Je možné otehotnieť 2 - 3 dni pred ovuláciou?

11. máj 2021

Dá sa otehotnieť 2-3 dní pred ovuláciou pri miernom zápale močových ciest?

petamich
11. máj 2021

misana84
11. máj 2021

da...

sara07
11. máj 2021

ano

kitycat
11. máj 2021

Da sa prejst cez cestu aj mimo zebru? 🤔

aniko2
11. máj 2021

@kitycat dá ale tak možno to nevyjde - presne ako tu😁

nerko
12. máj 2021

Jasne, ze da. Spermie nejaky ten den vydrzia v tele zeny.

titla
12. máj 2021

Nie, neda sa otehotniet pred ovulaciou. Ale da sa otehotniet zo sexu, ktore prebehol pred ovulaciou, lebo spermie vedia prezit v zenskom tele aj niekolko dni. Ale bez tej ovulacie sa NEDA otehotniet! Co maju tie spermie oplodnit...?!?

janetinka27
12. máj 2021

otehotniet pred ovulaciou sa neda, ale dni pred ovulaciou sa povazuju za plodne z dovodu napisaneho vyssie

kikuska717
12. máj 2021

Najskôr by som si dala do poriadku ten zápal močových ciest a riešila babo až neskôr. Lebo sa môže stať, že z mierneho zápalu sa stane poriadny a bude treba ATB. Chceš sa liečiť v tehotenstve, ak by sa to náhodou podarilo?

autor
12. máj 2021

@titla 😃😃ja viem co je ovulácia aj kedy ju mam ale nakoľko som dostala zápal močových ciest bola by som nerada keby teraz otehotniem a niečo by sa kvôli tomu zápalu pokaslalo...inokedy by sme boli radi... Pýtala som sa len ci ma niekto reálnu skúsenosť že otehotnela baba 2-3 dní pred ovu

misana84
12. máj 2021

Ja som mala zápal na začiatku tehu no nevela som ešte len som si myslela a existuju na to antibiotiká, ktoré neuškodia len som to povedala lekárke a ona mi hneď dala tie.

00bubka00
13. máj 2021

Ano veľa žien tak otehotnie , majú sex 2 dni pred ovuláciou , potom spermie počkajú vo vajcovode a keď príde vajíčko , stretnú sa a je to

janetinka27
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre