Kedy môžem začať soliť príkrmy?

engie203
26. dec 2017

Ahojte baby chcem sa opýtAť, kedy možem začat soliť malej príkrm??

beky1813
26. dec 2017

Naco sa ponahlat zo solou? Ved si len teraz zacala davat prikrmy. Babo ma spoznat chute, nie mu to hned vsetko solit

pribinak
26. dec 2017

@engie203 zacala som od roka

engie203
autor
26. dec 2017

Ďakujem

siska53
26. dec 2017

@engie203 po roku,ale veelmi malinko. Tak normalne,ale stale s mierou az po 2.roku. Dovtedy totiz prebieha vyvoj obliciek a nadmerne solenie ich moze poskodit..ak nie hned,tak sa to moze odrazit v dospelosti.

ukulela
26. dec 2017

ja som nesolila vobec. kym dieta nenaucis na sol, nechyba mu. ked uz jedol to, co my, ubrala som soli aj nam. namiesto soli sa da dochutit petrzlenovou vnatkou, bazalkou, ...

lavieenrose
26. dec 2017

ja som zacala tak od roka...lebo som malej prestala zvlast varit lebo to slo do kosa vzdy...do vsetkeho davam lyzicku soli ...manzel dosala a ja som si zvykla na take nie moc slane ..kedze sa snazim akokolvek vzdy do nej dostat nieco zvacsa jeme z jedneho taniera ..tak vidi ze aj mama je to iste ze to nie je zle

evittam
26. dec 2017

@engie203 Ja som do každého prikrmu dala malinku stipku soli-nie pre slanost ale pre zvyraznenie chuti zeleniny, ostatných surovín. Varila som množstvo na 2-3dni. Tiež som pouzivala rascu, bylinky.😉

engie203
autor
26. dec 2017

A od kedy ?? Od začiatku??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre