Jv kvapky femi a ich užívanie

zuzana_2000
23. aug 2018

Babky moje ktoré s vás užívali tieto kvapky ? Užívam ich tretí deň aaa tri krát denne po 7 kvapiek a dneska som začala krvácať je to bežne či mám sa obávať ?

katarinamarkova
23. aug 2018

@zuzana_2000 pokiaľ viem všetky jeho kvapky sa berú 2x denne po 12 kvapiek. Podľa čoho si určila davkovanie? Celkom možné že to je jednoducho tym ze ich berieš takmer 2krat toľko ako sa ma. Druha možnosť že ti nejaká zložka v nich vadi. Tretia možnosť že to s nimi absolútne nesuvisi.

katarinamarkova
23. aug 2018

@zuzana_2000 ešte ma napadlo...nekombinujes ich s niecim? Berieš nejaké lieky? Bylinky?

zuzana_2000
autor
24. aug 2018

@katarinamarkova beriem gynex a alchumulkovy caj

katarinamarkova
24. aug 2018

@zuzana_2000 ono vies ani bylinky nemozes takto halabala kombinovať a nasobne navyše prekračovať doporucene množstvo. To ti niekto poradil dvojnásobnú davku valovic kvapiek skombinovať to s ďalšími bylinkami a zalievat to dalsim bylinkovYm čajom? Prečo? Ber jedno alebo druhé alebo tretie nie všetko naraz a ešte k tomu v takých davkach.viac si uskodis ako pomozes.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre