Je podľa vášho názoru tento test pozitívny?
@padone na sono je priskoro, ale ak v krvi bude HcG stupat bude vsetko ok. Drzim palceky
@miskanathan skúšala som druhý niečo neukazalo velmi slabe ale nedá sa mi to odfotit
@noemikatka ten moj dnesny nie je z ranneho mocu, nejako som sa zabavila s ranajkami detmi a... tak az z druheho...
@noemikatka ten premoceny vyzera pozit len je neuplny tak neviem ci by som sa nan spolahla
@miskanathan myslim ze by sa ani kusok nesfarbil keby ze tam nie je pritomne HcG ci?
@miskanathan nemecká menzes mam 6ti den ale od 4tého dna len spinenie a predtým dni nebol ako obvikle hnedy potom trochu červený tak len pre zaujímavosť som si urobila
@padone gratulujem 🎊 je to tam čierne na bielom uz aj príznaky u teba začali?
@noemikatka priznaky zatial pocitujem mierne bolesti prsnikov hlavne rano po prebudeni,unava ta je dost silna a mierne bolesti v podbrusku
@miskanathan ano znovu,ja som to nevydrzala kedze moj lekar dnes neordinuje,a po niekolkych neuspesnych pokusoch uz mam strach ci to tentokrat vyslo
@padone neboj keď ti vysiel digy test potichučky sa teš ☺️ ja som ešte zatiaľ netestovala znova 🤷🏽♀️ neviem ci aj mam 🤦♀️skúšať a byt sklamana
@noemikatka a @miskanathan áno robila 🙂 a ukázal mi toto 🙂 zajtra idem za svojou doktorkou na krv, tak som zvedavá ... dufam že to nebude biochemické alebo niečo iné :(
@sofiadi ja som dnes chcela kupit digi u nas v KE no na potvoru som nezohnala









@padone na sone by bolo skoro, väčšinou treba počkať tie 2 týždne (okolo 7. vidieť )