Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kedy nám to výjde?

zuz1391
18. máj 2014

Ahojte ja a moj nastavajuci sa snazime o dietatko.sice sme zacali az teraz ale uz je to treti pokus.a vzdy ked si spravim test je negativny.preco moje kamaratky otehotneli na prvy krat.a nam sa to nedari?dakujem za aku kolvek radu.

bosoriak
18. máj 2014

No to je otazka, ktoru ak niekto vedecky vyriesi, bude mat Nobelovu cenu, za vsetko 😀 Trikrat je este velmi skoro uvazovat nad tym, preco sa nedari. Mozno ste nevystihli ovulaciu, mozno mate jeden z vas nejaky zdravotny problem a niekedy sa proste "len" nezadari. Su tu zeny, ktore sa o dieta snazia roky, vysetrenia v poriadku a aj tak to nejde.

Este mas vela casu, kym sa budes moct zacat obavat, ci nieco nie je OK. Zatial odporucam vypnut ratanie a porovnavanie s ostatnymi a proste sa milovat. Az sa ani po roku nepodari, potom budes moct zacat riesit nieco s lekarom.

Zivot nie je fer. Niekto velmi chce a nema. Niekto nechce a ma. Nepomozes si. Ale ako sa s tym vyrovnat, to je otazka, ktoru sa este ani mne nepodarilo vyriesit 🙂

25daniela
18. máj 2014

Vydrzat, vzdy je cesta ak clovek vidi ciel... Drzim prsty...

ushuaia
18. máj 2014

@zuz1391...najma vyhod tieto myslienky zo svojej mysle...nepocitaj,neporonavaj, nestresuj sa , viem o com hovorim...tiez som bola nestastna a trosku bola ako ty...ale ja som mala aj dost stresujucu pracu...nakoniec som si povedala dost, negativne myslienky som pustila z hlavy, robila som co ma bavi, snazila som sa hlavne na to nemysliet, boli sme aj odluceni asi 7 mesiacov kazdy v inom state...,no div sa svete Novy rok som stravila u nich, a dnes mame uz 7 mesacnu certicu, najma vtedy som nic neratala a ani ma nenapadlo mysliet na tehotenstvo...,skus sa od toho odosobnit, a v neporiadku by nieco bolo ak sa vam nepodari do roka ci dvoch...vela stastia, a najma pozitivnu mysel 🙂

bajana
18. máj 2014

Prepac, budem uprimna, ale nemam pre tvoju otazku pochopenie...skus si precitat nejake diskusie snaziliek a hned sa prestanes lutovat, ze sa vam uz 3 mesiace nedari...a tiez skus pozriet nieco o tom, ako dochadza k pocatiu a zistis, ze sanca je okolo 20% v jednom cykle...
inak samozrejme drzim palce, aby si prestala stresovat a dufam, ze ta necaka dlha cesta k vytuzenemu dietatu tak ako mnohe z nas...

havedka
18. máj 2014

ahoj prepac ale pytas sa ako 12rocna,skusate to len teraz a uz mas problem preco si neotehotnela na prvy krat,mat tvoje problemy,kazde telo je ine,skus si vyratat plodne dni a ver mi do leta otehotnies,len sa tak neponahlaj ,mat dietatko je krasna vec ale aj zodpovednost a obetavost

horana
18. máj 2014

Priemerna doba otehotnenia zdraveho paru na SK je 12 mes., pamatam si ze presne takto mi to vravela gyndoska.
(Len poznamka, ani nevedala ako to na mna a mojho muza bude nakoniec ale uplne presne platit, nakolko sme obaja uplne zdravi podla vysetreni a trvalo nam prve dieta 24 mes. snazenia, druhe na prvy pokus, co dokopy robi prave ten priemer 12mes.)

Takze hod sa do pohody. Este aj na ten priemer mate kopec casu.

wewe22
18. máj 2014

treba prestat mysliet na to plodenie a zacat si uzivat z vlastnej skusenosti viem ze ked velmi chces to nejde a ked sa len povie ze by mohlo aj byt ide to hned

gagik
18. máj 2014

A nam to kedy vyjde?snazim sa uz 5 rokov...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli