Lactofell gel

simonadorotka812
29. feb 2020

Zdravim,ked som pouzila len 1 krat,1 večer po welnese lactofeel gel ,po akom čase bude prijatelne prostredie v pošve pre spermie..po akej dobe po uziti je mozne otehotnenenie ?? Dakujem za odpoved 🙂

veronikaszabova
29. feb 2020

@simonadorotka812 a mas vobec teraz ovulaciu? 🤷‍♀️

simonadorotka812
autor
29. feb 2020

@veronikaszabova nie,až buduci tyžden tak štvrtok,piatok ...ciže by to malo byt ok ,že ?

veronikaszabova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simonadorotka812
autor
29. feb 2020

@veronikaszabova myslim to tak ze tento gel zabranuje prezitiu spermii v pošve ak sa použije...ale to asi ak sa pouziva pravidelne..ja som po pouzila len jeden raz ako prevenciu po kupani vo virivke,aby som sa zabranila svrbeniu...len vedlajsi ucinok je takyto ...

veronikaszabova
29. feb 2020

@simonadorotka812 tak tomu by som neverila 🙂 radsej pouzi antikoncepciu, pripadne kondom... vnutromaternicove.

simonadorotka812
autor
29. feb 2020

Ale ty asi nevies aky gel myslim...je to lactofeel gel a zeny ho pouzivaju proti svrbeniu,mykoze atd....a pouzibaju ho aj denne 7 dni alebo kadejako pravidelne.....a vtedy asi zabranuje zivotnosti spermiii...moj pripad je iny..pouzila som ho len raz ako prevenciu a preto som sa pytala nato..ze ak budem mat pohlavny styk dajme tomu v pondelok,alebo hlavne v case ovulacie ci uz nebude branit tento gel počatiu

simonadorotka812
autor
29. feb 2020

Ja chcem otehotniet 🙂

simonadorotka812
autor
29. feb 2020

Nemate tu niekto skusenost ?

veronikaszabova
29. feb 2020

@simonadorotka812 tak to treba napisat normalne 🙂 najprv nie, potom ano 🙂

Urcite ti nebude branit v case ovulacie. 👍to je strasne dlha doba. Drzim palce, nech sa zadari ❤

simonadorotka812
autor
29. feb 2020

😊😊😊hned mam lepšiu naladu 🙂

simonadorotka812
autor
29. feb 2020

@veronikaszabova dakujem velmi pekne za odpoved..potešila si ma 🙂 😊

ruzasipova
29. feb 2020

@simonadorotka812 Tiez si myslim, ze ak sa pri mykoze ma pouzivat denne, tak jeho ucinok je max 24hodin.

simonadorotka812
autor
29. feb 2020

@ruzasipova dakujem za odpoved..to dufam 🙂 ale.myslim ze to tak bude ..🙂 lebo tym gelom sa meni ph zeny v pošve..

simonadorotka812
autor
29. feb 2020

@simonadorotka812 škoda ze v pribalovom letaku to neni lepsie vysvetlene..je tam len ze nepouzivat ak sa snazite otehotniet.

simonadorotka812
autor
29. feb 2020

Ma tu ešte niekto skusenost s uživanim lactofeel gelu a otehotnenim ?

hivanik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre