Je táto bazálna teplota v poriadku?

bianka0111
4. máj 2013

Ahojte baby, prosím poradte:začala som si merat BT v mesiaci apríl to vyzeralo, že mi ovulacia prebehla, tedy myslím si..moja BT vyzerala asi takto :
5DC 36,8 takto sa držala plus minus
15DC mi vyskočila 37,1..ale na další den klesla
16DC 36,9
17DC36,8
18DC-mi opat vyskočila na 37 a vyššie a takto sa držala do menštruácie...kedy mi presne v 1DC-maj opat klesla na 36,9 a menzes sa na večer dostavil...
Ale dnes je 5DC v máji a včera a dnes mám velmi silné bolesti brucha..dnes som si začala merat BT a mám ju 37,1...dokonca mi aj ovulačný ruž ukazal paprsky ako maju byt pri ovulácii....
Co to može byt? prečo tie silné bolesti brucha? to vyzerá akoby som mala ovu aj v apríli a hned v máji na začiatku???
Dakujem

tahivka
4. máj 2013

@bianka0111 najlepšie Ti poradia kočky tu https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/grafy-bazalnej-teploty/ ale ovu môže byť hocikedy, len mne osobne sa nezdá, že ak mávaš ovulku vždy v cca v rovnaký deň, že by teraz došla na začiatku, skôr to bude niečo iné.

bianka0111
autor
4. máj 2013

@tahivka ahoj, práve že ja ani len netuším kedy mám ovu, v oktobri som musela podstupit kyret...a od vtedy si telo robí čo chce....podla lekára ovu vobec neprebieha, a nasadil lieky, ale chcela som to skusit bez nich...a výsledok je, že mám uplný zmatok...keby bol pracovný den idem k lekárovi, ale na pohotovost odmietam. ☹

tahivka
4. máj 2013

@bianka0111 ak si meriaš BT len jeden mesiac, veľa sa poradiť nedá 😒 Mne však tento mesiac tiež BT na 6DC vyskočila hore, no ovu to nebola. Ďalšie dni teplotka už klesala. Treba viac hodnôt, no nebolo to u Teba dramatické vyskočenie, takže som skôr za ten názor, že ani u Teba to ovu nebude. S ovu ružom skúsenosti nemám, ja používam klasické testíky. Pohotovosť je zbytočná, ak však nechceš riskovať a chceš mimi, tak sa "poistite keksíkovaním" aj dnes 😉 Je veľa kočiek, čo otehotneli cez ms, alebo tesne v jej okolí. No od októbra je už dlhý čas, cyklus by si už upravený mať mala.

bianka0111
autor
4. máj 2013

@tahivka no sexíkovali sme včera ráno, ak to má byt, tak hádam to zaberie. Keby som nemala velké bolesti tak je všetko ok ☹ Nemá prečo ma tak boliet brucho, ked mi už menzes skončil. No uvidíme ako sa to vivinie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre