Baby je ten test platný nie je tá čiarka čo má byť tmavá veľmi svetlá?
Zvlastne,vacsinou je kontrolná ovela silnejšia ,aspon v zaciatkoch gravidity....testovacia je tam,takze by som predpokladala graviditu...no urcite by som test zopakovala,nech to mas iste,drzim palce
@giuli určite zopakujem
Potrebujem poradit, vo znamena takyto vysledok, som 17DPO necitim menzes, len krize, prsia a obcas nevolnost od zaludka
@ivusikiv ze si pravdepodobne tehotna....,skus zopakovat test o dva dni,ci silnie...pretoze sa mi zda na 17dpo slaba
@giuli no ved jasne ze skusim, lebo pravdupovediac ja si len cca myslim ze mam 17DPO 😀 nakolko mam nepravidelny cyklus...
N
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
Zvlastne,vacsinou je kontrolná ovela silnejšia ,aspon v zaciatkoch gravidity....testovacia je tam,takze by som predpokladala graviditu...no urcite by som test zopakovala,nech to mas iste,drzim palce