Kto začína snažilkovať v máji 2014?

mirisel
1. máj 2014

ktoré idete snažilkovať tento mesiac šup sem.. 🙂

kojka306
2. jún 2014

ahoojte baby, moze mi tehu test ukazat slabu druhu ciarku ked ovu bola 28? nieco som na nom mala.

kojka306
2. jún 2014

@katkatonkova to este neznamena ze to nevyslo, ja som pri oboch detoch mala taky vzostup teplot. mozno dochadza k uhniezdeniu. vyckaj ked budes mat 18 dni vysokych teplot urob test

katkatonkova
2. jún 2014

@kojka306 no dufam ze dochadza k uhniezdeniu....aj ked ovu som mala okolo 23.5.....no musim povedat ze po cely cas som mala slabe bolesti v podbrusku, a bola som strasne unavena....a vcera ma aj skoro rano naplo...ale nejak som to ustalila......tak snad budes mat pravdu....testnem az ked mi dufam budu meskat....

kojka306
2. jún 2014

ja som mala ovu asi 28. dnes som mala taku slabunku druhu ciarku, tiez dufam, ale teploty mam vysoko okolo 37,1.

zitkovci
2. jún 2014

Ahojte.. 🙂 pridávam sa ku vám 🙂 podarilo sa už niekomu? :D 😲

nikolka2014
2. jún 2014

@katkatonkova ja tej bazalnej teplote vôbec neroZumiem našťastie som nic take nepotrebovala 🙂 a držím palce aj tebe aby sa tí to co najskôr podarilo 🙂

zaira1407
2. jún 2014

ahoj ja som dnes 26dc este dva dni ...bolesti mam uz poriadne akurat mi zima zostala
.....prvy a posledny mesiac s INOFOLICOM za nami a mam pocit ze to uz 9x nevyslo takze ...je mi na ☹ ...ale zivot ide dalej len neviem kde je pricina -nebavi ma to !

katkatonkova
2. jún 2014

@nikolka2014 dakujem....ja tiez moc nie...lebo kazdy udava ine teploty.....tak uvidime.....a nech je u teba vsetko OK....

pivoniatko
2. jún 2014

@lucyika no ja tiez cakam, ci sa zadarilo....tak uvidime...strasne by som chcela, ale tiez mam taky pocit, ze sme asi nevystihli prave ten cas..

lucyika
2. jún 2014

@pivoniatko drzim palce, ale pocity mame rovnake, hmmm....

patricia128
2. jún 2014

Keď mi MS skončila 30.5..kedy by som mala mať asi cca ovulku?okolo 12.6??

katkatonkova
2. jún 2014

@patricia128 pokial mas 26 dnovy cyklus tak asi okolo 12.6. by si mala mat plodne dni a avulku asi tak cca 15. - 16.6.j....ale lepsie bude ked si kupis ovulacne testy..tie ti lepsie ukazu.... 🙂

julypetkova
3. jún 2014

@reva6 mam rovnake priznaky ako pri prvej ked som ju cakala,bolestive prsia a krize bolia,ale inak nic ine ani zle mi nie je 😉

verbal
4. jún 2014

Ahojte tak ja uz mam po snazeni! Vcera som si spravila test a bol pozitivny. Aj ostatnym prajem take dobre spravy... 😉

lura37
5. jún 2014

Ahojte snazilky. Vcera som mala ovu a dost silne bolesti v podbrusku, dnes to je trocha slabsie.. Predtym som to nemavala. Myslite ze by sa teoreticky zadarilo? 😨 🙂

zuzkadf
5. jún 2014

Tak dievčatá ..moj manžel zas raz nesklamal🙂 Do MS mi ostáva este 4 dni a test je pozitývny,čiarka nám pekne silnie 🙂 Prsia a kríže bolia statočne .Tak snad všetko pojde tak hladko ako pri dcérke. Držím vám všetkým palce !!!!! 🙂

zagyi_izabela
5. jún 2014

@zuzkadf Gratulujem !!!mozem sa spytat aky test ste robili,digitalny alebo len obycajny,dakujem

zuzkadf
5. jún 2014

@zagyi_izabela dakujem 🙂..taky obyčajný myslím ze ten 10 tkový ...Pro Matris

zagyi_izabela
5. jún 2014

@zuzkadf dakujem za odpoved,vela stastia a krasne tehulkovanie 🙂

zuza02
5. jún 2014

Ahojte mne zostava do MS este cca 7 dni, ale dnes mi bolo fakt nejak divne...testovat budem az ked mi bude meskat.... 😉

katkatonkova
11. jún 2014

@kojka306 tak a ako na potvoru mi dopadli zle onkocyt.....takze mi volala lekarka nech dojdem, ze mi to radsej povie osobne...takze hpv mi vyslo zle....takze mimi sa odklada....ale snad nie na dlho... 🙂 🙂 🙂

kojka306
12. jún 2014

nam to tiez nevyslo. aspon myslim bazalka klesla. a mam pocit ze mrcha je na dosah. skoda. snad skoro to vyjde

mima5555
12. jún 2014

Baby myslite ze uz aj po jednom dni mozu byt nejake priznaky ?a ci vobec mozem byt tehotna

stasiika
12. jún 2014

Dievcence aj ja sa pridavam som 6tt a dnes som bola na ultrazvuku a bolo vidno akciu srdiecka stastna prestastna som

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre