Kolísavý graf bazálnej teploty

varhuanna
21. júl 2020

Baby prosím poraďte mi, s priateľom sa snažíme už 6 rokov o bábätko no žiaľ sa nám nedarí máme naplánované umelé oplodnenie a tomu sa chcem vyhnúť moc moc sa bojím, popíšem môj zdravotný stav: bolo mi diagnostikované PCO a nepriechodný hlien v krčku maternice, štítna žľaza ok, partner normozoospermia..v centre tvrdili že neovulujem ale tieto centrá moc neverím keďže ich cieľ je umelé oplodnenie..tak som si to chcela overiť meraním bazalnej teploty...môj cyklus je trošku nepravidelny ale najviac meškal 40 dní inak rozmedzí 29-33 dní. Teraz k tomu grafu...meram druhý cyklus pravidelne a podľa pravidiel ale mám v tom dosť chaos keďže mi to skáče, poradíte či vôbec ovulka prebehla? sice mi appka vyznačila ovulky ale dáko sa mi to nezdá.. poraďte mi prosím

alzbeta162
21. júl 2020

@varhuanna prebehla uvidite ci sa bude držať hore teplota mozno ten 4dpo bolo IP🙂

varhuanna
autor
21. júl 2020

@alzbeta162 ďakujem krásne za odpoveď potešilo ma to že vôbec bola..že by tak skoro IP...o tom moc pochybujem nakoľko som verila že už ovulka nebude tak sme sa moc s priateľom nemilovali ale tak trafiť sme mohli čo-to 😃ešte raz ďakujem za pozitívny ohlas

alzbeta162
21. júl 2020

@varhuanna niekedy stačí raz a podari sa držím prsty ❤️

varhuanna
autor
21. júl 2020

@alzbeta162 ďakujem kiež by si mala pravdu, dám vedieť potom čo sa s toho vykľulo

varhuanna
autor
24. júl 2020

@alzbeta162 Ahoj tak ja pokračujem takto, čo myslíš?že by konečne alebo je to ešte krátko? Kedy si mám spraviť testik? Moc sa bojím sklamania

alzbeta162
24. júl 2020

@varhuanna je taky kolisavy ale drzi sa hore na ciarou to je fajn no aj zajtra napozajtra mozes🙂

varhuanna
autor
24. júl 2020

@alzbeta162 Veru je kolisavy no uvidíme, bojím sa už si čo-to namyslat😔

alzbeta162
24. júl 2020

@varhuanna ale to vobec nevadi ze kolise🙂 drzim prsty ja budem tiez cakat necakat o 9 dni na mrsku🙂

varhuanna
autor
24. júl 2020

@alzbeta162 tak aj tebe budem držať palceky nech mrcha mrchava už nepríde 🤗

alzbeta162
24. júl 2020

@varhuanna tak dame si vedieť ako to dopadlo🙂❤️

varhuanna
autor
24. júl 2020

Jo, pevne verím že s tým najkrajším koncom ♥️

varhuanna
autor
24. júl 2020

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre