Kde je možné urobiť kontrolu vajíčok ženy?

spurky
21. jan 2020

Ahojte, viete mi poradiť či sa dajú niekde vyšetriť vajíčka? Ženské či sa mi ich dosť tvorí a či sú dobré kvalitné? Práve som po zamlcanom potrate a doktor povedal že nemusím mať dobre vajíčka.....tak ma zaujíma či existuje také vyšetrenie. Ďakujem

korunka1
21. jan 2020

@spurky Prečo si sa nespýtala hneď toho doktora?

miriam1983
21. jan 2020

@spurky da sa spravit hormonalny profil,kde ti zisti ako ti funguje cyklus a ci sa tvori dostatocne mnozstvo vajicok.

sonkam
21. jan 2020

Vajicka sa nedaju vysetrit nikde a nijak. Ano hormonalny profil ti vie dr. spravit, alr zisti len hormony. Keby si chodila na folikulometriu, aj tam dr vidi len kolko sa tvori folikov, ale ci su v nich aj vajicka to nevie a teda uz vobec nevie akej kvality su.

giuli
21. jan 2020

Prave u gynekologa...da spravit Anti-mullerov hormon....zistit sa da krv.testom ,v ktorykolvek den cyklu...je to ovarialna rezervacia zeny....

giuli
21. jan 2020

Juj....nie rezervacia.....,ale rezerva🤣

spurky
autor
21. jan 2020

Ďakujem za odpovede🙂

eliska13
24. jan 2020

@spurky zistíš či sa tvoria, ale nie akú majú kvalitu.Tak isto môže byť chyba v spermii či usadení.Mozno cielenejsie vyšetrenia by Ti spravili v centre asistovanej reprodukcie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre