Kedy prídu výsledky spermiogramu v Iscare Bratislava?

22. apr 2021

Neviete poradit prosim? kedy po odbere spermiogramu posielaju vysledky z Iscare BA? V tych vysledkoch je aj urcena diagnoza ci len dake cisla? Dakujem.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
22. apr 2021

@bambulienka25 mm bol vcera a este neprisli vysledky.vraveli mu ze mozno aj vcera poslu max dnes.tak cakame

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
22. apr 2021

@bambulienka25 isiel len na taky zakladny. Vraveli ze to netrva dlho.snad do zajtts dorazia nevieme sa dockat

hederamonstera
22. apr 2021

vsak nam SPG v ISCARE dali do 1 hodiny, sme sli rovno aj na konzultaciu po odbere

autor
22. apr 2021

@hederamonstera fakt? No takze volala som tam. Ze niekde bude chyba. Ze posielaju do 3 hodin vzdy.

hederamonstera
22. apr 2021

hm, boli sme uz 3x a vzdy bolo do tej 1 hodiny. No vsak uvidis. A to ti maju poslat mailom ci ako?

autor
22. apr 2021

@hederamonstera ano na email. Cakam ze sa ozvu.

mondolina
22. apr 2021

tiež sme mali do hodiny výsledok...následne konzultácia

autor
22. apr 2021

@mondolina
@hederamonstera ta konzultacia sa coho tykala? Nestacia vysledky? My totiz riesime. Ze moje vsetky hodnory a vysledky su v norme a tak urolog poslal jeho na spermiogram a ze ked bude zle ma prist za urologom.

hederamonstera
22. apr 2021

to sme len riesili tie vysledky, ci su dobre alebo zle. A kedze neboli najlepsie, tak ze co dalej a tak. Nemusis ist s tym k urologovi, vratane ceny SPG mas aj konzultaciu ohladom SPG v ISCARE

autor
22. apr 2021

@hederamonstera aha no pekne tak mu tu konzultaciu asi nespravia dodatocne vsak? Len ci sa my budeme vediet z tych vysledkov dopatrat ze ake su...?

mondolina
22. apr 2021

preto je tá následná konzultáciách

autor
22. apr 2021

@mondolina to mu nepovedali o tej konzultacii iba ze vysledky poslu do emailu.

hederamonstera
22. apr 2021

ja som prvykrat tiez nevedela, ze je k tomu konzultacia a cakala som na vysledky 2 tyzdne :D a potom som im napisala mail, ze by som rada uz videla tie vysledky a mi odpisali, ze ma teda objednaju na konzultaciu :D tak im tiez napis, ze chces skonzultovat.

autor
22. apr 2021

@hederamonstera tak vraj ich poslu ( ze sa stala chyba v pc).. tak uz ked poslu, keby sme sa nevedeli z toho papieru vysomarit objednam ho na konzultaciu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre