Kvapky od Valovica. Nemáte náhodou skúsenosti?

petra2505
28. aug 2008

Nemate nahodou skusenosti s kvapkami od Valovica?Dnes som v lekarni nasla od neho kvapky na podporu funkcie vajecnikov a podporu otehotnenia, stoja 200 korun, co sa mi nezda tak strasne vela.Ma viacej produktov, ale zaujali ma tieto 🙂

nuttelka
8. apr 2015

@butterfly333 mne otehotnenie trvalo dva cykly, vlastne som otehotnela už v prvom cykle, ale išlo o biochemické...

butterfly333
8. apr 2015

@nuttelka to by si ma velmi potešila čiže si to mala tiež pri prvom užívany teda prvej flašky tak ako ja. To by bolo super lebo jasne môže to byt len že kvapky učinkuju čo som pocitila cez ovu no to podbruško citim už asi 5dni.

nuttelka
8. apr 2015

@butterfly333 viem si to predstaviť, ja som toľko toho pojedla, aby som konečne mala ovuláciu a až po týchto kvapkách som cítila, že sa prebrali k životu 🙂

butterfly333
8. apr 2015

@nuttelka ved aj ja. Ja som nikdy v živote ovu necitila.

zuzka56
8. apr 2015

Ahojte kocky, aj my sa s mm snazime vyse 2 roky a kvoli pco zatial neuspesne. Minuly mesiac som bola na iui ale neuspesne (clostil + ovitrelle) takze hormom dam teraz zbohom a uzivam inofolic, macu a dnes som si objednala femi od valovica. Snaad uz nieco na ovu zaberie.
Drzim palce!

kubisova
11. apr 2015

@butterfly333 Ahoj tebe pomohli tiež femi kvapky. vies mám dosť nepravidelny cyklu ms som dostala až po 45 dní no A ovu som nemala. tak kebyze ich začnem uzivat myslis že by sa to zlepsilo

butterfly333
11. apr 2015

@kubisova no zatial neviem či pomohli ja mám ms presnu 30dnovu. Femi su hlavne na činnost vaječníkov na maternicu mykozu vytoky atd. No ms mám mat 17.4 potom uvidim pojdem na HP a mm na spermio.

kubisova
11. apr 2015

@butterfly333 aha bo som myslela kedze som nemala ani ovu ci by to pomohlo aj cyklus trochu skratit. No a popri tom mozem alchemilkovy cajik pit vsak

butterfly333
11. apr 2015

@kubisova ano na ovu to pomôže hlavne na tie vaječniky ved ich skus nie su ani drahe v lekárňi okolo 7e. Ja dufam že mi pomôźu kupim aj dalšiu flašku a uvidim čo povie gyn .

nuttelka
11. apr 2015

@kubisova neviem, či si čítala zloženie FEMI kvapiek, ale ony v sebe obsahujú už alchemilku, takže myslím, že je zbytočné aj piť čaj z alchemilky, a okrem toho aj nechtík, kapsičku a hluchavku. Alchemilka napomáha udržiavať dobrý komfort pred a v priebehu menštruačného cyklu. Kapsička reguluje menštruačný cyklus, má hemostatické účinky a pozitívny vplyv na maternicu. Nechtík a hluchavka pomáhajú udržiavať normálnu vaginálnu mikroflóru a zdravé pohlavné orgány.

nuttelka
11. apr 2015

@zuzka56 ahoj mne tieto kvapky na ovuláciu pomohli dokonale, po nich som po prvýkrát naozaj "cítila" a to doslovne ako pracujú vaječníky a prebieha ovulácia

nuttelka
11. apr 2015

@kubisova Citujem z ich stánky: Doporučujeme pri rôznych gynekologických problémoch, pri bolestivej menštruácii, pri nepravidelnom cykle, zápale vaječníkov, pri mykózach, výtokoch, nevyváženom PH prostredí v pošve, rôznych kvasinkových infekciách a pod.

kubisova
11. apr 2015

@nuttelka ahoj hej hej citala som co obsahuje ale nic by som tym neurobila keby som aj jednu salku denne vypila alchemilkoveho caju ci

zuzka56
11. apr 2015

@nuttelka
ja začínam s femi v pondelok som zvedava či bude aj ovu, ked nie tak další cyklus snáď bude 🙂

nuttelka
11. apr 2015

@kubisova pokojne si mozes dat salku,ja popijala popritom Gynastan caj

atka1989
11. apr 2015

@zuzka56 ahoj odkial si objednavala tie kvapky ?

zuzka56
11. apr 2015
atka1989
12. apr 2015

@zuzka56 môžem to kombinovať s gynexom ?

zuzka56
13. apr 2015

@atka1989
to eneviem presne povedať, ja si dávam femi kvapky s inofolicom a macou.
Skôr x som kvapky kombinovala s niečim iným.

zuzka56
13. apr 2015

@atka1989
pozerala som si zloženie gynexu a obsahuje to iste co femi kvapky. Gynex obsahuje naviac bylinky oproti femi. Podľa mna bud jedno alebo druhé, je zbytočne kombinovať obe.

nika234
13. apr 2015

Ahojte.tiez som si kupila kvapky femi od valovica tak mi prosim vas drzte palce aj ja vam budem drzat palceky 😉

butterfly333
13. apr 2015

@nika234 držím palčeky

nika234
13. apr 2015

@butterfly333 dakujem aj ja stale sledujem tvoje prispevky ci budes mat dobru spravu alebo nie 🙂 citala som ze je to na 7 tyzdnov a to je akurad ked pride priatel.len som sa chcela spytat ze asi to sem nepatri ale citala som si priznaky ovu a bolo to pobolievanie vajecnikov a vytok ale mna aj teraz v nich picha ale vytok mam taky slabsi.nevies nahodou co by to mohlo byt? ms mi skoncila 9.4

butterfly333
13. apr 2015

@nika234 to môže byt že vaječníky začínaju pracovat pred ovu teda neviem kedy ovu mávaš. No ja tie femi beriem od 6DC kedy mi prišli dnes som 27DC tiež cítim teraz pravu stranu no neviem asi tie kvapky učinkuju. V piatok mam mat ms tak uvidím.

nika234
13. apr 2015

@butterfly333 juuuj no bodaj by si mala pravdu a bodaj by mi pomohli 😉 hadam sa dockame co najskor obidve

nuttelka
13. apr 2015

@nika234 drzim palceky,aby pomohli ;)

nika234
14. apr 2015

@nuttelka dakujem krasne a tebe gratulujem.nech ste zdravi 😉

nuttelka
14. apr 2015

@nika234 ďakujem, verím, že aj u vás kvapky zaberú tak úspešne ako u nás 😉

nika234
14. apr 2015

@butterfly333 ja som min.mesiac vobec nemala tera aspon myslim.nemala som taky hlien ako tu baby opisuju nikdy som sa tak nepozorovala ako teraz.dakujem za radu

nika234
14. apr 2015

@nuttelka jeej aj tebe zabrali tie kvapky? Pomohli ti hned prve alebo si brala viac baleni? Dala si mi opat nadej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre