Krvácanie počas ovulácie

mirusa
5. feb 2017

Ahojte dievcata. Prosim vas o radu. Momentalne mam plodne obdobie, od stredy sme sa s manzelom pokusali o babo a vcera som mala ovulaciu. Vecer ked som isla na wc tak som mala na papiery jasno cervenu krv. Viete mi poradit co to znamena? Dakujem.

mimkus
5. feb 2017

niektore ovulacie jednoducho telo naznaci aj trochou krvi. konzultovala som to svojho casu s gynekologom a povedal mi, ze len zopar stastnym zenam telo ukaze, kedy su najplodnejsie. bolo to podla vsetkeho znakom prebiehajucej ovulacie.

zuzka0605
5. feb 2017

ovulacia, nic ine za tym nehladaj

katkabg
5. feb 2017

Ajoj,no aj mna to prvy krat dost vystrasilo,az kym som zistila ze to ovulacia robi.Som 7 rokov po cisarskom a teda ovulaciu mam hrozne intenzivnu a bolestivu,a niekedy aj s primesou krvy ci spinenie. @mirusa

katkabg
5. feb 2017

@mirusa jasom vsak stym letela na gyndu,a zrovna vtedy som mala aj cystu na vajecniku,robili mi aj onkomarker ten bol ok,a cysta zmizla s menstruaciou,potom som bola znovu ked som mala na dalsi mesiac ovulaciu a doktor mi vysvetlil ze ja s mam tesit ze ju mam taku ontenzivnu lebo viem kedy mm plodne dni,No ano len dost ma boli.Ale uz som si zvykla aj na spinenie aj na bolest,pijem vtedy alchemilkovy caj.

mirusa
autor
5. feb 2017

Dievcata dakujem za rady...inac je cudne ze kalendar a aj moje bolesti mi ukazovali vcera ovulaciu a ovulacny test mi neukazal nic. A dva dni pred ovulaciou som mala slabe ciarky...nechapem

katkabg
5. feb 2017

@mirusa ja spinim po ovulacii ked uz sa folikul praskne

mamartinka
5. feb 2017

@mirusa ja som to tak mavala a mala som polip.Mne to robil to spinenie polip.Az mi to laparkou odstranily mam pokoj zatial 6 rok.

xxxxxxx113
5. feb 2017

Zienky prosim o radu som po.mimomaternicovom uz 4mes a v strede mesiaca asi dva tyzdne po menzese zacinam trocha krvacat aj pri sexe .moze to byt pri ovulke?lekar kazal ze hormony rozbombardovane a ze jest horm lieky .neviete o niecom nehormonalnom?dakjem

katkabg
6. feb 2017

@xxxxxxx113 moze byt,ale treba to pozret.Ja som to mala aj z ovulacie ale aj z cysty.Ale cysty.No mam to zas sem tam a je to z ovu.

xxxxxxx113
6. feb 2017

@katkabg bola.som u lekara a ze som ok len ak chcem zastavit krvacanie musim dat hormonalne lieky

katkabg
7. feb 2017

@xxxxxxx113 ano aj mne tak predpisal antikonc.A mi bolo strasne zle az dychavicnost,okamzite som ten sajrajt hormonalny vysadila.

xxxxxxx113
7. feb 2017

@katkabg no a prestalo krvacanie??ja som odmietla hormonalne lieky.ale na druhj stranke zasa krvacam pri sexe a tyzden pre ocakavanou mrchou

katkabg
7. feb 2017

@xxxxxxx113 moje telo neznesie antiku,no a krvacam niekedy a niekedy nie...doktor povedal ze to zavisi aj podla hladiny hormonov.Niekedy su mesiace kedy je vsetko fajn a niekedy spinenie od ovulacie az pomenstruaciu.

maykaaa1122
8. feb 2017

mne povedal gynekolog, ze je to v poriadku, niekedy zvyknu ovuaciu sprevadzat krv. Ale casom, rokmi sa mu to upravilo.

xxxxxxx113
8. feb 2017

Ja pockam chvilku aspon mesiac a dam si nejake vitaminy na upravu a uvidim bo sak krvacam furt prevlekam perem umyvam☹

miskachrumka
19. máj 2020

Ahojte ja mam práve dnes ovulaciu a mam od rána veľké bolesti v podbrušku a krížov a krvacam nie veľa... Menzes som mala normálne pred 2 týždňami... Ešte sa mi to nestalo pohlavný styk som mala pred tromi dňami

kikusha2212
25. máj 2020

@miskachrumka Ahoj. Más ovulaciu aj potvrdenu? Ja som teraz mala také ale na ms to nevyzeralo a plus som mala ovulacny hlien, ale nemam ju potvrdenu.

miskachrumka
25. máj 2020

@kikusha2212 to len podľa aplikácií

kali1985
8. apr 2021

@miskachrumka dobry den, je to uz sice davno, ale skusim sa spytat, mam rovnaky problem teraz. Co ste vtedy zistili, nepamatate sa? Dakujem.

miskachrumka
9. apr 2021

@kali1985 dobrý nič všetko som mala v poriadku

matuuu
30. apr 2021

Ahojte ja sa len tak spýtam ci mala niektorá z vás taky problém ze: Menštruáciu som mala do teraz super pravidelne max 5dni stredné krvácanie, skoro žiadne bolesti len raz pichlo😅, bolesť hlavy 2 dní to je vše. No akurát za tento mesiac som mala ms síce na svoje pravidelne dní ale slabšie a na to o 2 týždne som mala zase ale silné a asi 6dnove no a mam trochu boľavé prsníky a trosku niektorý deň má boli pod bruškom. Pohlavný styk mam pravidelný. Určite pôjdem doktorovi budúci mesiac len som chcela vedieť vopred niake info. Dakujem😉(30r)

llenka1229
3. feb 2022

Žienky chcela by som radu, od pondelka beriem Agnucaston, každý deň 1 TBL. od včera hnedé špinenie a kravacanie svetlo červené, vraj je to ovulácia????? Ci? Menštruáciu som mala dostať 17.2.este sa mi takýto prípad nestal preto prosím o radu. Vraj keď je to ovulácia tak je najväčšia pravdepodobnosť otehotnieť. To mam akože mat pohlavný styk počas toho krvácania alebo až po skončení? Ďakujem vám 🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre