Kedy sú plodné dni?

tonjadabik2
14. aug 2013

baby kedy su vlastne plodne dni? kramy som mala od 6 do 11.8. moj kalendar mi ukazuje ze plodne dni mam od 16. do 22.8. je to dobre??? mozem otehotniet hned aj po kramoch??? allebo kedy je najvecsia sanca??? *Dakujem za odpovede.

curica77
14. aug 2013

My sa snazime od augusta 2012 stale nic ☹ ☹

zuzinka1989
14. aug 2013

@tonjadabik2 aky mas dlhy cyklus? ak mas 28dnovy tak najvacsia pravdepodobnost je ze ovu je14ty den....pri dlhsom treba odpozorovat, kedy asi 🙂 ale otehotniet mozes aj pred ms, aj cez, aj tesne po...nikdy nevies, ako sa ovu moze posunut 🙂

zuzinka1989
14. aug 2013

@curica77 inak sa vravi, ze do roka je normalne snazit sa... 🙂

curica77
14. aug 2013

@zuzinka1989 nie je to az tak dlho 🙂

zuzinka1989
14. aug 2013

@curica77 ale tak je to do toho roka normalne... 🙂 ono niekedy ani doktori s tym nechcu nic robit, pokial je to este do roka... riesia to az potom, ak sa dvojica snazi dlhsie...

petribela
14. aug 2013

@tonjadabik2 ja som sa po roku tiež šla k doktorovi,len vyšetrenia trvajú asi pol roka všetky odbery,,,nakoniec mi naplánoval prefuky a o dva mesiace som otehotnela a to po piatich rokoch,,,ale aj preto sa nedarilo,lebo psychicky som stále na to myslela.Inak doktor mi vypočítal ovuláciu a bola som prekvapená,že každý mesiac som ju mala inokedy aj to môže byť problém, nieje to vždy na ten deŇ kedy si koľkokrát myslíme a čakáme...ak by si potrebovala poradiť popíšem ti bližšie,Ahoj

nicolle21
14. aug 2013

ja som mala plodné dni vždy rozhádzané.. preto som sa rozhodla skúsiť symtotermálnu metódu (meranie bazálnej teploty) ešte skôr ako sa začnem štopať liekami od lekára a pod. a zafungovalo to 🙂 tiež som mala plodné dni úúúúplne v inom termíne, ako by mali byť.. keď som si merala, vedeli sme presne kedy skúšať a zadarilo sa 🙂

simina22
14. aug 2013

ahojte.chcem sa opytat ci mozem byt tehotna ked sa priatel urobil domna v posledny den menzesu. robila som si po tyzdni dva testy ale vysli negativne..mam este pockat a urobit si za par dni dalsi?

tonjadabik2
autor
14. aug 2013

@zuzinka1989 ano mam pravidelne kazdy mesiac skoro presne na den--ved my skusame..ak sa podari tak sa podari ak nie tak budeme skusat dalej

tonjadabik2
autor
14. aug 2013

@petribela ahoj tak my mame uz 3 deticky takze my s tym nemame problem..len ceme ete jedno tak snad sa postasti..

katren
14. aug 2013

@simina22 mozes

tonjadabik2
autor
14. aug 2013

@nicolle21 ja si nepotrebujem merat teplotu..dufam..hehe my len skusame ci sa to este raz podari..heh

hanelka1
14. aug 2013

ahoj, no ono s tou ovulkou je to tak, ze ak mas pravidelny cyklus tych 28 dni, tak je to cca 14-16 den. ale ak mas nepravidelny ako ja mavam 33 dni, 36 dni, min. mesiac napr.40dni tak v podstate to moze byt hocikedy.my sme sa tento mesic snazili o babo, ale kedze vobec som nevedela kedy ovulku mozem mat, tak sme sa posnazili co najcastejsie🙂 a je to tu🙂 som tehulka🙂 zatial len podla testika, ale vychadza mi to tak, ze ovulku som mala 28-30 den cyklu🙂 takze ak by k otehotneniu nedoslo tak moj tentomesacny cyklus by bol zase cca tych 40 dni🙂 ak nevies kedy mavas ovulku moznostou su ovulacne testy, alebo sa troska sleduj-bazalnu teplotu, hlien, alebo potom u Mudr. folikulometria, len toto ti viem poradit, ja som toto zatial nikdy neriesila.drzim prstiky, nech sa dari🙂paaaaaaaaaa

hanelka1
14. aug 2013

@simina22 ahoj, je to malo pravdepodobne den po menzes, ale je to mozne, pockaj este tyzden a sprav si test ak bude negativny tak potom nebudes tehotna, vela stastia🙂

tonjadabik2
autor
14. aug 2013

@hanelka1 hej vychadza mi to tak na 10 az 14 dni po prvom dni menzesu..takze akurat do pondelka..hmm vikend hehe 🙂 super som stastna s tebou ze sa ti to podarilo..aj my sa snazime co najcastejsie..velakrat tyzdenne aj 2-3 krat za den ak sa da..hehe mne ovulka vychadza tesne pred kramami aspon tak som si vsimla.. dakujem snad sa podari..ze mozem ten prvy septembrovy tyzden kupovat test..ak nedostanem..to budem sklamana ale tak..ved uvidime.. raz sme sa tak snazili tiez zo 2 mesiace a nic a ked sme sa prestali snazit a milovali sme sa len tak tak to vyslo hned.. 🙂

tonjadabik2
autor
14. aug 2013

baby ak sa smiem spytat.. neviem no..ale dnes ma boli chrbat vzadu dole aj brusko akoby som mala kramy dostat.. tak neviem ci ovulacia alebo zeby uz? alebo plany poplach? hm??? alebo mi uz z toho sibe.. podotykam ze nikdy ma neboli chrbat v takuto dobu.. Dakujem

simina22
15. aug 2013

@hanelka1 tak uvidime. citala som priznaky ale skoro nic z toho nemam..niekedy sa mi len trochu zatoci hlava a mam nafuknute brucho vela papam a priberam.

petribela
15. aug 2013

@tonjadabik2 to ťa obdivujem,že zvládaš detička a ešte že chceš jedno,ja mám čo robiť aj s jedným,veľa zdravia prajem celej rodinke

tonjadabik2
autor
15. aug 2013

@petribela dakujem. hej zvladam aj ked obcas tazko.. aj tebe a rodinke vela zdravicka prajem..to zdravie by potreboval nas maly..

nefertitka
17. aug 2013

baby, podla vas prsia zacinaju boliet az po ovulacii, alebo uz v priebehu ovulacie?teda, nie kazdu bolia, mna ano, vzdy tak nejak v polovici cyklu, len neviem, ci je to po alebo uz pocas...ine priznaky nemavam

2014eva
22. aug 2013

niekto ma plodne dni aj tyzden pred ms ,nie vzdy je to rovnak

tonjadabik2
autor
26. aug 2013

@2014eva ja som si vsimla ze vytoky mi zacinaju 3 dni pred MS.. nechapem..

tonjadabik2
autor
3. sep 2013

ahojte takze..teplota klesa..cize sa nepodarilo..

tonjadabik2
autor
10. sep 2013

cem sa opytat. ako zacat.. minuly mesiac 2 dni ms.pred ms som mala vysoke teploty dlhu dobu. pred prichodom ms dva dni pred ms mi klesla teplota a prisla ms ale bola len 2 dnova..potom 2 dni nic a potom len trosku na vlozke a zase spinenie..dnes mi mala skoncit..ale len spinim kedze som mala len 2 dni ms.. moja dnesna teplota je 36,7..vraj klasika.. poradite??? dakujem za odpovede

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre