Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kam ísť na reprodukčná imunologiu

janulienockanr
28. dec 2018

Ahojte žienky chcem sa vás spýtať mame s partnerom navrhnutú reprodukčná imunológia do NR doktorke Dzurillovej ale. Rozmýšľam ešte nad Martinom ci tam by nám toho viacej nezistili keďže som po 2 potratoch... Chcem počuť vás názor ktoré ste už reprodukčná absolvovali dakujeem.

penelope2066
25. aug 2019

@wewka1211 este mi spravil gynekológ aj AMH

wewka1211
26. aug 2019

@penelope2066 nás totiž to nikto nikam neposlal, ale podľa mňa niekde tam problém musí byť keď už ani umelo to nejde

suzanca86
20. okt 2020

Ahojte mam otazku, co presne vysetruju Dzurillovci na partneroch? S otehotnenim problem nemam, avsak mam za sebou 2x MA tak zvazujem, ci do Nitry, kedze tam vysetruju aj partnera, alebo do BA immunovitalu len mna. Dakujem <3

janulienockanr
autor
3. nov 2020

@suzanca86 no z mojej skusenosti mozme povedat ze mam taky pocit ze u dzurilovje som pochodila tka ze nam robili 2 krat vysetrenie a nic mi ani nedali povedali ze ked otehotbiem tak aby som s aohlasila a daju mi nejake potom aspon ijekcie a bud to zaberie alebo nie.... A ak nie tak som beznadejny pripad...takze jedine co mam z toho je ten,, skvely pocit,, z pristupu

aleskandra
9. mar 2021

Ahojte baby, tiež som dostala výmenný lístok na reprodukčnú. Ak sa odhodlám, tak jedine PO...moja otázka...ako prebieha vyšetrenie? Keďže sme z Martina a cesta trvá cca 3 hodiny...najprv zrejme odber krvi a potom si treba prísť aj po výsledky? 🙈🤷

penelope2066
9. mar 2021

@aleskandra najprv je osobná konzultácia,potom odber krvi a ak bude všetko v poriadku tak výsledky pošlu poštou,aby si sa nemusela zbytocne preháňať.Ak by trebalo niečo riešiť tak vám dajú ďalší termín vyšetrenia.

aleskandra
9. mar 2021

@penelope2066 a tá konzultácia a odber krvi je v jeden deň? 😊

penelope2066
9. mar 2021

@aleskandra áno,my sme tak mali.To sa len popýtaju na ochorenia, rodinnú anamnézu atď... Potom zoberú krv a idete domov.

aleskandra
9. mar 2021

@penelope2066 no to by bolo veru super 🙂 ešte posledná otázka, nejaký kontakt kde sa dá objednať?
Lebo číslo som našla len na personálne oddelenie 🙈
Ďakujem 😘

penelope2066
9. mar 2021

@aleskandra fuu číslo si nepamätam.Treba pogooglit.Len viem,že to bola Adla a tam sú dvaja lekári,chlap a zena.My sme boli u ženy.