Kam na spermiogram v Trnave ?

zuzkalujza
31. jan 2020

Chcem sa spýtať, u koho boli vaši partneri na spermiograme v Trnave, prípadne okolie. A ako dlho ste čakali, na objednanie? Ďakujem.

adusik12457
31. jan 2020

@zuzkalujza Ahoj môj bol u Gerbela veĺmi príjemny doktor

zuzkalujza
autor
31. jan 2020

@adusik12457 ahoj, no toho som pozerala, no on robí iba vo štvrtok od 14 -18. Nikde sa neviem dočítať či sa treba objednať, alebo môžeme rovno prísť. Nevieš mi k tomu povedať viac. Aj ako dlho ste čakali na výsledok?

adusik12457
31. jan 2020

@zuzkalujza napišem ti do správy

zuzkalujza
autor
31. jan 2020

@adusik12457 ďakujem moc 🙂

adusik12457
31. jan 2020

@zuzkalujza písala som to akurat

sandrusa777
31. jan 2020

@zuzkalujza aj moj chodi gerbelovi do tyzdna mal horm.ptofil ...spermiogram vysledky mal hned aj mu ho pekne vysvetlil.prvy krat ho objednal za tyzden po troch mesiacoch cakal mesiac lebo mal toho vela

zuzkalujza
autor
31. jan 2020

@sandrusa777 ďakujem 🙂 už sme sa objednali inde, tam nám dali hneď termín

zdenkabrest
11. feb 2020

Ahojte, chcem sa spýtať či nemáte tel.kontakt na dr. Gerbela, neviem ho zohnat. Chcem tam objednať manžela.

zuzkalujza
autor
11. feb 2020

@zdenkabrest 0911 411 319 - číslo na sestričku, vždy doobeda objednáva. Je dosť odmeraná, nech volá rovno ale manžel, lebo mu musí dostať ponaučenie. Ja som objednávala priateľa a aj tak tam musel aj on volať ešte. Termín dávajú o cca 2 - 3 týždne a cena je 20 eur. My sme aj tak nakoniec išli radšej do BA za 30 eur, ale termín do týždňa a výsledky hneď.

zdenkabrest
11. feb 2020

@zuzkalujza ďakujem veľmi pekne a môžem sa ešte spýtať kde ste boli v ba?

zuzkalujza
autor
12. feb 2020

@zdenkabrest iscare, ale tam iba spermiogram. Všetko ostatné ideme riešiť do Reprofit v Brne.

zdenkabrest
12. feb 2020

@zuzkalujza ďakujem za odpoveď

e1i
25. feb 2020

Tiez Odporucam spermiogram dat urobit v car,centre reprodukcnom,vypracovava ho pocitac a je presnejsi a relevantnejsi ako na mriezke pod mikroskopom u dr.ten je prudko orientacny. Nie kazdy dr investuje do pocitacoveho programu,kvoli 1-2 spermiogramom mesacne. Nas vysiel v gynfive 35 eur na pockanie. Davali sme aj u urologa na sklicku a diametralne odlisne vysledky.

kundiboo
19. okt 2021

@adusik12457 ahoj, prosím ťa, na to aby urolog urobil horm. profil a spermiogram treba odporúčanie od obvodného dr ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre