Je to ovulácia?

16. jún 2023

Ahojte snažíme sa s manželom o bábätko ... Dnes som 4 deň po Ms
Mám pcos ... Bolia ma kríze ako šľak ako pred ms
Je možné že mám ovuláciu ?
Zatiaľ som tento stav nemala, zaujíma ma či môže byť tak skoro po ms
Lebo u mňa ovulácia stále neprebieha, takže si ju neviem moc odsledovať ... Bolia ma kríze už 3 deň
Sem tam má aj preženie
Neviem si to s ničím iným prirovnať .
Ďakujem za odpoveď
( Jaj a po ms 2 deň som mala biely vytok hustý) teraz už nemám )

pet888
17. jún 2023

To moze byt kludne aj prechladnutie.Na to,aby si vedela,v akej faze cyklu si,ti odporucam merat si bazalnu teplotu.

sajmonka_1216
17. jún 2023

to ti nedokážeme povedať, kým nemeriaš teplotu, netestuješ, nemáš hlien a pod..

zuza265
17. jún 2023

Skus sa do buducna nastavit, ze povies kolky den cyklu si a nie kolky den po ms🙂 zeny, ktore mju ms tyzden by kludne 4 dni po nej mohli mat ovulaciu lebo je to uz 11 den cyklu🙂 ak mas ms 2 dni, tak 6 den cyklu ta mozu zacat pobolievat vajecniky a ovulacia moze prist aj o tyzden. Podla tohto je to tazko povedat. Ak mas plodny hlien, bud ako vajecne bielko alebo doslova mokre gatky (alebo si pred 1-2-3 dnami mala), je mozne, ze uz to ovulacia bude. Bud sa nesleduj a majte sex priebezne kazdy 2-3 den, alebo si skus odsledovat aspon jeden cyklus ak ho mas pravidelny

autor
17. jún 2023

@zuza265 vsak to že nemám pravidelný
Ja mám cyklus niekedy až 38-40 niekedy len 25
Ako kedy

sajmonka_1216
17. jún 2023

tak potom bez spomenutého merania nikto netuší kedy je ovu a či vôbec prebieha... pri nepravidelnom už vôbec..proste bez toho sa nepohneš

zuza265
17. jún 2023

Potom si naozaj musis aspon nieco sledovat. Najlacnejsie je kupit teplomer a slwdovat hlien a merat rano teplotu. A tak porozumies svojim cyklom🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre