Je test pozitívny alebo ide len o presvitajúci kanálik ?
25. jún 2020
Predošlá
Strana
z2
@leyla9 veľmi veľmi a zo ❤️držím palce. Nikdy by som nepovedala, že to bude taký boj ostat tehotná. Keď som bola mladsia bránila som sa, myslela som si, aké je to jednoduché a teraz čo by som zato dala 🙂
@rsimoneees gynekolog nieco videl, ale menzes som dostala, takze pravdepodobne biochemicke
Predošlá
Strana
z2





@leyla9 ďakujem 🙂 uvidíme. Zatiaľ sme v štádiu svet sa nezrúti a mame pred sebou ďalšie mesiace. 🙂 ale bolo by to pekne ak by to vyšlo 🙂 vy sa tiež snažíte? 🙂