Kam ísť na reprodukčná imunologiu

janulienockanr
28. dec 2018

Ahojte žienky chcem sa vás spýtať mame s partnerom navrhnutú reprodukčná imunológia do NR doktorke Dzurillovej ale. Rozmýšľam ešte nad Martinom ci tam by nám toho viacej nezistili keďže som po 2 potratoch... Chcem počuť vás názor ktoré ste už reprodukčná absolvovali dakujeem.

penelope2066
25. aug 2019

@wewka1211 este mi spravil gynekológ aj AMH

wewka1211
26. aug 2019

@penelope2066 nás totiž to nikto nikam neposlal, ale podľa mňa niekde tam problém musí byť keď už ani umelo to nejde

suzanca86
20. okt 2020

Ahojte mam otazku, co presne vysetruju Dzurillovci na partneroch? S otehotnenim problem nemam, avsak mam za sebou 2x MA tak zvazujem, ci do Nitry, kedze tam vysetruju aj partnera, alebo do BA immunovitalu len mna. Dakujem <3

janulienockanr
autor
3. nov 2020

@suzanca86 no z mojej skusenosti mozme povedat ze mam taky pocit ze u dzurilovje som pochodila tka ze nam robili 2 krat vysetrenie a nic mi ani nedali povedali ze ked otehotbiem tak aby som s aohlasila a daju mi nejake potom aspon ijekcie a bud to zaberie alebo nie.... A ak nie tak som beznadejny pripad...takze jedine co mam z toho je ten,, skvely pocit,, z pristupu

aleskandra
9. mar 2021

Ahojte baby, tiež som dostala výmenný lístok na reprodukčnú. Ak sa odhodlám, tak jedine PO...moja otázka...ako prebieha vyšetrenie? Keďže sme z Martina a cesta trvá cca 3 hodiny...najprv zrejme odber krvi a potom si treba prísť aj po výsledky? 🙈🤷

penelope2066
9. mar 2021

@aleskandra najprv je osobná konzultácia,potom odber krvi a ak bude všetko v poriadku tak výsledky pošlu poštou,aby si sa nemusela zbytocne preháňať.Ak by trebalo niečo riešiť tak vám dajú ďalší termín vyšetrenia.

aleskandra
9. mar 2021

@penelope2066 a tá konzultácia a odber krvi je v jeden deň? 😊

penelope2066
9. mar 2021

@aleskandra áno,my sme tak mali.To sa len popýtaju na ochorenia, rodinnú anamnézu atď... Potom zoberú krv a idete domov.

aleskandra
9. mar 2021

@penelope2066 no to by bolo veru super 🙂 ešte posledná otázka, nejaký kontakt kde sa dá objednať?
Lebo číslo som našla len na personálne oddelenie 🙈
Ďakujem 😘

penelope2066
9. mar 2021

@aleskandra fuu číslo si nepamätam.Treba pogooglit.Len viem,že to bola Adla a tam sú dvaja lekári,chlap a zena.My sme boli u ženy.

notburga
2. jan 2022

@janulienockanr
@penelope2066 Ahojte, dievčatá, chcela by som sa s Vami poradiť, rozmýšľam nad reprodukcnou imunológiou, keďže sa nám už vyše 3 rokov nedarí... Vedeli by ste mi, prosím, poradiť na základe vašich skúseností,kam sa obrátiť?

penelope2066
3. jan 2022

@notburga určite Adla Prešov,my s manželom sme boli u pani dr.Eštokovej.Uzasna žena.Rovnake vyšetrenia robia aj v BA ale niesu až také kompletné a robia to aj v NR ale pýtajú za to brutálne peniaze (aspoň tak to bolo v čase keď sme to riešili my).No treba absolvovať toho viac,reprodukčna imunológia je kvapka v mori potrebných vyšetrení.

notburga
3. jan 2022

@penelope2066 ďakujem a mohla by si mi ešte viac povedať o tých ďalších vyšetreniach? Zatiaľ som bola len na endokrinologii a manžel na spermiograme. Môj gynekológ má riešil hlavne folikulometriou, aké keď vidím, že to nepomáha, tak už začínam mať pocit, čo nie je problém inde.

penelope2066
3. jan 2022

@notburga ja som toho absolvovala mnoho...
Genetika, obaja s manželom
Reprodukčna imunológia, obaja s manželom
Endokrinologia,ja
Spermiogram 2x, manžel
HiFosy 2x,ja
IUI,bez úspechu
Kazdy mesiac folikumetria u môjho gynekológa
Hematologia,ja
Hormonálny profil,ja
Brali sme obaja vitamíny.Ja som totiž 2x tehotná bola no vždy to skončilo MA a následnou kyretazou.Na žiadnom vyšetrení nič závažné nezistili,okrem toho,že manžel mal pomalšie spermie(bral potom vitamíny) a mne na hematologii zistili syndróm lepivych doštičiek a predpísali Aspirín Protect.Pri ostatných vyšetreniach bolo všetko v poriadku.Snad som Ti vypísala všetko.Bola to veľmi dlhá a bolestivá cesta ale s úspešným koncom.

notburga
3. jan 2022

@penelope2066 Naozaj ste si toho veľa prešli.
Teším sa s tebou. 💛
Snáď to už vyjde aj nám. Ja som stále dúfala že to pôjde bez centra a ostatných doktorov, ale už ideme aj touto cestou.

penelope2066
3. jan 2022

@notburga želám veľa šťastia na Tvojej ceste 🙏 Netreba sa vzdávať 💪 Ak niečo,kľudne mi napis správu

zuzulka01
7. feb 2022

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, boli ste v Prešove na vyšetrení v Adla? Neviete koľko sa platí? Lebo v Nitre 400€.

penelope2066
7. feb 2022

@zuzulka01 boli sme cca 2 roky dozadu a platila som 60€.Treba si zavolať,že či sa menil cenník.V NR nevedia čo od radosti pytat.

zuzulka01
7. feb 2022

@penelope2066 ďakujem

pietrula
30. sep 2022

@catherinah Prosim ta, ktore parametre robi navyse oproti inym klinikam?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre