IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

takyna
3. jún 2009

dakujem vám 🙂 , bojím,bojím 😝

zuzla80
3. jún 2009

Táni z parku, či v parku 😀 😀 ... ty si ako môj mužík, ten ešte keď býval s rodičmi, tak každučičké ráno mal na raňajky len a len parky 😀 ... a to ti už tak skoro prišlo blivno ... ja som len 3deň po ET 😕

Takyn neboj, neboj - zvládneme to spolu 😉

lenka20
autor
3. jún 2009

neboj takynka, si sikulka, zvladnes to 😉 ja sa tesim na tvoj KET aj za teba 😵
zuzlik ahoj 😉 ale daj pokoj s grckanim, zarad sa radsej medzi tie negrckajuce tehulky 😉
ja ani nie som tehulka a vcera som mala namale s grckanim, ale prezrala som sa zele cukrikmi, tak preto 😀 😀

zuzla80
3. jún 2009

Leni veď ja som nezačala to Tanittka 😀
Veď idem o chvíľku na obed, tak uvidíme, čo ten dá ... možno aj nejaké párky 😀

takyna
3. jún 2009

Boze dakujem dievcence 🙂 , na oplatku...Zuzlík musíme to veru nejako dotiahnuť a rozštartovať to tu , keby sa zadarilo 😉

maahuliena
3. jún 2009

ahoooojte moje zlaté 🙂 🙂

taky, stimulujeme naraz 😵 len s tým, že ja teda nemám KET na 100% istý 😒 😒 😒 😔
ja dnes 1.DC až sa čudujem, že som mala najkratší cyklus za posledný čas a dokonca aj s ovulou opäť😅 😅 🙂

idem makať, dnes v robote, makám ako o život 🙄 😝

takyna
3. jún 2009

Mahul aj ja dnes 1deň cyklu 🙂 , tiež KET nie je istý ....ale verím.... 😵

aj ja makám a občas kukučkujem na koníka 😉

maahuliena
3. jún 2009

taky 🙂 veriiime, musíííme 😵 😵 😵

estrofem babule, to je niečo "HAK"??? či ako to mám chápať, viem, že je to na sliznicu a je to estrogen, ale teda môžu pri ňom dozrievať vaja, neviete??? 😅 😉 to len tak pre informáciu 😉

takyna
3. jún 2009

mahulík myslís si , že áno možu..., ale je na rast sliznice maternice, čiže hormón , a s toho aj vajká rastú 😀

maahuliena
3. jún 2009

vdaka taky 😉 myslela som si, ale tak nie som vševedko 😀 😉
no bodaj by to tak bolo 😅 a ešte jedne cyklus skusime prirodzene 😅 😉

takyna
3. jún 2009

Mahul ja som tiež mimo, neviem ani ako KET prebieha, ale sú tu radkyne poradkyne 😉 moje zlatučké 😵

kukulik30
3. jún 2009

Ahojte
uz som doma,uroda 26 vajok/ presne ako pri 1. IVF/, takze dr odporucil predlzenu kultivaciu, ak sa dobre oplodnia, mam si zavolat zajtra okolo obeda a rozhodne sa ....ak bude vsetko dobre, tak cast zamrazia a zvysok do pondelka na mna pocka
hrozne ma boli brusko ☹ , tak si idem dat tabletku , nakupila som si chipsy, tak konecne budem papat bez vycitiek svedomia tolko slaneho 😅 manzel este odbehol do roboty, ale pride o chvilku domov, takze mozem dnes oddychovat....neviem ako bude zajtra, ak bude este boliet..ale to neriesim zatial

takyna
3. jún 2009

*Kukulíček super, 🙂 , hlavne vela pi,pi, pre istotu, a pekne odychuj 😵

zuzla80
3. jún 2009

Kukulík krááásna úrodička - blahoželám. Moja ja by som chipsy moc nejedla, neudržiava náhodou soľ vodu v tele 😒 Najlepšie je piť čo najviac. Držím palce, nech bolesť rýchlo pominie a nech si čo najskôr fit 😉 .

kukulik30
3. jún 2009

zuzlik, praveze sestricka kazala jest vela slaneho a pit Fatru😕 sol viaze vodu, asi aby sa netvorila na volna tekutina v brusnej dutine..no neviem

melisska
3. jún 2009

kukulik takto lezkas 😀 amo tak nam kaze sestricka 🙂

maahuliena
3. jún 2009

kukulíček, jeeejda to je úrodička 😵 pekne oddychuuj, sestrička mala pravdu, kludne si daj čipsy (tiež som sestrička 😉 )

lenka20
autor
3. jún 2009

kukulik, supeeer, krasna uroda, tak nech sa krpcom dari 😵 😵

kukulik30
3. jún 2009

dakujem krasne dievcata 🤐
melisska ja uz lezim, ale notebook lezi pri mne 😀

zuzla80
3. jún 2009

Kukulik tak potom papkaj, ja len či náhodou 😉 🙂

melisska
3. jún 2009

Tak dobre ked lezkas 😀 Mne sa dnes trosku tazsie dycha, bola som v praci, na urade , zistila som ze cim viacej chodim, tym je brusko vacsie, tak pijem o dusu 😀 😝

gabika24
3. jún 2009

jéj, kukulik, gratulujem k úrodičke.
takynečka,pekne stresuj,ale len trochu, my zvyšok dobehneme za teba 😀 -už sa na tej tvoj ket tešíme 😵
babulky držkajte sa... 😵

takyna
4. jún 2009

Dakujem babenky moje 🙂

pekný dnešný pracovný dník 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenka20
autor
4. jún 2009

takynka ty co blaznis pred piatou uz na nete 😀 😀 asi cestujes, vsak...krasny dnicek pracovny aj tebe 😉
dobre ranko inak 😵 😵

zuzla80
4. jún 2009

Dobré a pekné ránko baby 😉 🙂

Peculka sa akosi dlho neozvala, žeby toho mala veľa v práci 😉

tanitta
4. jún 2009

caute bambulky...
takynecka ty brdo...ty uz trenujes nocne vstavanie 😉
my dnes cakame na den ako kazdy iny.. 😅 ....akurat ze vecer bude ordinacia ruzova 😀 ....

melisska
4. jún 2009

dobre ranko babulky

zuzla80
4. jún 2009

Ahoj Melisska, ako sa mi máš?

Baby videli ste Kvetkine fotky malý - aký sú božský, Kveti vidno, že si spokojná maminka - tá spokojnosť z tých fotiek vyžaruje 😉

lenka20
autor
4. jún 2009

nevidela som, musim chytro kuknut 😵 urcite su krasne, ale naozaj vsetky umelinkove deticky su nadherne 😵

zulka29
4. jún 2009

Ahojte 🙂
Zuzlinka, práve kukám Kvetkine fotečky, malí sú krásni 😵 . A sa kedy sa chystáš vycikať // moja? 😵 . Tfuj, tfuj, budú tam!!!
pozdravujem všetky 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre