Je v poriadku, keď mám bolesti po milovaní?

pufinka07
6. júl 2010

S priatelom sa snazime o babatko, no zatial bez uspechu. Je v poriadku, ak po milovani ma boli brucho? cim to moze byt sposobene?? Nemate s tymto skusenosti? Dakujem za odpovede

pikino
8. júl 2010

ahoju pufinka, je to v poriadku. ja to mavam tiez stava sa to bud ked mas prave ovulaciu a rozdrazdene vajecniky alebo do toho proste len moc busite 😀 😝

callex
8. júl 2010

no ziadna bolest v poriadku nie je. a ak ju mas po milovani tak tiez nie.moze to byt napriklad aj alergicka reakcia na partnerove spermie.ja som mala dlho bolesti pri styku aj po nom a nakoniec som skoncila na diagnostickej laparoskopii. alebo som krvacala po styku..vtedy som mala polyp ktory museli odstranovat.

kveta
8. júl 2010

Nie je to normálne. Môže to byť napr. endometrióza a aj vážnejšie ochorenie...

bestmolly
8. júl 2010

....i ja mam bolesti....ale len v case ovulacie 😉 ....mimo ovulky si sex uzivam a nic neboli....no vcase ovulacie je to dost bolestive....citim kazdy pohyb tam dnu....a mm uz vravel,ze to na mne aj vidi 😔 ☹

svetkafar
8. júl 2010

Ahojte kočky, som rada že som našla tuto temu, ja mam bolesti pri styku, vždy som si myslela že chyba je vo mne ale už neviem čo si mam mysliet aj manžela nechcem tym zatažovat k doktorovi sa hanbim s tym ist a neviem na koho sa mam obratit 😒 😢

nikush
8. júl 2010

svetkafar
nehnevaj sa ale je chore sa zato hanbit alebo si mysliet, ze tym obtazujes manzela...ved ide o vas spolocny milostny zivot. takze s amu zver a zajdi za lekarom, keby islo uz len o toho lekara, tak ho viaze mlcanlivost, nemoze to hocikomu vytrubovat

ukana
8. júl 2010

treba ísť ku gynekologovi, bez hanby, on takýchto problémov denne rieši stovky, od toho tu je, takýto problém my na nejakom anonymnom fóre nevyriešime, s tým poradí len odborník.... 😉

nechsazadari
21. júl 2010

Ahojte vospolok, ja síce nemám bolesti ako také, ale keď sa mi blíži mrcha, tak ma pri milovaní vie rozbolieť maternica. A to niekedy tak, že mi je až na zvracanie. Ja som sa lekárke zdôverila, ale zatvárila sa ako: Fáákt, hmm to je zaujímavé. A bola som vybavená. Ale na predpisovanie antikoncepcie v minulosti bola dobrá... 😒 Takéto "radosti" nepoznáte- že v čom by mohla byť chyba, alebo len treba vydržať? Ď.

dana333
22. júl 2010

@pufinka07 aj podľa mňa to nie je OK, ja som pred 6timi rokmi mala ten istý problém a tiež som si myslela, že je to vo mne, tak som to neriešila, až kým sme nechceli bábo a nedarilo sa. Potom som to povedala dr. a on mi porobil vyšetrenia, kde zistil chlamídie, ktoré sa pri neliečení po dlhšej dobe môžu takto prejavovať. Preliečil mi to a ešte všetko možné, no aj tak k otehotneniu mi pomohla až laparoskopia- a hneď sa zadarilo. Chlamídie keď sa neliečia tak môžu spôsobiť neplodnosť, treba si na to dať bacha. Nechcem strašiť, ale bolesť určite niečo chce dať najavo tak to treba riešiť

mirip
6. aug 2010

nie nie je chod na gyndu a povedz to dr

janemari
12. aug 2010

Aj ja sa pripajam k nazoru,ze treba navstivit lekara.KEd ti nieco zistia budes rada ze si to nezanedbala a problem vyriesia,alebo ak bude vsetko v poriadku tak budes moct kludne spavat.Aj ja som mavala bolesti,potom sa pridalo aj krvacanie po milovani a nakoniec pri laparoskopii zistili endometriozu aj polyp v maternici.

pink_lady
14. aug 2010

pripajam sa k tym co s podobnym problemom skoncili na operacke s endometriozou takze sup k doktorovi cim skor

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre