Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je môj ovulačný test pozitívny?

bajka87
28. máj 2020

Ahojte žienky. Dnes som si prvý krát spravila ovulacny test a vyšiel mi takýto výsledok. Chápem to ako pozitívny 😊 Som 18dp. Cyklus mávam až 35.dni, takže teraz neviem ci ovu bola a čiarka bude slabnut, alebo ešte len bude nás. 48.hod.Kazdopadne budem testovať ďalej a zistím.Chcem sa ale spýtať. Môže sa stať že ovu test je takto pozitívny, ale bol anovulačný cyklus? Ja už mám 3.r slečnu. Ta sa nám podarila vďaka folikumetrii v 16.dp a injekcie na uvoľnenie vajíčka, takže sme vedeli kedy skúsiť 😊. Min. r v lete sme ani neskúšali a podarilo sa prvý sup, ani sme nevedeli ako. Bohužiaľ drobček sa neudržal a v 12.tt som skončila na kyretazi. Tak sme si povedali ze skúsime od januára znovu, že to určite pôjde laho. No a už je skoro jún a nič. V marci som bola v polovici cyklu na preventívke a dr mi pozeral ze to vyzeralo na anovulačný cyklus. Co ma dosť zaskočilo. V apríli sa tiež nepodarilo a to skúšame pravidelne aj každý druhý deň. Chcem to nechať na prírode. Ale tak tlači ma trochu čas. RD už skončila, teraz som na OCR a do prace nechcem ísť, nakoľko dcérka ešte nechodí do skolky a keď sa nám podarí tak by som aj tak skončila na pn, ako s dcerkou. Takže preto ma zaujíma to, či môže byť takto pozitívny test a nedojst k uvoľneniu vajíčka. Aj keď od 15dp ma pobolieva podbruško, a cítim si trochu kríze, výtok je uz taky skôr priehľadný, takže všetko napovedá že by ovu mala byť.Pytam sa Vas skúsených 😊Dakujem

barus26
20. máj 2021

@kika231997 áno je pozitívny, to znamená, že bude ovulacia až teraz

kika231997
20. máj 2021

@barus26 ovulaciu som už mala ja som chcela vedieť či môžem byť tehotná... S priateľom sme mali pohlavný styk 12.4 a ovuláciu som mala 10.4 tak že či by to nemohlo byť pozitívne pre to že by som bola tehotná

barus26
20. máj 2021

@kika231997 a prečo si robíš ovulacny test a nie tehotenský ??? to si mala ešte 10.4 ovulaciu? nemalo tam byt 10.5?

kika231997
20. máj 2021

@barus26 hej prepáčte zlý dátum som dala 10.4.bola ovulácia 12.5.sme mali pohlavný styk a teraz mam zasa ovuláciu tak že či by to mohlo ukazovať ajto že budem tehotná... A test na tehotenstvo si spravím až na budúci týždeň lebo 27.5 mam dostať menštruáciu

lulinka31071989
1. okt 2021

Je moj ovulacny test pozitivny ?