Komu sa nedarilo počať viac ako 2 roky?

adka296
10. sep 2019

Ak chcete tak napiste vas pribeh, preco sa nedarilo... Ake boli vase prve kroky k uspesnemu otehotneniu🙂 dakujem

kakawah
10. sep 2019

Nam sa nedarilo najprv 5-6r. A potom cca 10r.

adka296
autor
10. sep 2019

@kakawah a ste obaja zdravi?.. Ja mam zatial OK vek... 25 manzel 30..uz dva roky nic ale necham tomu este nejaky cas...

lubik87
10. sep 2019

@adka296 po 6mesiacoch sa treba ist ukazat k.dr .dva roky je uz celkom dost . Moze to byt banalita 🙂 drzim.palce

kakawah
10. sep 2019

@adka296 praveze sme obaja mali problemy. Ja PCO, zly hormonálny profil, mm zly spetmiogram. Prve dieťa je po UIU. Druhé spontanne

bubinko1506
10. sep 2019

Nam sa nedarilo 4 roky, o probleme sme vedeli uz po polroku - zly spermiogram podmieneny zlou genetikou, protilatky proti spermiam, trombofilne mutacie. Po 4 rokoch sa nam vdaka IVF podarili dvojicky.

vierocka888
11. sep 2019

Ach, tiez si pamatam, ako sme si s manzelom hovorili, ze sme mladi, sak to pride ked bude spravna doba....
3 roky sme sa snazili. Ja vsetko na gyn OK.
Zacalo mi vrtat v hlave, ci nie je problem u manzela.
Mala som 24,on 26....
Po spermiograme sme sa dozvedeli, ze manzel je takmer neplodny. Mne zistili tiez niekolko diagnoz.
Dakujem Bohu, ze som to nenechala tak, necakala a zasla s muzom do CAR, pretoze po roku od prveho spermiogramu, uz boli jeho vysledky katastrofalne.

Teraz vedla nas spi 1,5 rocny syncek z umeleho oplodnenia. Takze naozaj, na aspon zakladne testy by som po 2 rokoch vo Vasom veku urcite sla, ak Vam obom na tom zalezi...

Drzim palce az je to OK 😊

floren
11. sep 2019

Nám sa nedarilo 7 rokov. Výsledky ukážkové. Potom som zmenila lekára. Hneď pri prvom vyšetrení mi dal Vigantol. Veľmi som tomu neverila. Po dvoch mesiacoch sa mi podarilo otehotnieť. Teraz som 28 tt.

rainbow82
11. sep 2019

Ja som brala dlho antiku preto sa nám nedarilo 4 roky.Boli sme obaja zdraví.Ale skúšali sme a skúškali a zadarilo sa bez očakávania 😜

lena44
11. sep 2019

@adka296 ahoj my sa tiež snažíme a manželom cca ...2 a pol roka jednu dcérku mám .. chodím do centrá kde mi zistili že nemám ovulaciu tak som brala clostilbegyt a pregnyl manžel má spermiogram na jednotku ☺️ mne mešká 4 deň menzes bojím sa urobí tehotenský test ..

butterfly333
12. sep 2019

@floren problém bol len že bolo malo vit D? Nam sa nedarí no už to budú skoro 2r zistili mi zvýšené cytokiny malo vit D a nízke IgG beriem injekcie Igamplia a kúpila som si od swanson vit d3 5000IU tak dúfam že to pomôže.

floren
13. sep 2019

@butterfly333 áno, ten mi dal v januári. V marci som bola na folikulometrii, lebo ďalší mesiac mi chcel dať clostyl a pregnyl a už nestihol.

butterfly333
13. sep 2019

@floren to je super gratulujem. Ja ho beriem od polky júla aj injekcie tak uvidím či mi to pomôže.

floren
13. sep 2019

@butterfly333 ďakujem, už som 29 tt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre