Jeden test pozitívny, druhý negatívny

bezmena18
2. júl 2020

Ahojte žienky dnes má napadlo len tak z brucha urobiť si tehotenský test skodo som odpadla keď mi ukázal test fotku pridám nemohla som tomu uveriť urobila som si ešte na dva krát testy ale už boli negatívne.. Nechápem sama ako je to možné a to všetko som robila mama test zajtra by som mala dostať ms a mam z toho zmiešané pocity robila som si aj clear blud pre istotu ale tiež negatív.. Len nechápem ako je môžne že si len tak ukáže pozitívny test o dieťatko sa snazime

bibkapipka
2. júl 2020

skus pridat foto. clear blue ma citlivost 25, ten ti podla mna este nemusi ukazat tehu.

bezmena18
autor
2. júl 2020
bezmena18
autor
2. júl 2020

@bibkapipka ale o niečo silnejšia len sa zosvetlila

bibkapipka
2. júl 2020

@bezmena18 to vyzera byt pekna ciarka podla mna. mna mamatest nikdy nesklamal, aj ked niektore baby nemaju dobre skusenosti. dalsie si robila tiez mamatesty?

leyla9
2. júl 2020

@bezmena18 zamna mamatest úplný klam mne vyšiel tiež pozitívny a nebola som tehu 🙄😣

majamat
3. júl 2020

pokial je to este red ms, tak hladina hormonov moze byt naozaj nizka a je to len hadanie,ci si,a lebo nie si tehu. dolezita je ta postupnost, cize zosilovanie ciarky. je dobre preto robit testy neskor, az ked ms meska. teraz ej to jednoducho nespolahlve. a teda ked uz si urobila, tak ho zopakuj ked ti bude meskat, priapdne aj v den, ked mas dostat a nedostanes, aj ked tiez este nemusi tehu ukazat. fakt je najlepsie, ked uz meska,aj ked chcapem, ze si nedockava. ja som tiez takto skoro robila,a le len jeden. dalsi az ked mi ms meskala 2 dni a to uz boli riadne kolajnice.
a radsej dob z rannneho mocu, lebo je najhustejsi a preto tam bude vyssia koncentracia tehu hormonov.

vierkainka
3. aug 2020

Baby, dá sa veriť mamatestu, keď vyšiel pozitívne pri 2 daňovom meškani od menzesu? A rapi clear vyšiel biely ako Sneh? Je podľa vás mamatest spoľahlivý test?

leyla9
4. aug 2020

@vierkainka mne raz vyšli // nanom a nebolla som potom znova vyšiel a mala som biochemické lebo vyšiel aj iný test vtedy nie len mamatest

messue
7. aug 2020

@bezmena18 ahoj tak ako si dopadla? si tehotna alebo testy boli klam?

ejuska1111
10. jan 2021

Baby poradte mi prosim..vcera mi vysli vecer dva pozitivne testy dnes rano negativny..prilozim aj fotku..ms mi meska cca 2 dni

ejuska1111
10. jan 2021
ejuska1111
10. jan 2021

A dnes rano

ejuska1111
10. jan 2021
po_20
13. máj 2021

ahoj, ako si dopadla ? mne mamatest dnes ukazal jednu slabu ciarku a druhy negativny test

bezmena18
autor
29. júl 2021

@po_20 ahoj bol to plány poplach nebola som ale nechápem ako to mohlo ukázať

ludmilka123zzz
19. mar 2022

Ahojte prosím nevedel by mi niekto povedať čo by to mohlo znamenať ak pepino test je už skoro 2tyzdne pozitívny a inej značky negatívny?pepino začalo to s duchom a sledujem že sa pomaličky zvyšuje no inej značky úplne nic....?

dlucy
19. mar 2022

@ludmilka123zzz pridaj foto ak mas

ludmilka123zzz
19. mar 2022
ludmilka123zzz
19. mar 2022

@dlucy všetky sú pepino inej značky negatívne som nefotila

xiaomi_
19. mar 2022

@ludmilka123zzz vsetky su negat az na poslednych dvoch je nieco vidiet

ludmilka123zzz
19. mar 2022

@ludmilka123zzz druhý je najsilnejší

ludmilka123zzz
19. mar 2022

Čo si o tom myslíte?niesu po poradí.

joanka7
14. apr 2022

Zdravím tiež to mam nejaké dnes deň MS včera test pozitívny dnes ráno úplne nič tak neviem čoto ?

majamat
14. apr 2022

@ludmilka123zzz tusim niekto pisal, ze Pepino duchuju. neviem za ake dlhse obdobie si tieto testy robila,a le ak by boli aspon v priebehu niekolkych dni, iarka by mala zisilovat. ak aj v priebehu tyzdna, tak by uz mohli byt aj kolajnice.
technika skresluje a vacsina tych twstov, co si dala, sa mi zda negativna a hoci niekde vidim naznak neicoho, je to dost neiste. je teda mozne, ze to nic neznamena.

@joanka7 no moze byt ina koncentracia hac v moci. je dobre zacat s testovanim rano a netestovat kazdu chvilku a aspon par dni testovat v rovnakom case ( neskor je to uz jedno ), lebo to potom matie. moc moze byt rozriedeny tekutinami a ciarka zmizne, hoci tehu prebieha normalne.

joanka7
14. apr 2022

@majamat jaj ďakujem jeden som robila včera a ten druhy dnes tiež som si myslela ze som pila aj kávu tak uvidíme zajtra ale ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre