Je môj ovulačný test pozitívny?

anonym00000
1. júl 2022

Ahojte beriem antikoncepciu a dnes som si spravila ovulačný test lebo sa bojím že mám ovulaciu. Je pozitívny?

zojeva
1. júl 2022

@anonym00000 nie je ☺️ Treba pozerať návody na testoch ☺️

anonym00000
autor
1. júl 2022

@zojeva čiže môže takýto výsledok vyjsť aj počkáš užívania antikoncepcie?

zojeva
1. júl 2022

@anonym00000 áno môže, počas užívania HAK nedochádza k ovulacii. LH moze byt prítomné v malom množstve (viď test ). Pozitívny ovulacny test je vtedy keď je kontrolná čiarka rovnako alebo viac viditeľná, ako testovacia.

janai1
1. júl 2022

@anonym00000 samozrejme.... A treba si prečítať príbalové letáky 😉 k HAK aj k testom

anonym00000
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barus26
1. júl 2022

@anonym00000 test je úplne negatívny

anonym00000
autor
1. júl 2022

@barus26 ďakujem, zľakla som sa lebo sa mi tá čiarka dá dosť silná

anonym00000
autor
1. júl 2022

@zojeva čiže ak správe rozumiem tak takúto čiarku môžem mať ma teste stále ale keďže ovulácia nie je tak tie čiarky nebudú silnieť? Bez užívania HAK som mala počas cyklu rôzne intenzívne čiarky a väčšinou boli silnejšie

nevenka
2. júl 2022

Toto je pozitivny ovulacny test.
Sice tento je robeny v case potvrdeneho tehotenstva, ked uz som mala riadne pozitivne vsetky tehotenske testy, ale takto nejak ma vyzerat pozitivny ovulacny test.
Ak beries HAK, tak ovulaciu mat nebudes predsa 🤔

anonym00000
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anonym00000
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anonym00000
autor
9. okt 2022

@nevenka tak Vtedy som ovulaciu nemala ale tento piatok ma miestami dosť pichalo v pravom vaječníku. Ovulačne testy negatívne. Hlien takmer žiadny nebol a styk bol minulý pondelok tak snáď bude všetko ok

mischellin26
23. feb 2023

Ahojte. Som v podstate nováčik v ovu testoch. Prvé tehu bolo výsledkom úspešnej folikulometrie. Môžem sa spýtať, či môj test vyzerá už pozitívne? Robený je dnes poobede o 16,00. V pondelok som bola na folikulometrii. Podľa gynekológa sa mame snažiť cez víkend. Nepresvihneme to,kedze je stvrtok vecer? Ďakujem za Váš názor.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre