Je zimnica príznakom tehotenstva?

ruzicccka
13. máj 2018

Zdravím baby ...neviem ci tu uz taka Tema bola Alebo nie
Ale chcela by som vediet vas nazor skusenosti 🙂
Posledne 3 dni hlavne vecer mi je zima manzel beha po dobe v tricku a kratasach a ja v hrubej mikine
Cez den som v pohode pride to stale len vecer pri telke neviem sediet bez deky ruky a nos mam ako lad nikdy predtym mi taka zima Nebola
Kedze neviem kedy bola ovulacia lebo ovu testy mi tento cyklus blbnu tak Neviem ci by to mohol byt tehu priznak alebo skor nejaky zdravotny problem ?
Ak ovu bola tak som cca 7DPO

ruzicccka
autor
13. máj 2018

🤔🤔🤔

lilyianka
14. máj 2018

@ruzicccka tak skoro by si príznaky tehotenstva určite nemala..
Aj mne býva večer zima a mám zabalený nos ( už mesiac) a tehotná nie som...len mám asi alergiu

tinulka174
14. máj 2018

Môže,ja som to mala pri obidvoch tehotenstvach....
Chodila som po byte zabalená v paplone...
Vždy večer mi bola neskutočná zima...

nanetta
14. máj 2018

Aj mne bola zima a velká...takže si myslím,že to příznak može byť

deti95060810
14. máj 2018

ja som ešte o takom príznaku tehu nepočula...ani som nemala...ale človek nikdy nevie...😉

bielanevesta
14. máj 2018

Pri druhej dcére som to tak zo začiatku mala

gabci_gabca
14. máj 2018

To je veľmi špecifický príznak tehotenstva, viem, že niektoré baby to tu spomínali, že to tak tiež mali ale tehotenstvom je to len veľmi zriedkavo, veď uvidíš či bude meškať ms

bosorka5
14. máj 2018

Toto presne som mala na začiatku tehotenstva ja🙂 nikdy mi nebývala zima, vždy horúce ruky a nohy a zrazu každý večer zima a zimnica. Trvalo to celé 3 prvé mesiace 🙂❤

miriam311077
14. máj 2018

ja som mala zimnicu pri syncekovi na zaciatku tehotenstva a teraz som v 15 tom tyzdni a tiez mam hocikedy vecer zimnicu, sice nie pravidelne, ale dost casto. 🙂

arousa
14. máj 2018

@bosorka5 mne mešká ms zatiaľ 3 dni, test je negatívny, no tam dole sa cítim plná, konkrétne pravý vaječník a oblasť. Prvé tehotenstvo som potratila v prvom trimestri, ale príznaky tehu boli odlišné. Vyrážky na dekolte, bolesť bradaviek a to všetko v deň meškania ms.

arousa
14. máj 2018

Tentokrát "len" vyrážky.. zatiaľ. Uvidíme..

zloba666
14. máj 2018

@ruzicccka
Ahoj .. ja som mala tiez taky to priznak .. tehotenstva.. trval tyzden a uz je v pohode.. ale tiez len po pozitivnom teste

ivanamyl
14. máj 2018

Mne bola zima prve tri mesiace. Potom to ustupovalo.

katkajahoda
24. máj 2018

mne takisto bola neskutočná zima, každý večer som bola pod dekou...a pritom už leto začínalo :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre