Ahojte baby, poraďte, myslite že je test pozitívny?
@sofiadi no to je ano pravda. Ja netlacim az tak. To by bolo moje tretie babulo... ale aj taj mi je luto. Dve biochemicke, v aprili a teraz v juni.... nuz uvidime.
@padone ahoj. Ako sa mas vsetko ok?
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
@sofiadi no to je ano pravda. Ja netlacim az tak. To by bolo moje tretie babulo... ale aj taj mi je luto. Dve biochemicke, v aprili a teraz v juni.... nuz uvidime.