Kedy nastáva ovulácia?

12. máj 2022

Ahojte baby, ak je sfarbeny ťahavý ovulacny hlien- asi kedy nastane ovulacia? Podla mojho sledovania by som mala mat ovulaciu az v nedeľu. Myslela som ze ked je hlien je to vrchol

barus26
12. máj 2022

sfarbený? ja mávam pri ovu natahovaci ale ciry hlien… U každej ženy je to inak, musíš si to odsledovať na sebe koľko dni hlien mávaš, či je pred ovu alebo priamo v čase ovu

sszuzu8
13. máj 2022

Ja mam ovulácny hlien každý deň 🙈 proste ten istý ako v čase ovulácie bez zápachu ťahavy priesvitný az do biela. Ťažko u mňa rozoznať kedy mam plodné dní preto len sa slepo riadim aplikáciou

ivangeline
13. máj 2022

Bud je mega natajovaci alebo ciri alebo mega vlhko... A hlien prichadza par dni pred.. A viac ti vysvetlit nvm.. Som rada,ze samu seba ako tak poznam. Aj teraz vidim zmeny. :D :D

zuzuliennka1
13. máj 2022

A ako sfarbeny? Lebo su aj zeny, ktore maju v case ovulacie spolu s hlienom aj trochu krvi, ovulacne krvacanie, takze v podstate taky dost spolahlivy ukazovatel.

autor
13. máj 2022

@zuzuliennka1 sfarbeny s trochou krvi.. taky do hneda. Čiže vtedy je ovulacia ked je ovulacne krvácanie?

zuzuliennka1
13. máj 2022

Ovulacne krvacanie ma minimum zien, a nie vzdy, takze to nie je uplne rovnica, ze “ovulacia je, ked je krvacanie”, lebo to je dost raritne. Ale ano, moze sa to stat. Mierne krvacanie pocas ovulacie moze byt

zuzuliennka1
13. máj 2022

@sszuzu8 hlien do biela nie je ovulacny, a ovulacny hlien urcite nemas kazdy den 🙂 ovulacia trva par hodin. Nemas ani tesne pred menzesom uplne sucho? Resp. tesne po nom.

barus26
13. máj 2022

@zuzuliennka1 ja mávam za môj dlhy cyklus asi 3x po pár dni hlien “ovulacny”. Presne viem aj ako vyzerá. A teda napriek tomu neovulujem vždy. Takze ani u mna to neplatí, že riadiť sa len hlienom..

dolce_principessa
14. máj 2022

Ja som si nikdy ziaden hlien na sebe nevsimla asi som cudna 🤣🤣

autor
14. máj 2022

@dolce_principessa preco by si mala byt čudná? Kvoli tomu? Tak to urcite nie neboj sa ☺️

frantisska
14. máj 2022

Vrchol sa väčšinou odhaduje na predposledný deň hlienu, posledný deň hlienu, alebo prvý druhý deň sucha po hliene. A ten hlien ma byt ťahavý priehľadný s pocitom klzka pri utierani. Alebo aspoň jeden z týchto príznakov. A je dobre sa utierať aj pred cikanim aj po, aby sa to dobre odsledovalo.

sszuzu8
14. máj 2022

@zuzuliennka1 nikdy nemám sucho 🙈 proste stále úplne mokra.

autor
14. máj 2022

@frantisska super Dakujem pekne ♥️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre