Kto sa bude snažiť o mimi od novembra?

majkabr
1. nov 2017

Podporme sa navzájom je tu niekto kto sa ide snažiť o miminko od novembra??

bubchen86
2. nov 2017

👶 Áno 😊

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubchen86
4. nov 2017

@nekonecna_katastrofa aj my podobne 😇

ivus28710
4. nov 2017

🙂 Áno

kattky
4. nov 2017

@nekonecna_katastrofa my sme to riesili rovnako a zadarilo sa na prvy krat 🙂 a 3 jula sa nam narodil chlapcek ❤
Psychyka robi ozaj vela 🙂

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danea1111
6. nov 2017

Ano 😍 Dohodli sme sa ale že tomu necháme voľný priebeh a uvidíme kedy sa nám zadarí 🙂 Dúfam že čo najskôr 🙂

danea1111
6. nov 2017

Držím palce dievčatá 🙂

happy9911
9. nov 2017

ahoojte my sa tiez snazime, menstruacia by mala prist 13teho...🙂 budem komentovat ako sme natom

danea1111
10. nov 2017

Ahojte dievčatá, dnes bol manžel na spermiograme a doktor mu povedal že má velmi pomalé spermie. Až tak , že to vyzerá že sa nehýbu. Neviem či to nemôže byť aj z toho že berie už tretie antibiotiká po sebe( nevie sa dostať z choroby ) a do toho nervy z práce... Sme z toho rozladený... Ale pevne verím že to dobre dopadne a budúci rok budeme traja.Či som len naivná?... Ja som si dnes kúpila INOFOLIC máte s ním niektorá skúsenosti prosim ? Chcela by som ho začať brať. Za odpovede vopred ďakujem

ajka32
10. nov 2017

@danea1111 ja ho beriem prvy cyklus, takze uvidime. Prvy krat ma pichali vajecniky pocas ovu.tak uvidime 😉 kupila som aj drahemu folandrol 😉

danea1111
10. nov 2017

ajka32 velmi pekne ďakujem 🙂Aj manželovi skúsim kúpiť folandrol. Myslíš že ten INOFOLIC by on nemohol brať tiež? Magistra v lekárni vravela že môže ale neviem čo je lepšie?

lelenavydaj
12. nov 2017

Ahojte 😉
Dovolim si napisat moju skusenost. Snazili sme sa,resp. Nedavali sme si pozor od 10/2015 a kazdy mesiac som bola ako na ihlach,ci mens.pride. Stale prisla 👎🏻
Nechcela som menit pracu aj ked som nebola spokojna,lebo ved som planovala ist na matersku! Od januara 2017 som sa zacala zdravo stravovat, chodit dvakrat tyzdenne do fitka, v aprili som zmenila pracu, v maji gynekologa a v juli som otehotnela! Prislo to ked som sa na to nesustredila. Hovoril mi to asi kazdy v okoli ze nemam na to mysliet, viem ze sa to jednoducho neda ale nam to predsalen tak vyslo 😉
Drzim vam palce, odkazujem, nebojte sa zmeny! 😘

lukaskam
12. nov 2017

Tak sa dievčatá aj ja pridávam tiež sme tomu nechali voľný priebeh a uvidíme. U nás je to zložitejšie keďže manžel pracuje mimo tak ale uvidíme keď sa podarí budeme radi o to viac že by to bolo naše posledné 😉

trinneo
15. nov 2017

Ja sa tiež pridávam do tejto skupiny, tak uvidíme ako to s mužom pôjde... ale chcem tomu nechať voľný priebeh, pretože sa začať hneď stresovať - to v mojom prípade nikdy nedopadne dobre😀

zuzikboc
16. nov 2017

Tiež sa pridávam, my sme si prestali dávať pozor v októbri, ale nezadarilo sa, takže pokračujeme. Bolo by to naše druhé bejby, vysnívané a pre radosť, nakoľko staršiu už máme maturantku 🙂

missy_7
20. nov 2017

ahojte 😉 pridávam sa aj ja , už od septembra riešime s manželom miminko ale zatiaľ nič. tak dúfam, že november bude našim šťastným mesiacom 🙂

catallea
21. nov 2017

ahojte, tiež sa pridávam. S drahým si nedávame pozor od júla tohto roka, ale tento mesiac sme si vraveli, že to poistíme každý deň aby sme nič nezmeškali 😂😍

linsss
23. nov 2017

ahojte aj ja sa pripajam 🙂 31.10. som prisla o babo robili mi kyret a momentálne čakame na MS aby sme mohli opatovne zabojovat o to po čom najviac tužime 🙂

bubchen86
26. nov 2017

linsss
26. nov 2017

@bubchen86 blahoželam 🙂

zuzans258
26. nov 2017

@linsss presne viem o čom vravíš, ja som sa koncom mája dozvedela, že sme oň prišli....takže tiež...nesilíme to, ale nechávame tomu voľný priebeh 🙂

@bubchen86 gratulujééém :D

katjuscha123
26. nov 2017

ahojte my sa tiez zaciname snazit, v septembri som podstupila kyretaz kvoli anembryomole a mala som zamlknuty potrat

linsss
26. nov 2017

@zuzans258 najhorsie je to cakanie ...aj my musime nechat vsetkemu volny priebeh ..snad sa budeme onedlho tesit z //
@katjuscha123 ahojik prosim ta po akom case po kyrete si dostala MS?

katjuscha123
27. nov 2017

cca 39 den od kyretaze

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre