Koľko dní po odsledovanej ovulácii ste mali pozitívny tehotenský test?

12. nov 2023

Ahojte kolko dni od ovulacie iba ak ste ju mali odsledovanu vam ukazal test trosku viditelnejsiu ciarku? Pri prvom dietati som mala uz 9dpo.. dnes som 11dpo a je tam len slabi dusik…

michala_1990
12. nov 2023

10dpo...keď máš na 11.den slabí dusik je to super 😊 len sleduj či tmavne

nevenka
12. nov 2023

Ja 2x az 11-ty den nieco jemne bolo vidno, 13 DPO uz jasnejsie a 15 DPO uz riadne ciarky.

autor
12. nov 2023

@michala_1990
@nevenka ano budem sledovat len neviem ci to ma zmysel este lebo prave presne tak som mala pri prvom ze 15dpo uz kolajnice boli a ked si to porovnam tak mi to pride ze asi sa nic nedeje alebo neviem co ocakavat 4.9 som mala spontanny potrat.. jeden cyklus sme cakali podla odporucania.. tento cyklus kvoli praci sme sa snazili raz 2 dni pred ovu… tak aj zato si myslim ze uz by isto bolo viac vidiet.. neviem😭

nevenka
12. nov 2023

A mohla byt ovu posunuta?
Ja som napriklad pri stvrtom vlastne ani nevedela, kedy ta ovu vlastne bola. Ziadny hlienovy priznak, ani sa mi nezdvihla teplota, len na 25 DC zrazu vyskok a aj pozitivny test...sex bol 10 DC, podla intenzity ciarky (porovanala som s predchadzajucim tehotenstvom, ovu musela byt najneskor ten 15 DC.

michala_1990
12. nov 2023

Ja som tiež stále porovnávala s predchádzajúcimi a strácala nádej a predsa to vyšlo hoci mala čiarka intenzitu 😊

autor
12. nov 2023

@nevenka to isto nebola 14dc sme mali sex mala som vela ovulacneho hlienu..15Dc pozitivny ovulacny test, 16DC teplota vyskocila nad 37 to znaci ze ovulacia prebehla v stredu 16DC takze urcite bola v stredu aj appka mi vyhodnotila ovulaciu 😊 takze som si ista ze vtedy urcite bola 😊 len takeho dusika som mala pri prvom uz 9dpo 11dpo uz pekne viditelnu ciarku… takze asi nic z toho… uvidime dalsi cyklus… skusim zajtra este test ale pochybujem ze bude dajaka zmena..
@michala_1990 no uvidime ale nedavam tomu ziadnu nadej uz..

nevenka
13. nov 2023

Hm, tak potom hej...asi som Ti chcela dat nadej. Ale zase, moze pomalsie stipat hcg, to nevies. Drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre