Kedy je najväčšia pravdepodobnosť na otehotnenie?

nikolajka12
24. apr 2014

Ahojte, chcem sa spýtať, či mi viete odpovedať na otázku, či je väčšia pravdepodobnosť otehotnenia počas prvého dňa plodných dní alebo cez ovuláciu až. Ďakujem

nicolle21
24. apr 2014

@nikolajka12 ak si merias bazalku, tak je najlepsie den pred zvysenim teploty.. ked uz teplota stupne, tak to znamena, ze vajicko je uvolnene a kedze cesta k nemu isty cas trva, je dobre mat styk este predtym 🙂

nikolajka12
autor
24. apr 2014

Ak som mala pohlavný styk v prvý deň plodných dní, je možné? 🙂

nikolajka12
autor
24. apr 2014

Ale ako som čítala, tak spermia v maternici má životnosť 2-3 dni. 21.03. mi začali plodné a 26. som mala ovuláciu.

dolce_principessa
24. apr 2014

@nikolajka12 Spermie maju zivotnost aj 4-5 dni...takze sanca na otehotnenie je rovnaka aj pocas prveho dna plodnych dni aj cez ovulku... My sme boli spolu len na 11 a 13 dc (aj to mu len trosku uslo na ten 13dc) ovulku mavam tipujem okolo 16 dc a som tehu 😀

k_veronika
15. máj 2014

ahojte, neviem síce, či som v dobrej skupine, ale chcem sa spýtať, či tu má niektorá z vás skúsenosť s užívaním Lutenylu..dnes mi tie tabletky predpísala doktorka hlavne na úpravu nepravidelného cyklu, no zároveň sa snažíme o bábo..a čítala som, rôzne príspevky, a úprimne sa z nich neviem vysomáriť, v niektorých je písané, že sa počas užívania dá otehotnieť ľahko a v niektorých zase, že by sa nemal užívať keď chceme bábo..tak ako to vlastne je? 😒

patricia2006
15. máj 2014

@k_veronika ahoj. skús napísať do stránky snažilky, dievčatá Ti tam skôr pomôžu 🙂