@nica123 Pozitívny nie je ešte ani jeden. A podľa mňa sa ani nedá ľahko ten vrchol prešvihnúť. Test býva pozit.dlhšiu dobu. Ale niektoré ženy to majú tak,že ani keď majú ovu,tak im to ovu test nepotvrdí dvoma rovnako silnými čiarkami. Musíš si to odsledovať
@jana65l tak to si ma trošku potešila 🙏🙏🙏 Lebo ja sa už testujem 4 mesiace a mám najviac takýto výsledok, a potom už slabne. Podľa názorov čo tu čítam asi nemám ovulaciu 🙈🙈 Tak potom neviem ani kedy sa snažiť o bábätko.😭
Testy su negativne