Kedy urobiť ďalší test?

cloe123
3. jan 2019

Ahojte. Kedy by som si mala urobiť ďalší test? MS mám nepravidelnú. Väčšinou 31 dňový cyklus. Mala som už aj 27,29,30. Na 28 deň cyklu som si robila test. Zdal sa mi negatívny. No keď som s ním otáčala na svetle videla som tam taký jemný kanálik. Na foto nevidno.Myslíte že bolo na test skoro? Dnes je 32 deň cyklu MS zatiaľ nedorazila. Pár dni dozadu som mala taká mierne bolesti v podbrusku ako keby už mala doraziť a zatiaľ nedorazila .Priložm aj foto.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pininka
3. jan 2019

Tiež si myslim že keď máš takto nepravidelnú ms, tak by si mala skúsiť ešte neskôr testovať

cloe123
autor
3. jan 2019

Tak ešte počkám

andrea_82
3. jan 2019

Ten jemný kanálik na teste vo svetle vidno vždy, hlavne keď už je test dost vyschnutý. Je to tá plocha, ktorá sa má zafarbiť, keď je v moči HCG. Ak sa na teste čiarka nevyfarbí do 5 min., treba ho zahodiť. Tiež by som testovala najskôr 5 dní po vynechaní MS.

majka010
3. jan 2019

Ahojte menstruacia mi meska uz tyzden.Vecsinou ked mi meskala tak ma pobolievalo v podbrusku take dva dni pred ale teraz nic vobec.Tak isto som mala vecsiu chut do jedla a potom prisla.Ale teraz vobec ani mrcha ani bolesti proste nic.Dnes som si robila aj test a vysiel negat.

fazulka22
4. feb 2019

@majka010 mne takto meskalo 10 dni a potom prisla mrcha 😟

vierkainka
29. júl 2020

Dovolím si otvoriť znova túto tému, lebo nechcem zakladať novú. Poprisim tiež o radu. Cyklus mam 32 až 35 dňový. Styk pravidelný s manželom každé 2 dni lebo plánujeme babo.Dnes mam 32 deň cyklu, dnes som mala dostať. Spravila som test, vyšiel negatívny. Neboli ma vôbec v podbrušku, žiadne príznaky že by menzes mal prísť. Prsia bolia a bradavky bolia,krize tiež. Časté močenie cez deň aj v noci. Myslíte že mám ešte zopakovať test o pár dní?

sense
29. júl 2020

@vierkainka pockaj par dni a skus znova

vierkainka
29. júl 2020

@sense takže myslíš, že tam ešte šanca je?

sense
29. júl 2020

@vierkainka pozri ked mas cyklus 32-35 tak pockaj par dni ak ms nepride sprav test... ak mas nechraneny styk vzdy je sanca

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre