Je možné otehotnieť 5 dní pred ovuláciou?
Ahojte žienky, s mojim priateľom sa snažíme o bábätko, a chceš som sa opýtať keď Ovulacny deň mám teraz 5.7, ale spali sme spolu naposledy včera lebo som do prace na týždeň, neviete či by to náhodou vyšlo, nemáte niektorá skúsenosti s tým? Že aj 5 dni pred ste otehotnela teda respektíve že spermie vydržali 😏😏 Ale mám aj dosť v poslednej dobe bolesti v podbrušku akoby som už mala ovullaciu ale neviem 😏
Škoda 😏😏 a práve neviem, lebo keď má to brucho tak boli 😏 kiežby to vyšlo 😏
@alexandricka97 Po ejakulácii môžu spermie prežiť vo vnútri ženského tela až päť dní.
Tekutina v ženskom rozmnožovacom ústrojenstve totiž za bežných okolností obsahuje živiny, ktoré spermie využívajú na svoje prežitie.
@evittam 5 dni by bolo tak akurát dobre, ale čo má byt bude možno mi príde plodný deň aj skôr, lebo teraz mám MC pravidelný zasa tak možno to bude inak 😌❤️ Stále verim že by to tak bolo
@alexandricka97 môže sa stať, že budeš mať ovuláciu aj skôr.. ale ak sa náhodou v tento mesiac nepodarí, nebudď sklamaná, vyjde to inokedy, držím palce
@alexandricka97 držím palce, možno si mala skôr ovuláciu.ja som otehotnela 5 dni pred MS, 😊😊
@alexandricka97 ja som otehu 3 dni pred ovu drzim palce vsetko je mozne..a ozaj mame dievcatko 🙂
@lilka5566 gratulujem 😊😊 no možno áno, lebo poznam kedy ma bolieva v podbrušku, ale robila som si dva testy keď mi meškali dva dni, síce hneď za sebou ale nič jedna čiarka tam bola, bola som dosť sklamaná naposledy tak som si povedala že teraz už počkám ak by dlhsie meškali, nebudem hneď skúšať o týždeň, počkám či sa dostavia, snáď neprídu a budú dve čiaročky 😄😄😍
@alchemilkazltozelena ja stále verim že to vyšlo 😊 nechcem si namyslat ani byt sklamaná potom ale 😏😏 Gratulujem ❤️ Si toho príkladom že sa to predsa len dá 😊😊 dievčatko by som aj ja chcela prvé ale hlavne aby bolo zdravé dieťatko nič viac nezáleží 🙂
@alexandricka97 spermie vedia prezit aj tyzden, no to sa uvadza v literature, konkretne to nemusi tak byt. Ale drzim palce aby sa podarilo
@alexandricka97 Aj my sme sa teraz snazili 5-4 a 3 dni pred ovu aj po tak Dufam ze MS nepride.Drzim palce aby sa mesiaciky nedostavili ani tebe .Daj vediet ako si natom ☺
Možné je všetko, ale pravdepodobne to je veľmi málo. Dajú sa pozrieť grafy na nete.
Ked mas 17 a nechces otehotniet, tak to mozne je, ale ak mas 30 a chces otehotniet, tak to nepojde 😀 (trochu na odlahcenie)

5 dní asi spermie nevydržia živé, podľa mňa tak max. 3 dni. To by musela potyka vystretliť.