Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je možné otehotnieť dva dni pred menštruáciou?

pestikova
15. feb 2015

dakujem za kazdu odpoved.... snazime sa uz 3mesiace a nic

radopp
15. feb 2015

@pestikova Myslím že spermie dokážu prežiť v žene niekoľko dní. Akurát je nechutné sexovať počas krvácania. Keď chceš otehotnieť, pýtaj sa odborníka.

bajana
15. feb 2015

budem tvrda, ale "uz" tri mesiace nie je ziadne snazenie...panikarit sa oplati az po roku...
je velmi nepravdepodobne otehotniet 2 dni pred MS, ale najdu sa tu aj zeny, co ti potvrdia, ze tak otehotneli...ale je to skor velka vynimka....zakladom je odsledovat si ovulaciu, ktora byva cca v strede cyklu resp cca 13-15 dni pred MS a snazit sa cca kazdy druhy den....busit do toho viackrat denne je skor kontraproduktivne

radopp
15. feb 2015

@bajana Netreba sledovať ovuláciu ale mať pravidelný sex. Nemyslím raz za rok. 🙂

bajana
15. feb 2015

@radopp ano, pravidelny sex obden, tak ako som pisala...ak niekto nie je taky naruzivy, oplati sa sledovat aj tu ovulku...partner o tom samozrejme vediet nemusi 😉

radopp
15. feb 2015

@bajana Na zdravú ženu stačí hodiť trenky a je tehotná. Chlap ktorý nechce sex je chorý. 😉

lucianakoniku
15. feb 2015

@pestikova nam sa obidve deti podarili vdaka sledovaniu ovulacie, ale nebud nervozna ak to nevyjde na prvy krat. ak nevies presne posudit kedy mas ovulaciu, mozes si skusit kupit v lekarni ovulacny test, mozno pomoze ten.
ako pisala bajana, 2 dni pred MS je to velmi nepravdepodobne ale teoreticky je mozne vsetko. najvacsiu pravdepodobnost otehotnenia mas pocas ovulacie, a cca 2-3 dni pred a po nej.
hlavne sa nestresuj, psychika je svina, vie byt pekne kontraproduktivna a cely proces stazit. uzivajte si, nemyslite stale na otehotnenie, ono to pride.

vivusika
15. feb 2015

mne sa podarilo - neplánovane, už má šesť rokov 🙂

radopp
15. feb 2015

nič nesledujte, nič neplaťte, nijak sa nestresujte - ale nájdite príčinu, to je kľúč

sibalka21
15. feb 2015

Ako hovoria baby, veľmi malá pravdepodobnosť. Sleduj ovulku a bude to. Nám sa to tiež podarilo na tretí mesiac a vôbec som nestresovala. Užívali sme si to 🙂

bajana
15. feb 2015

@radopp ďakujem za vysvetlenie...aspoň nezomriem sprosta :P

radopp
15. feb 2015

@bajana ľudia potrebujú počuť aj jednoduchú pravdu, ako psychickú podporu 🙂

radopp
15. feb 2015

@bajana ešte k tomu sexu obdeň, mala by to byť odmena, nie povinnosť 😉

anina1211
15. feb 2015

moja teta nemohla otehotniet 9 rokov po svadbe a nakonec otehotnela cez menzes. Mala vtedy plodnny den.

anina1211
15. feb 2015

😵 moja teta nemohla otehotniet 9 rokov po svadbe a nakonec otehotnela cez menzes. Mala vtedy plodnny den.

radopp
15. feb 2015

@anina1211 Nebol bratranec "predčasne" narodený? 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli