Lieky na alergiu a snažilkovanie

erika04
4. aug 2013

ahojte, slzia mi oci, stale mi tecie z nosa a preto beriem Alerid. Ten mi pomaha. Alebo Zodac. Citala som na pribalovom letaku, ze v tehotenstve sa neodporuca. Ideme sa snazit o babatko, no neviem teraz... mam tie lieky vysadit ked sa budeme snazit? Ale potom mi bude velmi tiect z nosa a budem stale vyzerat ako uplakana... Nie je nieco proti alergii co by nebranilo zdravemu pocatiu?

bimbo37
4. aug 2013

@erika04 ahoj. ja som mavala tiez alergiu, potom mi casom prestala a v tehotenstve sa mi vratila. bola som u lekarky a tam predposala livostin kvapky do oci a sprey do nosa. tak skus toto.

erika04
autor
4. aug 2013

no hej, ale kvapky do oci a sprej do nosa riesiaiba dosledky alergie... a nie tu prvotnu pricinu....

talbotko
5. aug 2013

ahoj.. ja som tiež alergička.. užívam Zodac každý deň... užívala som aj počas otehotnenia... vysadila som ho až ked sa potvrdilo tehotenstvo a všetko bolo ok, aj malý je úplne zdravý..... Zodac sa môže užívať opäť po ukončení 3.mesiaca..(to mi potvrdila alergologička) ja som však nepotrebovala, tehotenstvom alergia uplne zmizla cca po 2 tyždnoch a vrátila sa až po ukončení kojenia...

ciaaa
5. aug 2013

@erika04 ahoj, ja som tiez alergicka a uzivala som alerid. Odkedy sa snazime tak lekar povedal, ze mam vysadit lieky, max. 1/2 tbl. ak to uz bude naozaj velmi zle. No ja to radsej nejako vydrzim.

erika04
autor
5. aug 2013

@talbotko ooo, tak to je super, asi presedlam na zodac.
Diki 🙂
@ciaaa ved aj to si ja hovorim, ze nejako vydrzim... len ja nikdy dopredu neviem ako dlho ma ta alergia este bude drzat. Prichadza aj odchadza kedy sa jej chce

ciaaa
5. aug 2013

@erika04 to neviem ani ja.. jeden den je ok.. druhy den kycham a soplim cely den.. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre