Kvapky od Valovica. Nemáte náhodou skúsenosti?

Nemate nahodou skusenosti s kvapkami od Valovica?Dnes som v lekarni nasla od neho kvapky na podporu funkcie vajecnikov a podporu otehotnenia, stoja 200 korun, co sa mi nezda tak strasne vela.Ma viacej produktov, ale zaujali ma tieto 🙂
baja28
25. sep 2016
@timi_timi drzim palce 🙂 a dakujem pekne🙂
sweetrevenge
15. nov 2016
Ahojte, chcem sa opytať že ci aj Vas pocas uzivania kvapiek dr.valovica pichalo vo vajecnikoch este tyzden po ovulacii 😞 a citim taky tlak v podbrusku a to pichanie vo vajecnikoch raz v jednom raz v druhom. dakujem za odpoved
anicka234
11. okt 2017
Ahojte baby,tiež som začala užívať tie kvapky cca asi 5 deň tak uvidíme.
Chcem sa ešte opýtať, ako pociťujete ovuláciu, ja som ju nikdy necítila 😞.A ak vás aj pichá vaječník viac dní ako viete ktorý z tých dní prebehla ovulácia?
ďakujem
tanakamil
21. aug 2018
Ahojte kocky. Chcela by som ozivit tuto temu! Ake skusenosti mate s Femi kvapkami od Valoviča ? My sa pokusame o babo uz pomali rok. Mame za sebou aj potrat a zase sa snazime. A stale nic. Cyklus sa mi rozhadzal ako sa len dalo. Zacinam byt zufalec ...
katka1981
21. aug 2018
@tanakamil, tie kvaply treba brat aspon 2 mesiace myslim. Ja som brala na obliecky kedysi, na slezinu, a manzel mal zarabane na trojklanny nerv od P. Valovica. On vedel velmi dobre diagnostikovat.
vero013
11. sep 2018
Ahojte, dnes mi prisli akurat kvapky od Valovica, tak som zvedava 🙂
tanakamil
11. sep 2018
Beriem zatial cca 3 tyzden. Zatial ziadne zmeny. Tak uvidime dalej.

Začni písať odpoveď...

Odošli