz na perach.....asi z toho mnozstva jablk......telo sa brani 😝 , ale pomohol herbadent.

Na sono idem v utorok do Heliku, uz som sa objednala, to by som mala byt 10+5 TT, tak sa tesime, ale aj trosicku obavame, dufam, ze bude vsetko OK.

takyna
13. máj 2009

Peci klobúk dole tá váha, tú som mala naposledy ako 25ročná 😉 , inak sa teším že si ok,
a potom fotečky očakávame 🙂

lenka20
autor
14. máj 2009

ahojte babule, pecka - to je super, ze ti nebyva zle, aspon si to uplne naplno mozes vychutnavat, v heliku to dopadne dobre, uvidite drobceka, to bude krasa 😵 😵 😵 takze uz to na tebe aj vidno 😀 take malicke stihlucke s vypucenym bruskom 😀 😀

lenka20
autor
14. máj 2009

jeeej, kukla som peckino brusko, teeeda peci, to je brusisko to teda rastie ako hrom 😎 😉 😵 super 😵 😵

zuzla80
14. máj 2009

Peculik aj ja som kukla bruško - také chutné a neboj na kontrole bude všetko v najlepšešejšom poriadku. Držíme ti palce veeeľmi silno. Užívaj si tehuľkovanie 😉
Ahojte babule - ja hlásim, že dnes mi došla mršina, takže ak mi Koudelka odobrí, že môžme začať, tak začínam od soboty s pichačkou 😀

lenka20
autor
14. máj 2009

zuzlinka ja uz som ti stihla pogratulovat v reprofitackach 😉 no, padam, praca nepocka, cez obed nakuknem 😉

zuzla80
14. máj 2009

Lenik mojko ďakujem 😵 🤐 - takže do toho 😀 😀
Paaa a neupracuj sa

tanitta
14. máj 2009

cuate caute.......
zuzlaa..... ved vies .. drzime vsetko co maaame 😉 ........
my sme mali dnes divnu noc....... maly plakal 2x a hladom to az tak nebolo...co vobec nezvykne...potom mal 3/4hodinovy pohovor s baldachynom...a dudlovy maraton......no srandista 😅 ....
Leni... citala som mailik.... 😨 😨 😨 ...
Pecka.. a veru nieco tam uz trci pod tym trickom 😵

zulka29
14. máj 2009

Pecka, už máš pekne bruško, také pravé tehulkovské 😉 😵 a to máš super že ti nebýva zle, to bude chaloš v tom prípade 😀
Zuzlinka, tak toto už musí byť úspešné kolečko, musí !!!!
Lenik a ty ako sa máš, kedy ostávaš slamená? 😔 ☹
Tanitka, nehodíš nám aktuálne fotečky vedúceho? 😕 😎
Ahoj Taky, nepracuj už toľko 😉

lenka20
autor
14. máj 2009

caute babulky, mam novinku 😵 😵 JUJKA je v nemocke, ma planovany cisarak na zajtra rano o osmej, ale mozno to pride skor, lebo maly sa uz pyta na svet 😵 😵 😵 😵 tak prosi o vase palceky 😉
Jujkaaaaaa drzime palce ako svet, nech je to krasny zdravy valibuk jujkovy 😵 😵 😵 😵

zulinka - slamena som od prveho juna 😢 😢 inak sa mam dobre, okrem vtedy ked sa rozculujem, vsak tanicka 😉
ten tvoj veduci to je exotko, ze pohovor s baldachynom 😀 😀 😀 je to pripad 🙂 asi po maminke 😉
zulik musim protestovat - segre vobec nebyvalo zle a bola to holka 😉

zuzla80
14. máj 2009

Lenik faaakt je Jujka v nemocke. Tak to jej idem písnuť smsku. Držím všetko čo mám, nech to dopadne dobre a nech sú obaja v poriadku. Škoda, že nevydržal do 29teho - to by sme mali 29ročný rozdiel 🙂

Táni veď ja viem - len držte všetko čo máte - už to proste musí výjsť 😉

Zulik dúfam, že úspešné a konečne posledné 🙂 A ty už cítiš pohyby - aké to je? Asi sa hlúpo pýtam, musí to byť úžasné však?

Lenik tak si drahého užívaj pokiaľ môže moja. Nech vám to rýchlo ubehne 😉

tanitta
14. máj 2009

jemine jujka uz bude rodit?... tak ze ju pozdravujem;)... co by som dala za sekciu 😵 .....
zulka.. mozno nieco vyhrabem aktualneho...len v laptope nemam nist 😎 ......musim sa dostat na velku haraburdu 😅

katy2
14. máj 2009

Ahojte 🙂
jujke, drzim palce 😵 😵 😵 😵 o chvilu ma malinkeho pri sebe.... nech vsetko dobre dopadne.... 😵 😵 😵
zulka, pecka, pekne vam to pribuda 😵 😵 😵
lenka, zuzla, drzim palce, aby ste coskoro zastupili nas 😉
tani, prajem vela trpezlivosti.... 🙂

lenka20
autor
14. máj 2009

cau katuska, ved uz aj teba to coskoro caka, vsak 😉
tanicka ja jedine sekciu ked to bude aktualne 😉 mam ta za odstrasujuci priklad so stastnym koncom nakoniec, ale aj tak 😉

tanitta
14. máj 2009

katy... tebe to uz tiez ide z kopca 😉
leni.. no veru... keby sa nam pritrafi druhe tak vydupem si sekciu aj ja........mali sme stastie a obrovske.....inak zistla som ze prsi a maly je vonku.. ach ja nezodpovedna matka... ale zase odasvam momentalne mlieko 😎 a vyuzivam cas... tu 😅 😅 ...

katy2
14. máj 2009

mna caka sekcia..... bude planovana, tak ratam, ze do mesiaca je mala s nami 😵

takyna
14. máj 2009

Jujka držím palce .......silno aj na nohách 🙂

všetky vás pozdravujem 😵

zuzla80
15. máj 2009

Ahoojte 🙂
Nemáme žiadne nové info o Jujke? Ja som jej včera posielala smsku, ale neodpísala, ale vôbec sa nečudujem.
Veľmi dnes na ňu myslím, tak verím, že bude všetko v poriadku - a možno je už aj malý na svete.

takyna
15. máj 2009

Zuzla , asi nas zavru, teda tuto temu, nikto nema chut sem ani pisat................. ☹ koncim tiez ...drzkajte sa mi tu 😔

pipka
15. máj 2009

cafte babulky, dlho som tu nebola, tak napravam 😉

jujke siiilno drzime palcekyyyyy 😵
zulinka, kde su bruskate fotky? 😕 😠 😀 hlavne ze mna si stale chodila kontrolovat...ty ty ty 😀

lenulik, katka, taky, pecka, zuzlik aj vsetky ostatne ajojtee 🙂 🙂 🙂
tani, maly je naadherny 😎

tanitta
15. máj 2009

takynecka 😉 ....kuk... a jujcek nikomu nedala vediet 😕 ... uz to maju za sebou 😵 ...

takyna
15. máj 2009

Pipka, ahoj , ta tvoja akvabelka je nádherná...po maminke 🙂

pipka
15. máj 2009

my zajtra odchadzame na nasu prvu spolocnu dovolenku s Hanulkou, ideme do Tatier plavat s babatkami, tak sa tu majte zatial krasne, drzim vsetkym palceky a zase nakuknem, ked sa vratime. 😵 papapapa 😵 😵 😵

pipka
15. máj 2009

taky noooo...ale inak ceeeely tatino 😀 ale potapa sa po mne 😀

takyna
15. máj 2009

papaá.,,,,a neutopte sa nám.... 🙂 užite si to naplno, pekný výletik

tanitta
15. máj 2009

pipka.. vy ste kraaasny 😵 .... super fotecky naozaj pochvala;).. uzite si pekne.. pa

pipka
15. máj 2009

dakujeme, vsetkych pozdravujeme, oddychneme si aj za vas a budeme zatial na vas siiilno mysliet 🙂
paaaaaa 😵

tanitta
16. máj 2009

ahojky...
dnes tu asi nik nebude 😵 ... Takynecka ...ale no... vies ako to je... niekedy clovek nestihne ked aj zacnem nieco pisat napisem do jednej temy a potom do druhej stihnem uz len dopolky a je po pisani 😒 prip. len stiham precitat.....tak kocky zelam krasny pohodovy vikendik 😉 ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre