Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kedy sa môžme začať snažiť o bábätko po kyretáži?

viki14
3. feb 2012

🙂 🙂

bambi2
3. feb 2012

aj hned podla mna... zalezi vsetko od teba.. ci si na to psychicky a fyzicky pripravena. ak ano, neni problem hned... 😉

jaruska74
3. feb 2012

hovori sa ze o pol roka, ze telo sa dovtedy zregenerujea nanovopripravi 🙂 ale su zeny co otehotneju aj skor, a dietatko donosia,ale ja by som asi neriskovala 🙂

monika2712
3. feb 2012

Zalezi v ktorom tt si podstupila kyret. Obvykle sa odporuca pockat tri cykle, nie tri mesiace, kedze cyklus ti moze znova nabehnut az po 6-8 tyzdnoch. Po prvej menstruacii po kyrete by si mala ist na kontrolu, sono, ci je maternica v poriadku.
6 mesiacov sa odporuca ked islo o potrat v pokrocilom stadiu tehu, inak je to zbytocne a zastaraly nazor.

januska555
3. feb 2012

no lekári zväčša odporúčajú 3 mesiace ale my sme už do necelých 2 mes boli v tom 😉

micicka
3. feb 2012

záleží len na tebe, hlavne ako sa cítiš psychicky 🙂 prvý raz som čakala rok a nepomohlo, druhý raz sme nečakali vôbec, zadarilo sa po druhej mrche a naše šťastie je tu 😉

raza
3. feb 2012

ahoj. ono každý ti asi povie niečo iné.. mne povedali ešte v nemocnici , že minimálne 4 mesiace. moja doktorka mi povedala 6 mesiacov. kamarátky mi tvrdili, že 3 mesiace. tak som sa doktorky spýtala, prečo každý tvrdí inak. povedala mi: maternica a celkovo môj organizmus má na to, aby sa zregenerovala maximálne 6 mesiacov. môže sa aj skôr, ale nemusí. my však nikdy nevieme, či už sme dostatočne silné na otehotnenie a udržanie plodu, práve preto by sme mali čakať až tých 6 mesiacov.
je mnoho žien, ktoré otehotneli oveľa skôr a porodili zdravé dieťa. ja som si však povedala, že radšej počkám a nebudem pokúšať. túžba po dieťatku je veľká, no radšej budem zodpovedná a počkám, ako by som si potom mala vyčítať... (samozrejme tým nechcem povedať, že ženy, ktoré nečakali, nie sú zodpovedńé )

lucinocka
3. feb 2012

my sme zacali po troch mesiacoch a aj tak som otehu az 7.mesiac:)

miselkat
21. jan 2013

Mne tiez povedali, ze po siestich mesiacoch.

lion13
21. jan 2013

mne moja dr.povedala ze po 3mesiacoch, lebo sa to nemusi podarit hned, nam sa to podarilo presne rok po kyretazi. Telo sa vtedy citilo asi pripravene

Tu začni písať odpoveď...

Odošli