Je tam pozitívny test?
@belllinka u tehotných je ovulacny test silno pozitívny. ☺️ Tento neni, som zvedavá aký bude jej ďalší tehotensky test.
Ja som na ovulacnom nikdy nemala rovnako sfarbené, ani silnejsie... Nikdy... A to som robila tie testy fakr poctivo, max co som dosiahla bolo to ako sem dala zakladatelka.. Po 3 mesiacoch sledovania som ostala na prvykrat tehotna... Takze nemyslim, ze to vzdy nutne musi byt, ze silnejsia ciarka alebo rovnaka...
Držím palce. Niečo vidieť na to tehu teste. Ale z vlastnej skúsenosti sa radšej ešte veľmi netes. Mne môj test takto duchoval bol ešte o niečo výraznejší a nakoniec som dostala ms. Ale zas každá sme iná. Držím palce. Daj vedieť potom



ano